Jonkman Garantiemakelaars
"devez attendre plus d'un courtier en garantie"
Jonkman Garantiemakelaars in Leek is een klein, persoonlijk kantoor dat zich specialiseert in verkoop, aankoop en taxaties. Met een werkgebied dat zich uitstrekt over Noordenveld en Westerkwartier, staan wij voor u klaar met professionele begeleiding op elk onderdeel van de woningmarkt. Onze diensten omvatten niet alleen het verkopen van uw huis, maar ook de aankoopbegeleiding en waardebepalingen. Wij helpen u bij het opstellen van uw w...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Krokus 1
9351WG Leek
€ 749.500 k.k.
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 172 m²
- Superficie du terrain
- 875 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Noorderweg 17
9824PA Noordwijk
€ 599.500 k.k.
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 254 m²
- Superficie du terrain
- 830 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
van der Scheerstraat 117
9406JN Assen
€ 220.000 k.k.
€ 3.014/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 73 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Julianalaan 6
9285NB Buitenpost
€ 675.000 k.k.
€ 3.771/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 179 m²
- Superficie du terrain
- 481 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Hoofddiep 74
9354AS Zevenhuizen
€ 575.000 k.k.
€ 2.875/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 200 m²
- Superficie du terrain
- 800 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Oldenoert 84
9351KR Leek
€ 389.500 k.k.
€ 3.193/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 122 m²
- Superficie du terrain
- 193 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (96)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
96 avis total
Funda
47 commentaires sur Funda
49 commentaires sur Google
-
Adam
2Traduit par l'IAJ'ai envoyé un e-mail détaillé demandant des options disponibles. La réponse que j'ai reçue indiquait immédiatement qu'aucune option n'était disponible dans ma tranche de prix, sans considération supplémentaire. Dans mon e-mail original, je n'ai pas spécifié ma situation financière, et mon revenu est considérablement élevé, suffisamment pour les logements locatifs proposés. Cela me semble être un cas de préjugé et d'un refus non fondé. Pouvez-vous m'expliquer s'il y a une explication légitime pour cela ? Je soupçonne que cela concerne des préjugés basés sur mon nom, car je ne vois pas d'autre raison pour ce rejet, surtout étant donné le fait que la raison mentionnée (tranche de prix) n'a pas été spécifiée par moi et que je réponds largement aux prix de location.
-
Kiki Van der Graaf
227 februari de taxatie aangevraagd voor ons huis het is nu 9 maart en de taxatie rapport is nog steeds niet klaar. Taxateur laat niks van zich horen maar ook echt helemaal niks. Je moet hem zelf bellen anders neemt die geen contact met jou op. Ze verwachten dat het deze week klaar moet zijn terwijl ze vorige week vrijdag al zeiden dat het die vrijdag komt. Nooit meer bij deze taxateur. Wilt totaal niet communiceren je moet altijd achter aan gaan, belachelijk. Je betaalt er een godsvermogen voor en ze kunnen je niet eens laten weten hoe het zit terwijl je al heel lang zit te wachtend normale taxatie duurt 3 dagen ongeveer, dit is ver van n echt heel ver van normaal. Nooit meer! Ik raad het werkelijk waar niemand aan.