Corio Makelaars BV
Corio Makelaars BV staat voor u in Nuth, een centrale locatie in Zuid-Limburg. Met onze moderne voorziening en toegankelijke houding staan we klaar om u te begeleiden bij elke stap van verkoop, verhuur of taxatie. Onze expertise strekt zich uit over woningen, bedrijfspanden en diverse vastgoedvormen. Onze dienstverlening is gebaseerd op betrouwbare adviezen en een persoonlijke aanpak. We combineren ervaring met moderne methodes, onderbo...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Spechtstraat 3
6135EJ Sittard
€ 289.000 k.k.
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 113 m²
- Superficie du terrain
- 284 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Burg. Slanghenstraat 11
6433AR Hoensbroek
€ 599.000 k.k.
€ 2.252/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 266 m²
- Superficie du terrain
- 1195 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Zeguerslunet 11 C
6221KR Maastricht
€ 650.000 k.k.
€ 5.078/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 128 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Oudestraat 4
6436AC Amstenrade
€ 550.000 k.k.
€ 4.508/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 122 m²
- Superficie du terrain
- 1305 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Burgemeester Henssingel 11 C
6301DG Valkenburg
€ 399.000 k.k.
€ 3.562/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 112 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Burgemeester Henssingel 11
6301DG Valkenburg
€ 295.000 k.k.
€ 4.470/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 66 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
Avis (30)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
30 avis total
Funda
12 commentaires sur Funda
18 commentaires sur Google
-
Graafstraat 3
10Prettig en vriendelijk contact, persoonlijk, goede uitleg over het proces, niet opdringerig, luistert naar de klant en wensen, snelle opvolging, positieve en warme uitstraling van Carly en Annet. Zeer tevreden over de verkoop begeleiding en het proces.
-
Monique van Beek
10Zeer goede begeleiding door Annet en Kay, goede communicatie, korte lijntjes, komen afspraken na. Huis op zeer korte termijn verkocht.
-
Sint Maartensweg 2 A
9We zijn zeer tevreden over de samenwerking. De makelaar bood steeds, tijdige en professionele ondersteuning en communiceerde steeds snel en vriendelijk. Een aanrader!
-
Honigmannstraat 76
10Traduit par l'IAUn 'ouvert' entretien sur la manière et le contenu que je pouvais attendre lors de la vente de mon bien immobilier. L'assistance suivante, correcte et efficace, m'a évité de m'en soucier car il a accompagné convenablement toutes les étapes et a obtenu un prix adapté au marché, avec l'accord mutuel. Tous les employés de son bureau ont également traité rapidement et efficacement toutes les démarches jusqu'à la passation de l'acte devant le notaire.
-
Mgr. Koningsstraat 7
9Traduit par l'IALe courtier est facilement joignable. Nous avons reçu rapidement et professionnellement des réponses à nos questions. Bonne accompagnement de la première à la dernière minute.