Corio Makelaars BV
Corio Makelaars BV staat voor u in Nuth, een centrale locatie in Zuid-Limburg. Met onze moderne voorziening en toegankelijke houding staan we klaar om u te begeleiden bij elke stap van verkoop, verhuur of taxatie. Onze expertise strekt zich uit over woningen, bedrijfspanden en diverse vastgoedvormen. Onze dienstverlening is gebaseerd op betrouwbare adviezen en een persoonlijke aanpak. We combineren ervaring met moderne methodes, onderbo...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Spechtstraat 3
6135EJ Sittard
€ 289.000 k.k.
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 284 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Burg. Slanghenstraat 11
6433AR Hoensbroek
€ 599.000 k.k.
€ 2.252/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 266 m²
- Perceeloppervlakte
- 1195 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Zeguerslunet 11 C
6221KR Maastricht
€ 650.000 k.k.
€ 5.078/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Oudestraat 4
6436AC Amstenrade
€ 550.000 k.k.
€ 4.508/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 1305 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Burgemeester Henssingel 11 C
6301DG Valkenburg
€ 399.000 k.k.
€ 3.562/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Burgemeester Henssingel 11
6301DG Valkenburg
€ 295.000 k.k.
€ 4.470/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 66 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (30)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
30 reviews totaal
Funda
12 reviews op Funda
18 reviews op Google
-
Graafstraat 3
10Prettig en vriendelijk contact, persoonlijk, goede uitleg over het proces, niet opdringerig, luistert naar de klant en wensen, snelle opvolging, positieve en warme uitstraling van Carly en Annet. Zeer tevreden over de verkoop begeleiding en het proces.
-
Monique van Beek
10Zeer goede begeleiding door Annet en Kay, goede communicatie, korte lijntjes, komen afspraken na. Huis op zeer korte termijn verkocht.
-
Sint Maartensweg 2 A
9We zijn zeer tevreden over de samenwerking. De makelaar bood steeds, tijdige en professionele ondersteuning en communiceerde steeds snel en vriendelijk. Een aanrader!
-
Honigmannstraat 76
10Een 'open' gesprek over het hoe en wat dat ik kon verwachten bij de verkoop van mijn pand. De verdere goede en correcte afhandeling was een zorg minder voor mij door dat hij alles adequaat begeleide en een marktgerechte prijs behaalde met wederzijds giedkeuren. Alle medewerkers van zijn buro handelde alles ook snel en goed alles af tot en met het passeren vd akte bij de notaris.
-
Mgr. Koningsstraat 7
9Makelaar is goed bereikbaar. We kregen snel en professioneel antwoord op onze vragen. Goede begeleiding van begin tot eind
-
Jongmansweg 40
10Annet heeft heel fijn met ons meegedacht, in de beginfase, maar ook bij het kiezen tussen aspirant kopers. De verkoopbrochure van de woning was heel professioneel en mooi, nergens zo gezien bij andere makelaars tijdens onze eigen huizen zoektocht. De service ging voorbij wat je mag verwachten van een makelaar en de communicatie verliep laagdrempelig en zeer prettig! Al met al een hele goed ervaring!