Brandsma Vastgoed Woningmakelaardij B.V.
"Uw makelaar voor Parkstad en omstreken!"
Brandsma Vastgoed Woningmakelaardij B.V. is uw betrouwbare partner op het gebied van woningverkoop, -aankoop en taxaties in de regio Parkstad en omstreken. Met jarenlange ervaring op de woningmarkt geven wij u gerichte en doordachte adviezen, zodat u de juiste keuze maakt. Onze benadering is direct, persoonlijk en gericht op resultaat. Wij werken met enthousiasme, betrokkenheid en een open communicatiestijl. Korte lijnen, snelle actie e...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Delleweg 38
6373TE Landgraaf
€ 239.000 k.k.
€ 2.951/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 81 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Slot Hillenradelaan 31
6432JJ Hoensbroek
€ 579.000 k.k.
€ 2.562/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 226 m²
- Perceeloppervlakte
- 663 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Stinsstraat 9
6412EB Heerlen
€ 199.000 k.k.
€ 2.052/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- 133 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Streekstraat 5
6436EP Amstenrade
€ 295.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 171 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Molenberglaan 81
6416EL Heerlen
€ 599.000 k.k.
€ 2.571/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 233 m²
- Perceeloppervlakte
- 465 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Bourgondië 32
6343DD Klimmen
€ 850.000 k.k.
€ 4.381/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 194 m²
- Perceeloppervlakte
- 846 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (61)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
61 reviews totaal
Funda
38 reviews op Funda
23 reviews op Google
-
Pappersjans 20
10Super makelaar zeer goede communicatie hele goede kennis van zaken. Vriendelijk en hij denkt met je mee. Brandsma vastgoed Woningmakelaardij b.v. is zeer zeker een goede aanrader. Zeer positieve ervaring 😁👍
-
Nieuweweg 102 A
9Fijne makelaar, vriendelijke man. Is deskundig en erg bertrokken bij onze verkoop.
-
Hendrik van Veldekestraat 89
8Alles is vlot en prima verlopen. Er was een duidelijk en eerlijke communicatie. Zeker te vrede over de makelaar.
-
Zeswegenlaan 235
10Vriendelijke makelaar, goede service, komt zijn afspraken na en is prettig om mee samen te werken. Groetjes Q
-
Navolaan 112
10Super makelaar. Die super snel ons huis verkocht. Goede communicatie met de makelaar en de makelaar regelde bijna alles! We zijn zeer tevreden en een volgende keer zullen we zeker weer voor dezelfde makelaar kiezen!
-
Jongmansweg 36
10Het contact was heel goed en constant alles in heel goed overleg en goede begeleiding fijn om overal goed bij betrokken te zijn zeker een aanrader als u een goede makelaar zoekt brandsma in heerlen bedankt voor alles
-
Pieter de Hooghstraat 28
10Snel goed en duidelijk Top gedaan 👍 Duidelijk over de verkoopprijs Meedenken over de biedingen Geduldig met het beantwoorden van vragen en adviezen Voor de rest kan ik alleen maar zeggen dat hij j een heel nette makelaar is die alles perfect volgens de regels doet zoals het ook moet en nodig is. De foto s waren ook perfect geregeld en gemaakt inclusief de plattegronden... Tekst was prima geregeld eigenlijk was er geen omkijken voor ons en alles wat goed en perfect geregeld …