RIKJO Makelaardij BV
RIKJO Makelaardij BV staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Groesbeek. Met een sterke focus op de regio, helpen we zowel kopers als verkopers om hun doelen te bereiken. Onze belofte is om transparant, gedetailleerd en met passie te werken aan elke transactie. Wij combineren ervaring met moderne benaderingen om de beste resultaten te garanderen. Onze werkwijze is gericht op het vinden van de juiste match tussen koper e...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Ambachtsweg 1
6562AZ Groesbeek
€ 550.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 167 m²
- Superficie du terrain
- 390 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Klaverberg 2
6561DE Groesbeek
€ 760.000 k.k.
€ 4.419/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 172 m²
- Superficie du terrain
- 537 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Nieuweweg 11
6561AA Groesbeek
€ 350.000 k.k.
€ 4.217/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 83 m²
- Superficie du terrain
- 295 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Heumensebaan 8 a
6561CK Groesbeek
€ 498.500 k.k.
€ 6.006/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 83 m²
- Superficie du terrain
- 330 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
de Ruyterstraat 44
6562ZD Groesbeek
€ 789.500 k.k.
€ 6.748/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 117 m²
- Superficie du terrain
- 700 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Kloosterstraat 49 a
6562AV Groesbeek
€ 635.000 k.k.
€ 4.536/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 140 m²
- Superficie du terrain
- 520 m²
- Chambres de coucher
- 2
Avis (26)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
26 avis total
Funda
26 commentaires sur Funda
-
Lankforst 3001
10Gert-Jan Janssen heeft zeer veel moeite gedaan om de verkoop, afwikkeling en vlotte verloop te realiseren. De inzet van hem was bijzonder plezierig.
-
Lievensweg 5
10Gertjan heeft ons super geholpen met de verkoop van ons huis. Goede tips, persoonlijke benaderingen ipv alles online. Daar hechten wij super waarde aan. Zeker een aanrader!
-
Lievensweg 76
8Vlot en snel contact op mijn vragen. Ook in het weekend of avond uren was er een mogelijkheid om contact te leggen.
-
Een funda gebruiker
10Fijne makelaar met kennis van het vak en de markt. Een die met je meedenkt. Goede en snelle communicatie.
-
Vendelierskamp 20
10Het hele verkooptraject is naar wens verlopen. Zeker aan te bevelen voor de aan- en verkoop van je woning.
-
Hüsenhoff 47
9Traduit par l'IAAgent sympathique. Moins reçu pour la maison que ce que l'agent pensait. Mais traité correctement en général. Gros doigt.
-
Lijsterbesstraat 2
10Traduit par l'IALe contact et les connaissances étaient excellents et professionnels. Le courtier est facilement joignable et sait de quoi il parle. Il y met du temps et règle toutes les choses, il est facilement joignable pour des questions et règle par ailleurs toutes les affaires.
-
Hobbemaweg 5
10Traduit par l'IAAgent immobilier impliqué, qui réfléchit avec vous, connaît le marché (local), est facilement accessible et flexible dans ses relations. L'explication des procédures était claire. La communication était bonne, ouverte et rapide. De la première à la dernière étape, nous avons été régulièrement informés de toutes les évolutions. Bref : nous sommes extrêmement satisfaits et pouvons fortement recommander cet agent immobilier.