Horstra Makelaardij & Taxaties
"Tout en place pour une bonne (vente ou acquisition) !"
Horstra Makelaardij & Taxaties is sinds 2003 actief in Hardenberg en heeft zich gespecialiseerd in verkoop, aankoop en taxaties. Johan Horstra kent de regio goed en zorgt ervoor dat koper en verkoper op een efficiënte manier bij elkaar komen. Met jaren ervaring als NVM makelaar in de regio, helpt hij zowel bij het verkopen van een woning als bij het vinden van de juiste aankoop. Bij een verkoop is het belangrijk om professioneel en doel...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Lijsterstraat 7
7771AH Hardenberg
€ 335.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 123 m²
- Superficie du terrain
- 219 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Erve Ruitminck 8
7773DL Hardenberg
€ 445.000 k.k.
€ 3.069/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 145 m²
- Superficie du terrain
- 306 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Het Bleekveld 7
7772PV Hardenberg
€ 465.000 k.k.
€ 3.496/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 133 m²
- Superficie du terrain
- 264 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Berkenlaan 17
7771DG Hardenberg
€ 575.000 k.k.
€ 3.808/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 151 m²
- Superficie du terrain
- 461 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Disponible
Berkenlaan 4
7771DD Hardenberg
€ 450.000 k.k.
€ 4.091/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 110 m²
- Superficie du terrain
- 425 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
De Kolk 8
7773BA Hardenberg
€ 825.000 k.k.
€ 3.261/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 253 m²
- Superficie du terrain
- 610 m²
- Chambres de coucher
- 5
Avis (31)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
31 avis total
Funda
26 commentaires sur Funda
5 commentaires sur Google
-
De Spa 38
10Vanaf het eerste gesprek een duidelijke nononsense aanpak en een juiste inschatting van de markt en de verkoopwaarde. We werden voortdurend op de hoogte gehouden van de ontwikkelingen tijdens het proces. Het resultaat was een snelle verkoop tegen een bevredigende prijs. Zeer tevreden.
-
De Ooster Esch 12
10Het contact verliep prima, duidelijke afspraken mbt foto’s huis, goed bereikbaar via whatsapp contact ( whatsapp groep aangemaakt door de makelaar). Alles in overleg.
-
Zonnelaan 1
10Traduit par l'IAUn courtier avec une histoire honnête ! Horstra a de bonnes connaissances du marché et travaille avec des lignes courtes, ce qui rend le contact très agréable. La communication est claire et la stratégie de vente s'est révélée forte et efficace. Un conseiller à recommander !
-
Baalder-Esch 145
10Communicatie verliep perfect. Er werd snel gereageerd en teruggebeld indien nodig. Werd goed op de hoogte gehouden en kon met allerlei vragen terecht indien iets niet duidelijk was. Fijne samenwerking
-
Koekoeksbloem 2
10Johan is een ervaren makelaar die de markt in Hardenberg als geen ander kent. Hij heeft de juiste connecties om te schakelen met financieel adviseurs en andere belangrijke partners. Johan vind persoonlijk contact belangrijk en dat is enorm prettig! Elkaar in de ogen kunnen kijken bij het maken van grote beslissingen is fijn, Johan snapt dat! Daarnaast is het korte lijntje met Mariska enorm prettig. Ze antwoordt snel op vragen, houdt evt. termijnen goed in de gaten en denkt mee …