Thoma Post Makelaars Almelo
"Thomas Post Mandataires. Votre rêve, notre travail"
Thoma Post Makelaars in Almelo incarne la innovation et la qualité dans le monde immobilier. Avec plus de 100 professionnels et plusieurs agences en Ost-Nederland, nous apportons des années d'expérience et une passion pour l'immobilier dans chaque transaction. Que ce soit des habitations, des entreprises ou des terres agricoles, nous vous aidons avec confiance et expertise à atteindre vos objectifs. Notre accent se porte sur des approch...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Veldzicht 73
7603WK Almelo
€ 995.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 231 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
De Grutto 77
7609DD Almelo
€ 295.000 k.k.
€ 2.731/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 108 m²
- Superficie du terrain
- 162 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Van Wulfften Palthestraat 29
7602DG Almelo
€ 700.000 k.k.
€ 4.795/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 146 m²
- Superficie du terrain
- 373 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Deldensestraat 29
7601RZ Almelo
€ 325.000 k.k.
€ 2.731/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 119 m²
- Superficie du terrain
- 340 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Sous réserve
Singraven 17
7608BA Almelo
€ 274.500 k.k.
€ 2.773/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 99 m²
- Superficie du terrain
- 131 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Sous réserve
Den Bramel 20
7608NA Almelo
€ 425.000 k.k.
€ 3.080/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 138 m²
- Superficie du terrain
- 250 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (119)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
119 avis total
Funda
75 commentaires sur Funda
44 commentaires sur Google
-
Roene Eetgerink
10De service van Steven Hendriks en het team van Thoma Post heb ik als zeer prettig ervaren. Er is duidelijk sprake van goede lokale marktkennis en deskundigheid, wat vertrouwen geeft. De begeleiding verliep soepel en professioneel, met voldoende aandacht en duidelijke communicatie. Al met al een zeer positieve ervaring.
-
De Fazant 70
10Geweldig geholpen. Van begin tot eind duidelijk. Zeker een aanrader. Hartelijk dank voor alles. In een woord Chapeau.
-
Borg Ewsum 25
10Zeer tevreden met de begeleiding bij de verkoop van mijn woning. Niets was teveel gevraagd aan de backoffice. Uiterts prettig behandeld en geadviseerd. Beveel ThomaPost makelaars van harte aan.
-
Violierstraat 134
10Traduit par l'IABelle collaboration, tout a été discuté et avec une bonne information. Bonne accompagnement et conseils autour de l'ensemble du processus de vente.
-
S Hendrix
10 -
Terras 24 b
9Traduit par l'IATrès content du service de Thoma Post. L'achat comme la vente s'est déroulé sans problème. Rapide, aimable et professionnel.
-
Piet Brand
10Zeer tevreden over de verkoop begeleiding van de woning. Transparante en heldere communicatie door het gehele team, niets was teveel gevraagd. Wij raden Thoma Post Makelaars Almelo van harte aan.Chapeau allemaal.
-
Hugo Binken
10 -
Laura
10Op goed geluk gekozen voor Thoma Post makelaars voor de verkoop van mijn huis. Met de wensen die ik had dacht ik dat de verkoop wel eens lastig zou kunnen zijn. Het intake gesprek met Bob Sanders en Stijn Gelink verliep helder. We spraken af dat mijn huis een half jaar op Funda zou komen te staan. En toen ging de trein rijden. De makelaars moesten maar laten zien wat ze konden. Het advies van Bob Sanders om met de hypotheekadviseur Marco Einhaus te gaan praten was zeer waardevol. Daardoor kreeg ik helder hoe lang mijn financiele polsstok was. Bovendien verliep de samenwerking van makelaar en hypotheker naadloos. Daarin hoefde ik dus geen energie te steken. Tot mijn stomme verbazing was het huis binnen de kortste keren verkocht. Ze zijn snel daar bij Thoma Post. Als klant moet je dus duidelijk zijn en goed weten wat je wilt. Rest mij nog de complimenten te geven aan makelaars en bureaumedewerkers. Ze stonden voor me klaar, luisterden goed en gaven me geen moment het idee dat ik niet meer zelf de touwtjes in handen had. Zo is de verkoop van mijn huis zonder noemenswaardige stress voor mij verlopen. Bedankt allemaal.