Thoma Post Makelaars Almelo
"Thoma Post Makelaars. Jouw droom, ons werk"
Thoma Post Makelaars in Almelo staat voor innovatie en kwaliteit in de vastgoedwereld. Met ruim 100 professionals en meerdere vestigingen in Oost-Nederland, brengen wij jarenlange ervaring en passie voor vastgoed in elke transactie. Of het nu gaat om woningen, bedrijven of landbouwgrond, wij helpen je met vertrouwen en expertise om jouw doelen te bereiken. Onze nadruk ligt op moderne benaderingen, zoals unieke presentaties en effectieve...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Veldzicht 73
7603WK Almelo
€ 995.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 231 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
De Grutto 77
7609DD Almelo
€ 295.000 k.k.
€ 2.731/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 162 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Van Wulfften Palthestraat 29
7602DG Almelo
€ 700.000 k.k.
€ 4.795/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 146 m²
- Perceeloppervlakte
- 373 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Deldensestraat 29
7601RZ Almelo
€ 325.000 k.k.
€ 2.731/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 340 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Onder bod
Singraven 17
7608BA Almelo
€ 274.500 k.k.
€ 2.773/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 99 m²
- Perceeloppervlakte
- 131 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Den Bramel 20
7608NA Almelo
€ 425.000 k.k.
€ 3.080/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 138 m²
- Perceeloppervlakte
- 250 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (119)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
119 reviews totaal
Funda
75 reviews op Funda
44 reviews op Google
-
Roene Eetgerink
10De service van Steven Hendriks en het team van Thoma Post heb ik als zeer prettig ervaren. Er is duidelijk sprake van goede lokale marktkennis en deskundigheid, wat vertrouwen geeft. De begeleiding verliep soepel en professioneel, met voldoende aandacht en duidelijke communicatie. Al met al een zeer positieve ervaring.
-
De Fazant 70
10Geweldig geholpen. Van begin tot eind duidelijk. Zeker een aanrader. Hartelijk dank voor alles. In een woord Chapeau.
-
Borg Ewsum 25
10Zeer tevreden met de begeleiding bij de verkoop van mijn woning. Niets was teveel gevraagd aan de backoffice. Uiterts prettig behandeld en geadviseerd. Beveel ThomaPost makelaars van harte aan.
-
Violierstraat 134
10Prettige samenwerking gehad, alles ging in overleg en met goede voorlichting. Goede begeleiding en aanwijzingen gehad rondom het hele verkoop proces.
-
S Hendrix
10 -
Terras 24 b
9Enorm blij met de dienstverlening van thoma post. Zowel aankoop als verkoop ging vlekkeloos. Snel, vriendelijk en deskundig.
-
Piet Brand
10Zeer tevreden over de verkoop begeleiding van de woning. Transparante en heldere communicatie door het gehele team, niets was teveel gevraagd. Wij raden Thoma Post Makelaars Almelo van harte aan.Chapeau allemaal.
-
Hugo Binken
10 -
Laura
10Op goed geluk gekozen voor Thoma Post makelaars voor de verkoop van mijn huis. Met de wensen die ik had dacht ik dat de verkoop wel eens lastig zou kunnen zijn. Het intake gesprek met Bob Sanders en Stijn Gelink verliep helder. We spraken af dat mijn huis een half jaar op Funda zou komen te staan. En toen ging de trein rijden. De makelaars moesten maar laten zien wat ze konden. Het advies van Bob Sanders om met de hypotheekadviseur Marco Einhaus te gaan praten was zeer waardevol. Daardoor kreeg ik helder hoe lang mijn financiele polsstok was. Bovendien verliep de samenwerking van makelaar en hypotheker naadloos. Daarin hoefde ik dus geen energie te steken. Tot mijn stomme verbazing was het huis binnen de kortste keren verkocht. Ze zijn snel daar bij Thoma Post. Als klant moet je dus duidelijk zijn en goed weten wat je wilt. Rest mij nog de complimenten te geven aan makelaars en bureaumedewerkers. Ze stonden voor me klaar, luisterden goed en gaven me geen moment het idee dat ik niet meer zelf de touwtjes in handen had. Zo is de verkoop van mijn huis zonder noemenswaardige stress voor mij verlopen. Bedankt allemaal.