WitteWoning Makelaars Almelo Tubbergen staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Harbrinkhoek. Wij zijn actief in de regio en geënt op het vinden van de juiste oplossing voor uw woningwens. Onze ervaring en kennis van de lokale markt zorgen voor een gerichte en efficiënte zoek- of verkoopproces. Wij bieden een breed aanbod van makelaarsdiensten en werken met een transparante en klantgerichte benadering. Onze deskundighei...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Pyrmontstraat 23
7513BN Enschede
€ 439.500 k.k.
€ 3.959/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 147 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
De Hof 13
7678DK Geesteren
€ 439.000 k.k.
€ 3.689/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 219 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Rengelinkstraat 11
7602CK Almelo
€ 329.000 k.k.
€ 2.082/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 158 m²
- Perceeloppervlakte
- 268 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Almeloseweg 158
7615NB Harbrinkhoek
€ 525.000 k.k.
€ 2.853/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 184 m²
- Perceeloppervlakte
- 380 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Broekzijdeweg 40
7665TC Albergen
€ 650.000 k.k.
€ 3.939/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 165 m²
- Perceeloppervlakte
- 4410 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Verkocht
Pyrmontstraat 29
7513BN Enschede
€ 449.000 k.k.
€ 3.837/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- 181 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (5)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
5 reviews totaal
5 reviews op Google
-
Ellen Maathuis
8 -
fred scholtens
4 -
Jos Dijkhuis
8 -
G.J. ter Wijlen
8Deskundige makelaardij. Vriendelijk personeel.
-
Koen Van Goor
10