Wij zijn er voor u met een dienstverlening die gericht is op resultaat. Onze ervaring en betrouwbaarheid maken ons tot de juiste partner voor uw onroerend goed, investeringen en ontwikkelingen. Met een solide achtergrond van meer dan 40 jaar werken wij nauw samen met klanten om hun doelen te bereiken. Onze benadering is gedegen en transparant, waarbij we elke stap met zorg nemen. Of het nu gaat om de koop, verkoop of beheer van onroeren...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Te Werve 4
7608LE Almelo
€ 395.000 k.k.
€ 3.347/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 267 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Jalinkstraat 53
7642BB Wierden
€ 325.000 k.k.
€ 4.392/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 74 m²
- Perceeloppervlakte
- 169 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Hammerweg 31
7671JE Vriezenveen
€ 525.000 k.k.
€ 3.241/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 162 m²
- Perceeloppervlakte
- 582 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Hof van Kingma 34
7642DD Wierden
€ 520.000 k.k.
€ 4.771/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Waterdam 5
7642JL Wierden
€ 450.000 k.k.
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 200 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Dahliastraat 9 c
7601AW Almelo
€ 229.500 k.k.
€ 3.531/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 65 m²
- Perceeloppervlakte
- 197 m²
- Slaapkamers
- 1
Reviews (189)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
189 reviews totaal
Funda
90 reviews op Funda
99 reviews op Google
-
Weefkamer 24
10Perfect gedaan, behulpzaam en meedenken , groot netwerk heeft deze makelaar, zou hun iedereen kunnen aanbevelen
-
Emiel Niks
10Als zeer fijn ervaren. Geholpen zoals je mag verwachten, is er iets? Bellen ze je. Heb je zelf vragen, bel ze gerust. Bij elke bezichtiging ff rapport over hoe en wat. Niet meer contact als nodig, wat veel rust geeft tijdens de verkoop. Wij zijn zeer tevreden en dit is dan ook een aanrader voor iedereen die een woning wil verkopen. Emiel Niks,
-
Haarspit 44
10Geen romp slomp. Gewoon contact wanneer nodig wat rust geeft tijdens de verkoop. Echt een aanrader wat mij betreft.
-
Steven Hogebrink
10Zeer kundige en vriendelijke pro-actieve begeleiding bij de verkoop van onze woning.
-
John van Klompenburg
10Goede makelaar, bijna 6 jaar geleden gekocht hier, en nu ook weer via weghorst verkocht. Snelle service en fijne communicatie.
-
Kastanjelaan 39
9Goed overall, snelle service na waardebepaling en een deskundige makelaar. Ook voor het maken van afspraken met de bezichtigingen alles in overleg.
-
Waterkolk 14
10Super, erg tevreden over Weghorst. Professionele aanpak en fijne communicatie. Snel schakelen en duidelijke afspraken
-
Noor Brandt
10Ons huis is verkocht door bemiddeling van Weghorst Makelaardij B.V. In alle opzichten een prima bedrijf! Vriendelijke vakkundige mensen, prima communicatie!! Wat ons betreft een dikke 10!!