Thoma Post Makelaars Almelo
"Thoma Post Makelaars. Tu droom, nuestro trabajo"
Thoma Post Makelaars in Almelo staat voor innovatie en kwaliteit in de vastgoedwereld. Met ruim 100 professionals en meerdere vestigingen in Oost-Nederland, brengen wij jarenlange ervaring en passie voor vastgoed in elke transactie. Of het nu gaat om woningen, bedrijven of landbouwgrond, wij helpen je met vertrouwen en expertise om jouw doelen te bereiken. Onze nadruk ligt op moderne benaderingen, zoals unieke presentaties en effectieve...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Veldzicht 73
7603WK Almelo
€ 995.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 231 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
De Grutto 77
7609DD Almelo
€ 295.000 k.k.
€ 2.731/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 108 m²
- Área del lote
- 162 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Van Wulfften Palthestraat 29
7602DG Almelo
€ 700.000 k.k.
€ 4.795/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 146 m²
- Área del lote
- 373 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Deldensestraat 29
7601RZ Almelo
€ 325.000 k.k.
€ 2.731/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 119 m²
- Área del lote
- 340 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Bajo precio
Singraven 17
7608BA Almelo
€ 274.500 k.k.
€ 2.773/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 99 m²
- Área del lote
- 131 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Bajo precio
Den Bramel 20
7608NA Almelo
€ 425.000 k.k.
€ 3.080/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 138 m²
- Área del lote
- 250 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (119)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
119 reseñas total
Funda
75 opiniones en Funda
44 reseñas en Google
-
Roene Eetgerink
10De service van Steven Hendriks en het team van Thoma Post heb ik als zeer prettig ervaren. Er is duidelijk sprake van goede lokale marktkennis en deskundigheid, wat vertrouwen geeft. De begeleiding verliep soepel en professioneel, met voldoende aandacht en duidelijke communicatie. Al met al een zeer positieve ervaring.
-
De Fazant 70
10Geweldig geholpen. Van begin tot eind duidelijk. Zeker een aanrader. Hartelijk dank voor alles. In een woord Chapeau.
-
Borg Ewsum 25
10Zeer tevreden met de begeleiding bij de verkoop van mijn woning. Niets was teveel gevraagd aan de backoffice. Uiterts prettig behandeld en geadviseerd. Beveel ThomaPost makelaars van harte aan.
-
Violierstraat 134
10Traducido por IAHa tenido una colaboración agradable, todo se resolvió en consulta y con buena información. Ha tenido una buena orientación y consejos durante todo el proceso de venta.
-
S Hendrix
10 -
Terras 24 b
9Enorm blij met de dienstverlening van thoma post. Zowel aankoop als verkoop ging vlekkeloos. Snel, vriendelijk en deskundig.
-
Piet Brand
10Zeer tevreden over de verkoop begeleiding van de woning. Transparante en heldere communicatie door het gehele team, niets was teveel gevraagd. Wij raden Thoma Post Makelaars Almelo van harte aan.Chapeau allemaal.
-
Hugo Binken
10 -
Laura