Adviesgroep Somers & Brabant B.V.
In Simpelveld staat Adviesgroep Somers & Brabant voor betrouwbaar en persoonlijk financieel advies. Wij combineren kennis met passie om jou te helpen op het gebied van hypotheek, verzekeringen en financieel advies. Onze klanten staan centraal, zodat wij altijd de juiste oplossing voor jouw situatie vinden. Wij werken transparant en gedetailleerd, met een aanpak die aansluit bij jouw wensen. Onze ervaring en toewijding zorgen voor een ru...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Chopinlaan 5
6361CP Nuth
€ 329.000 k.k.
€ 3.656/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 90 m²
- Superficie du terrain
- 240 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Frankenhofweg 17
6291VE Vaals
€ 449.000 k.k.
€ 3.427/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 131 m²
- Superficie du terrain
- 164 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Sjpaans Kentje 20
6373KX Landgraaf
€ 315.000 k.k.
€ 2.864/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 110 m²
- Superficie du terrain
- 360 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Schuttershof 4
6351GZ Bocholtz
€ 349.000 k.k.
€ 2.861/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 122 m²
- Superficie du terrain
- 235 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Hendrik van Veldekestraat 15
6367SE Voerendaal
€ 374.500 k.k.
€ 3.314/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 113 m²
- Superficie du terrain
- 183 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Hekerweg 46
6301RH Valkenburg
€ 485.000 k.k.
€ 2.650/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 183 m²
- Superficie du terrain
- 775 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (36)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
36 avis total
36 commentaires sur Google
-
Thei Caris
10 -
wilke steinbusch
10Een heel prettig gesprek en Kyra heeft zich alle moeite gedaan en keurig uitgelegd. Chapeau!!
-
isabella moureau
10In oktober heb ik een oriënterend hypotheekgesprek gehad bij adviesgroep Somers & Brabant met Yvette, en dat was vanaf het eerste moment een ontzettend fijne ervaring. Ik ging naar huis met een duidelijk overzicht en een heleboel mogelijkheden die goed aansloten bij mijn wensen. Toen er onverwacht snel een woning op mijn pad kwam, stond Yvette direct voor me klaar. Ze is laagdrempelig bereikbaar, denkt echt met je mee en kijkt niet alleen naar wat mogelijk is, maar vooral naar wat goed voelt. Dat persoonlijke contact en haar betrokkenheid gaven mij veel vertrouwen. Yvette zorgt ervoor dat je je op je gemak voelt en dat alles tot in de puntjes geregeld wordt. Dankzij haar begeleiding ben ik nu de trotse eigenaar van mijn eerste huis. Ik ben ontzettend tevreden en kan haar en adviesgroep Somers & Brabant aanbevelen!
-
Rene Kesselaer
10Het hele team van Somers & Brabant werkt perfect samen en regelt alles super snel. Bankzaken, hypotheek en verzekeringen alles onder 1 dak en alles top geregeld!
-
gerda raalte
10Traduit par l'IAConseils très fiables et professionnels. Aide rapide et lignes courtes. Pensez à tout.