Aller directement au contenu
Logo de Voorma & Millenaar makelaars - taxateurs o.g.

Adriaen van Ostadelaan 18

1181WX Amstelveen • Noord-Holland

Vendu

€ 450.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 10.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 460.850

Prix d'achat /m²: € 6.081

Galerie de photos

Adriaen van Ostadelaan 18 Amstelveen
Photo 31

Description

Aan de Adriaen van Ostadelaan 18, op een geliefde en centrale locatie nabij het Stadshart van Amstelveen, bevindt zich deze moderne en instapklare maisonnettewoning van ca. 74 m² met twee slaapkamers en een balkon. De woning is in 2021 volledig gemoderniseerd en van alle gemakken voorzien. Via de gemeenschappelijke entree bereikt u de woning op de eerste verdieping. De zonnige woon- en eetkamer-en-suite zijn voorzien van een visgraatvloer en strak stucwerk. Het eetgedeelte leidt naar de separate keuken en het balkon. De moderne keuken (uit 2021) is voorzien van alle inbouwapparatuur, waaronder een geïntegreerd afzuigsysteem. Het balkon is gelegen op het noordoosten en biedt vrij uitzicht over de groene omgeving en waterpartij. De overloop met toilet leidt middels een vaste trap naar de slaapvertrekken op de begane grond. De slaapkamers, beide van goed formaat, zijn voorzien van diverse vaste kasten. De strakke badkamer (eveneens uit 2021) beschikt over een inloopdouche, wastafel en handdoekradiator. Het appartement beschikt over een aparte berging, voorzien van verwarming, waar de wasmachine en de cv-ketel zijn opgesteld. Kortom: een modern appartement nabij het Stadshart van Amstelveen dat zo te betrekken is! Locatie De ligging is perfect: rustig wonen en toch op loopafstand van het bruisende Stadshart van Amstelveen, met een ruim aanbod aan winkels, horeca, de bibliotheek, Schouwburg Amstelveen en een wekelijkse markt. Ook het Amsterdamse Bos, de Poel en openbaar vervoer (tram/bus) zijn snel bereikbaar. De uitvalswegen A9, A10 en A2 liggen op slechts enkele autominuten, wat zorgt voor een uitstekende bereikbaarheid richting Amsterdam, Schiphol en Utrecht. VvE Adriaen van Ostadelaan 2-32 • VvE met maandelijkse bijdrage van € € 175,- • Actieve en gezonde VvE, beheer door VvE Beheer Groep • MJOP aanwezig Bijzonderheden • Gelegen op de begane grond en eerste verdieping • Woonoppervlakte ca. 74 m² • In 2021 geheel gemoderniseerd en is direct te betrekken • Warm water en verwarming middels CV-ketel Remeha CW 3 uit 2021 • Isolatie door middel van HR +++ • Energielabel B • Bouwjaar ca. 1955 • Niet zelfbewoningsclausule van toepassing • Aanvaarding in overleg Meetinstructie Het verkochte is gemeten met gebruikmaking van de Meetinstructie, welke is gebaseerd op de normen zoals vastgelegd in NEN 2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen en beperkingen bij het uitvoeren van een meting. De woning is gemeten door een betrouwbaar professioneel bedrijf en koper vrijwaart de medewerkers van Voorma & Millenaar makelaars o.g. en de verkoper voor eventuele afwijkingen in de opgegeven maten. Koper verklaart in de gelegenheid te zijn gesteld om het verkochte zelf te (laten) meten conform NEN 2580. *** This Property is listed by an MVA Certified Expat Broker *** Located at Adriaen van Ostadelaan 18, in a popular and central location near the Stadshart of Amstelveen, you will find this modern, ready-to-move-in maisonette (duplex apartment) of approx. 74 m² with two bedrooms and a balcony. The home was completely modernized in 2021 and is fully equipped. Via the communal entrance, you reach the apartment on the first floor. The sunny living and dining room en-suite features a herringbone floor and sleek stucco walls. The dining area leads to the separate kitchen and the balcony. The modern kitchen (from 2021) is fitted with all built-in appliances, including an integrated extractor system. The balcony faces northeast and offers open views over the green surroundings and water feature. The landing with toilet leads via a fixed staircase to the sleeping quarters on the ground floor. The bedrooms, both of good size, are equipped with various built-in wardrobes. The sleek bathroom (also from 2021) features a walk-in shower, washbasin, and a towel radiator. The apartment includes a separate storage room, which is heated and houses the washing machine and the central heating boiler. In short: a modern apartment near the Stadshart of Amstelveen that is ready for immediate occupation! Location The location is perfect: quiet living yet within walking distance of the bustling Stadshart of Amstelveen, offering a wide range of shops, restaurants, the library, the Amstelveen Theatre (Schouwburg Amstelveen), and a weekly market. The Amsterdamse Bos (Amsterdam Forest), De Poel lake, and public transport (tram/bus) are also quickly accessible. The main highways A9, A10, and A2 are just a few minutes away by car, ensuring excellent accessibility to Amsterdam, Schiphol Airport, and Utrecht. Owners’ Association (VvE) Adriaen van Ostadelaan 2-32 - VvE with a monthly contribution of €175 - Active and financially sound VvE, managed by VvE Beheer Groep - Long-Term Maintenance Plan (MJOP) is available Key Details (Particulars) - Located on the ground floor and first floor - Living area approx. 74 m² - Completely modernized in 2021 and ready for immediate occupancy - Hot water and heating via Remeha CV boiler (CW 3, from 2021) - Insulation through HR+++ glass - Energy Label B - Year of construction approx. 1955 - Non-occupancy clause (Niet-zelfbewoningsclausule) applies - Acceptance by mutual agreement Measurement Instruction (Meetinstructie) The property has been measured using the Measurement Instruction, which is based on the standards laid down in NEN 2580. The Measurement Instruction is intended to apply a more uniform method of measurement for providing an indication of the usable floor area. The Measurement Instruction does not completely exclude differences in measurement outcomes, for example due to differences in interpretation, rounding, and limitations when performing a measurement. The property has been measured by a reliable professional company, and the buyer indemnifies the employees of Voorma & Millenaar real estate agents and the seller for any deviations in the specified dimensions. The buyer declares that they have been given the opportunity to measure the property themselves (or have it measured) in accordance with NEN 2580.

Prêt immobilier berekenen

€ 450.000

Coûts d'achat (estimés): € 10.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 460.850

2,78%

Annuellement

%

€ 22.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (10-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 450.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, maisonnette (appartement)

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen
Situé à
1e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
74 m²
Contenu
234 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
3 m²
Espace de stockage externe
8 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1955
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha CW 3 (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Sauvetage
Box
Parkieren
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Planification

Proposé depuis
02-10-2025
Date de vente
20-02-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 1181

Google Maps

Localisation de Amstelveen

Explorez Amstelveen et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Amstelveen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Amstelveen. En 2026 étaient 95.836 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 568.000.

Résidents

95.836

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 568.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 44.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.710

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Amstelveen
Année Résidents
2022 92.331
2023 94.418
2024 95.014
2025 95.822
2026 95.836

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Amstelveen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 442.000
2022 EUR 470.000
2023 EUR 527.000
2024 EUR 536.000
2025 EUR 568.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 18.649 0-15: 16.087 15-25: 12.426 25-45: 25.045 45-65: 23.615

Niveau d'enseignement

Hoger

47

Praktisch

22

Middelbaar

31

Origine des habitants (2025)

Europa

14.127

Nederland

44.258

Buiten Europa

37.437

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 5.059
Appartementen 23.812
Tussenwoningen 13.901
Vrijstaande woningen 1.330
Twee-onder-één-kap woningen 890

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1
1700 tot 1900 70
1900 tot 1925 784
1925 tot 1950 3.146
1950 tot 1970 9.383
1970 tot 1980 2.577
1980 tot 1990 3.563
1990 tot 2000 3.159
2000 tot 2010 1.527
2010 tot 2020 1.249
2020 en later 514

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

11.686

Étiquette C

10.571

Étiquette B

6.505

Étiquette E

5.388

Étiquette D

4.025

Étiquette F

2.365

Étiquette G

1.454

Étiquette A+

1.434

Étiquette A+++

1.035

Étiquette A++

935

Étiquette A++++

129

Étiquette A+++++

9

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Amstelveen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.070 2.740
2021 1.200 2.790
2022 940 2.620
2023 820 2.460
2024 800 2.490

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.120 • Électricité: 3.070

Huurwoning

Gaz: 700 • Électricité: 1.980

Koopwoning

Gaz: 940 • Électricité: 2.990

Appartement

Gaz: 600 • Électricité: 1.920

Tussenwoning

Gaz: 950 • Électricité: 2.830

Vrijstaande woning

Gaz: 1.680 • Électricité: 4.790

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.440 • Électricité: 4.130

Activité dans Amstelveen (2025)

Handel en HORECA 2.240
Nijverheid en energie 960
Zakelijke dienstverlening 4.350
Overheid, onderwijs en zorg 2.580
Landbouw, bosbouw en visserij 75
Vervoer, informatie en communicatie 1.530
Financiele diensten en onroerendgoed 1.080
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.305

Nombre total d'établissements: 14.125

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Amstelveen
Période Délits
jan 2025 272
jan 2026 314
jul 2025 325
jun 2025 310
mei 2025 330
mrt 2025 288
nov 2024 291
nov 2025 375
okt 2024 351
okt 2025 369
sep 2024 351
sep 2025 242

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Amstelveen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Amstelveen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Amstelveen?

Amstelveen telt in 2026 ongeveer 95.836 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Amstelveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Amstelveen is in 2025 circa € 568.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Amstelveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Amstelveen ligt rond € 44.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Amstelveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.710 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Amstelveen?

In Amstelveen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 23.812 woningen.

Meer maisons in Amstelveen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.