Ir directamente al contenido
Logotipo de Voorma & Millenaar makelaars - taxateurs o.g.

Adriaen van Ostadelaan 18

1181WX Amstelveen • Noord-Holland

Vendido

€ 450.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 10.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 460.850

Precio de compra /m²: € 6.081

Galería de fotos

Adriaen van Ostadelaan 18 Amstelveen
Foto 31

Descripción

Aan de Adriaen van Ostadelaan 18, op een geliefde en centrale locatie nabij het Stadshart van Amstelveen, bevindt zich deze moderne en instapklare maisonnettewoning van ca. 74 m² met twee slaapkamers en een balkon. De woning is in 2021 volledig gemoderniseerd en van alle gemakken voorzien. Via de gemeenschappelijke entree bereikt u de woning op de eerste verdieping. De zonnige woon- en eetkamer-en-suite zijn voorzien van een visgraatvloer en strak stucwerk. Het eetgedeelte leidt naar de separate keuken en het balkon. De moderne keuken (uit 2021) is voorzien van alle inbouwapparatuur, waaronder een geïntegreerd afzuigsysteem. Het balkon is gelegen op het noordoosten en biedt vrij uitzicht over de groene omgeving en waterpartij. De overloop met toilet leidt middels een vaste trap naar de slaapvertrekken op de begane grond. De slaapkamers, beide van goed formaat, zijn voorzien van diverse vaste kasten. De strakke badkamer (eveneens uit 2021) beschikt over een inloopdouche, wastafel en handdoekradiator. Het appartement beschikt over een aparte berging, voorzien van verwarming, waar de wasmachine en de cv-ketel zijn opgesteld. Kortom: een modern appartement nabij het Stadshart van Amstelveen dat zo te betrekken is! Locatie De ligging is perfect: rustig wonen en toch op loopafstand van het bruisende Stadshart van Amstelveen, met een ruim aanbod aan winkels, horeca, de bibliotheek, Schouwburg Amstelveen en een wekelijkse markt. Ook het Amsterdamse Bos, de Poel en openbaar vervoer (tram/bus) zijn snel bereikbaar. De uitvalswegen A9, A10 en A2 liggen op slechts enkele autominuten, wat zorgt voor een uitstekende bereikbaarheid richting Amsterdam, Schiphol en Utrecht. VvE Adriaen van Ostadelaan 2-32 • VvE met maandelijkse bijdrage van € € 175,- • Actieve en gezonde VvE, beheer door VvE Beheer Groep • MJOP aanwezig Bijzonderheden • Gelegen op de begane grond en eerste verdieping • Woonoppervlakte ca. 74 m² • In 2021 geheel gemoderniseerd en is direct te betrekken • Warm water en verwarming middels CV-ketel Remeha CW 3 uit 2021 • Isolatie door middel van HR +++ • Energielabel B • Bouwjaar ca. 1955 • Niet zelfbewoningsclausule van toepassing • Aanvaarding in overleg Meetinstructie Het verkochte is gemeten met gebruikmaking van de Meetinstructie, welke is gebaseerd op de normen zoals vastgelegd in NEN 2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen en beperkingen bij het uitvoeren van een meting. De woning is gemeten door een betrouwbaar professioneel bedrijf en koper vrijwaart de medewerkers van Voorma & Millenaar makelaars o.g. en de verkoper voor eventuele afwijkingen in de opgegeven maten. Koper verklaart in de gelegenheid te zijn gesteld om het verkochte zelf te (laten) meten conform NEN 2580. *** This Property is listed by an MVA Certified Expat Broker *** Located at Adriaen van Ostadelaan 18, in a popular and central location near the Stadshart of Amstelveen, you will find this modern, ready-to-move-in maisonette (duplex apartment) of approx. 74 m² with two bedrooms and a balcony. The home was completely modernized in 2021 and is fully equipped. Via the communal entrance, you reach the apartment on the first floor. The sunny living and dining room en-suite features a herringbone floor and sleek stucco walls. The dining area leads to the separate kitchen and the balcony. The modern kitchen (from 2021) is fitted with all built-in appliances, including an integrated extractor system. The balcony faces northeast and offers open views over the green surroundings and water feature. The landing with toilet leads via a fixed staircase to the sleeping quarters on the ground floor. The bedrooms, both of good size, are equipped with various built-in wardrobes. The sleek bathroom (also from 2021) features a walk-in shower, washbasin, and a towel radiator. The apartment includes a separate storage room, which is heated and houses the washing machine and the central heating boiler. In short: a modern apartment near the Stadshart of Amstelveen that is ready for immediate occupation! Location The location is perfect: quiet living yet within walking distance of the bustling Stadshart of Amstelveen, offering a wide range of shops, restaurants, the library, the Amstelveen Theatre (Schouwburg Amstelveen), and a weekly market. The Amsterdamse Bos (Amsterdam Forest), De Poel lake, and public transport (tram/bus) are also quickly accessible. The main highways A9, A10, and A2 are just a few minutes away by car, ensuring excellent accessibility to Amsterdam, Schiphol Airport, and Utrecht. Owners’ Association (VvE) Adriaen van Ostadelaan 2-32 - VvE with a monthly contribution of €175 - Active and financially sound VvE, managed by VvE Beheer Groep - Long-Term Maintenance Plan (MJOP) is available Key Details (Particulars) - Located on the ground floor and first floor - Living area approx. 74 m² - Completely modernized in 2021 and ready for immediate occupancy - Hot water and heating via Remeha CV boiler (CW 3, from 2021) - Insulation through HR+++ glass - Energy Label B - Year of construction approx. 1955 - Non-occupancy clause (Niet-zelfbewoningsclausule) applies - Acceptance by mutual agreement Measurement Instruction (Meetinstructie) The property has been measured using the Measurement Instruction, which is based on the standards laid down in NEN 2580. The Measurement Instruction is intended to apply a more uniform method of measurement for providing an indication of the usable floor area. The Measurement Instruction does not completely exclude differences in measurement outcomes, for example due to differences in interpretation, rounding, and limitations when performing a measurement. The property has been measured by a reliable professional company, and the buyer indemnifies the employees of Voorma & Millenaar real estate agents and the seller for any deviations in the specified dimensions. The buyer declares that they have been given the opportunity to measure the property themselves (or have it measured) in accordance with NEN 2580.

Hipoteca berekenen

€ 450.000

Coste del comprador (estimado): € 10.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 460.850

2,78%

Anualmente

%

€ 22.500

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 450.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, maisonnette (appartement)

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen
Ubicado en
1e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
74 m²
Contenido
234 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
3 m²
Espacio de almacenamiento externo
8 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1955
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha CW 3 (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Rescate
Box
Aparcar
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Planificación

Ofrecido desde
02-10-2025
Fecha de venta
20-02-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 1181

Mapas de Google

Ubicación de Amstelveen

Explora Amstelveen y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Amstelveen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Amstelveen. En 2026 había 95.836 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 568.000.

Inhabitantes

95.836

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 568.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 44.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

3.710

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Amstelveen
Año Inhabitantes
2022 92.331
2023 94.418
2024 95.014
2025 95.822
2026 95.836

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Amstelveen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 442.000
2022 EUR 470.000
2023 EUR 527.000
2024 EUR 536.000
2025 EUR 568.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 18.649 0-15: 16.087 15-25: 12.426 25-45: 25.045 45-65: 23.615

Nivel académico

Hoger

47

Praktisch

22

Middelbaar

31

Origen de los residentes (2025)

Europa

14.127

Nederland

44.258

Buiten Europa

37.437

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 5.059
Appartementen 23.812
Tussenwoningen 13.901
Vrijstaande woningen 1.330
Twee-onder-één-kap woningen 890

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 70
1900 tot 1925 784
1925 tot 1950 3.146
1950 tot 1970 9.383
1970 tot 1980 2.577
1980 tot 1990 3.563
1990 tot 2000 3.159
2000 tot 2010 1.527
2010 tot 2020 1.249
2020 en later 514

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

11.686

Etiqueta C

10.571

Etiqueta B

6.505

Etiqueta E

5.388

Etiqueta D

4.025

Etiqueta F

2.365

Etiqueta G

1.454

Etiqueta A+

1.434

Etiqueta A+++

1.035

Etiqueta A++

935

Etiqueta A++++

129

Etiqueta A+++++

9

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Amstelveen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.070 2.740
2021 1.200 2.790
2022 940 2.620
2023 820 2.460
2024 800 2.490

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.120 • Electricidad: 3.070

Huurwoning

Gas: 700 • Electricidad: 1.980

Koopwoning

Gas: 940 • Electricidad: 2.990

Appartement

Gas: 600 • Electricidad: 1.920

Tussenwoning

Gas: 950 • Electricidad: 2.830

Vrijstaande woning

Gas: 1.680 • Electricidad: 4.790

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.440 • Electricidad: 4.130

Actividad empresarial en Amstelveen (2025)

Handel en HORECA 2.240
Nijverheid en energie 960
Zakelijke dienstverlening 4.350
Overheid, onderwijs en zorg 2.580
Landbouw, bosbouw en visserij 75
Vervoer, informatie en communicatie 1.530
Financiele diensten en onroerendgoed 1.080
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.305

Número total de establecimientos empresariales: 14.125

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Amstelveen
Periodo Delitos
jan 2025 272
jan 2026 314
jul 2025 325
jun 2025 310
mei 2025 330
mrt 2025 288
nov 2024 291
nov 2025 375
okt 2024 351
okt 2025 369
sep 2024 351
sep 2025 242

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Amstelveen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Amstelveen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Amstelveen?

Amstelveen telt in 2026 ongeveer 95.836 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Amstelveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Amstelveen is in 2025 circa € 568.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Amstelveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Amstelveen ligt rond € 44.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Amstelveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.710 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Amstelveen?

In Amstelveen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 23.812 woningen.

Meer viviendas in Amstelveen

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.