Ir directamente al contenido
Logotipo de Makelen en Advies b.v.

Meander 1101

1181WP Amstelveen • Noord-Holland

Disponible

€ 395.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 404.750

Precio de compra /m²: € 3.950

Galería de fotos

Descripción

Riant 2-kamer appartement (100 m²) gelegen op de elfde (tevens bovenste) verdieping, met vrij uitzicht en gelegen op eigen grond. De woning is vele jaren met veel liefde bewoond geweest en is toe aan een eigenaar die er weer liefde en aandacht aan geeft en er ook vele jaren met plezier gaat wonen. Door de keuken naar de ruime woonkamer te verplaatsen, creëer je een ruime tweede slaapkamer. Wie van ruimte, rust en privacy houdt is hier aan het goede adres. Deze woning heeft volop potentie. De royale indeling biedt tal van mogelijkheden om de woning geheel naar eigen smaak en wens te moderniseren en jouw ideale thuis te creëren. De ruime woonkamer, de (woon-)keuken en de slaapkamer hebben allemaal grote raampartijen die zorgen voor een aangenaam lichtinval. Het appartement beschikt over 2 loggia's en een eigen berging op de begane grond. Met het winkelcentrum Stadshart om de hoek heb je vrijwel alle voorzieningen binnen handbereik. Indeling: Je komt binnen via de ruime gemeenschappelijke entree met de brievenbussen en het bellentableau. Via de lift ga je naar de elfde verdieping. Hier aangekomen loop je rechts richting het appartement. Je stapt de woning binnen in de ruime, lange hal waar vandaan je alle overige ruimtes kunt bereiken. Direct links is de slaapkamer en rechts een separaat toilet. Loop je in de hal verder dan vind je links de woonkeuken met een loggia en rechts de badkamer die is voorzien van een ligbad, douche en wastafel. Tot slot kom je in de royale woonkamer die direct toegang geeft tot de tweede loggia. Op de begane grond is een eigen berging aanwezig. Bijzonderheden: - VvE-bijdrage: € 282,42 per maand (exclusief stookkosten) - Gelegen op eigen grond - Energielabel D - Stadsverwarming van toepassing - Twee loggia's aanwezig - In de straat zijn meerdere laadpalen aanwezig - Aluminium kozijnen voorzien van voorzetramen - Actieve VvE die professioneel wordt beheerd. - Projectnotaris: KB Notarissen te Amsterdam - Geen funderingsrisico bekend Over de buurt: De woning is gelegen in het Stadshart van Amstelveen. In de directe nabijheid vind je een groot en overdekt winkelcentrum met diverse winkels, supermarkten en voorzieningen voor de dagelijkse boodschappen. Ook zijn hier een bioscoop, Schouwburg en een groot aanbod aan horeca te vinden. Bereikbaarheid: De bereikbaarheid is uitstekend. Zowel met de auto als met het openbaar vervoer ben je snel op weg richting Amsterdam en omliggende steden. De A9 is binnen enkele minuten bereikbaar. Je auto kun je op straat parkeren (met vergunning). Er zijn meerdere laadpalen in de straat te vinden. Ook ten opzichte van het openbaar vervoer zit je hier goed. Er zijn diverse tram- en bushaltes op korte loopafstand die je binnen Amstelveen vervoeren of naar Amsterdam, Haarlem, Schiphol, of Uithoorn brengen.

Hipoteca berekenen

€ 395.000

Coste del comprador (estimado): € 9.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 404.750

2,78%

Anualmente

%

€ 19.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 395.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Bovenwoning (appartement)

Índice

Habitaciones
2 habitaciones
Habitaciones de dormir
1 dormitorio
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
11e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
100 m²
Contenido
342 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
5 m²
Espacio de almacenamiento externo
5 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1962
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Voorzetramen
Calefacción
Stadsverwarming
Agua tibia
Geiser
Etiqueta energética
D

Catastral y VvE

VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk en vrij uitzicht
Aparcar
Betaald parkeren

Planificación

Ofrecido desde
12-05-2026

Instalaciones del baño

Douche, ligbad, en wastafel

Características adicionales

  • Glasvezelkabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 1181

Mapas de Google

Ubicación de Amstelveen

Explora Amstelveen y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Amstelveen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Amstelveen. En 2026 había 95.836 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 568.000.

Inhabitantes

95.836

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 568.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 44.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

3.710

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Amstelveen
Año Inhabitantes
2022 92.331
2023 94.418
2024 95.014
2025 95.822
2026 95.836

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Amstelveen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 442.000
2022 EUR 470.000
2023 EUR 527.000
2024 EUR 536.000
2025 EUR 568.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 18.649 0-15: 16.087 15-25: 12.426 25-45: 25.045 45-65: 23.615

Nivel académico

Hoger

47

Praktisch

22

Middelbaar

31

Origen de los residentes (2025)

Europa

14.127

Nederland

44.258

Buiten Europa

37.437

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 5.059
Appartementen 23.812
Tussenwoningen 13.901
Vrijstaande woningen 1.330
Twee-onder-één-kap woningen 890

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 70
1900 tot 1925 784
1925 tot 1950 3.146
1950 tot 1970 9.383
1970 tot 1980 2.577
1980 tot 1990 3.563
1990 tot 2000 3.159
2000 tot 2010 1.527
2010 tot 2020 1.249
2020 en later 514

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

11.686

Etiqueta C

10.571

Etiqueta B

6.505

Etiqueta E

5.388

Etiqueta D

4.025

Etiqueta F

2.365

Etiqueta G

1.454

Etiqueta A+

1.434

Etiqueta A+++

1.035

Etiqueta A++

935

Etiqueta A++++

129

Etiqueta A+++++

9

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Amstelveen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.070 2.740
2021 1.200 2.790
2022 940 2.620
2023 820 2.460
2024 800 2.490

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.120 • Electricidad: 3.070

Huurwoning

Gas: 700 • Electricidad: 1.980

Koopwoning

Gas: 940 • Electricidad: 2.990

Appartement

Gas: 600 • Electricidad: 1.920

Tussenwoning

Gas: 950 • Electricidad: 2.830

Vrijstaande woning

Gas: 1.680 • Electricidad: 4.790

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.440 • Electricidad: 4.130

Actividad empresarial en Amstelveen (2025)

Handel en HORECA 2.240
Nijverheid en energie 960
Zakelijke dienstverlening 4.350
Overheid, onderwijs en zorg 2.580
Landbouw, bosbouw en visserij 75
Vervoer, informatie en communicatie 1.530
Financiele diensten en onroerendgoed 1.080
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.305

Número total de establecimientos empresariales: 14.125

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Amstelveen
Periodo Delitos
jan 2025 272
jan 2026 314
jul 2025 325
jun 2025 310
mei 2025 330
mrt 2025 288
nov 2024 291
nov 2025 375
okt 2024 351
okt 2025 369
sep 2024 351
sep 2025 242

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Amstelveen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Amstelveen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Amstelveen?

Amstelveen telt in 2026 ongeveer 95.836 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Amstelveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Amstelveen is in 2025 circa € 568.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Amstelveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Amstelveen ligt rond € 44.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Amstelveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.710 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Amstelveen?

In Amstelveen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 23.812 woningen.

Meer viviendas in Amstelveen

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.