Direkt zum Inhalt
Logo von Makelen en Advies b.v.

Meander 1101

1181WP Amstelveen • Noord-Holland

Verfügbar

€ 395.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.750

2 % Übertragungssteuer (€ 7.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 404.750

Kaufpreis /m²: € 3.950

Fotoalbum

Beschreibung

Riant 2-kamer appartement (100 m²) gelegen op de elfde (tevens bovenste) verdieping, met vrij uitzicht en gelegen op eigen grond. De woning is vele jaren met veel liefde bewoond geweest en is toe aan een eigenaar die er weer liefde en aandacht aan geeft en er ook vele jaren met plezier gaat wonen. Door de keuken naar de ruime woonkamer te verplaatsen, creëer je een ruime tweede slaapkamer. Wie van ruimte, rust en privacy houdt is hier aan het goede adres. Deze woning heeft volop potentie. De royale indeling biedt tal van mogelijkheden om de woning geheel naar eigen smaak en wens te moderniseren en jouw ideale thuis te creëren. De ruime woonkamer, de (woon-)keuken en de slaapkamer hebben allemaal grote raampartijen die zorgen voor een aangenaam lichtinval. Het appartement beschikt over 2 loggia's en een eigen berging op de begane grond. Met het winkelcentrum Stadshart om de hoek heb je vrijwel alle voorzieningen binnen handbereik. Indeling: Je komt binnen via de ruime gemeenschappelijke entree met de brievenbussen en het bellentableau. Via de lift ga je naar de elfde verdieping. Hier aangekomen loop je rechts richting het appartement. Je stapt de woning binnen in de ruime, lange hal waar vandaan je alle overige ruimtes kunt bereiken. Direct links is de slaapkamer en rechts een separaat toilet. Loop je in de hal verder dan vind je links de woonkeuken met een loggia en rechts de badkamer die is voorzien van een ligbad, douche en wastafel. Tot slot kom je in de royale woonkamer die direct toegang geeft tot de tweede loggia. Op de begane grond is een eigen berging aanwezig. Bijzonderheden: - VvE-bijdrage: € 282,42 per maand (exclusief stookkosten) - Gelegen op eigen grond - Energielabel D - Stadsverwarming van toepassing - Twee loggia's aanwezig - In de straat zijn meerdere laadpalen aanwezig - Aluminium kozijnen voorzien van voorzetramen - Actieve VvE die professioneel wordt beheerd. - Projectnotaris: KB Notarissen te Amsterdam - Geen funderingsrisico bekend Over de buurt: De woning is gelegen in het Stadshart van Amstelveen. In de directe nabijheid vind je een groot en overdekt winkelcentrum met diverse winkels, supermarkten en voorzieningen voor de dagelijkse boodschappen. Ook zijn hier een bioscoop, Schouwburg en een groot aanbod aan horeca te vinden. Bereikbaarheid: De bereikbaarheid is uitstekend. Zowel met de auto als met het openbaar vervoer ben je snel op weg richting Amsterdam en omliggende steden. De A9 is binnen enkele minuten bereikbaar. Je auto kun je op straat parkeren (met vergunning). Er zijn meerdere laadpalen in de straat te vinden. Ook ten opzichte van het openbaar vervoer zit je hier goed. Er zijn diverse tram- en bushaltes op korte loopafstand die je binnen Amstelveen vervoeren of naar Amsterdam, Haarlem, Schiphol, of Uithoorn brengen.

Hypothek berekenen

€ 395.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.750

2 % Übertragungssteuer (€ 7.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 404.750

2,78%

Jährlich

%

€ 19.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 395.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Bovenwoning (appartement)

Indelung

Zimmer
2 Zimmer
Schlafzimmer
1 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
11e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
100 m²
Inhalt
342 m³
Gebäude mit Außenbereich
5 m²
Externe Berghalle
5 m²

Bau und Energie

Baujahr
1962
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Voorzetramen
Heizung
Stadsverwarming
Warmes Wasser
Geiser
Energieausweis
D

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk en vrij uitzicht
Parken
Betaald parkeren

Planung

Seit dem Angebot
12-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, ligbad, en wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • Glasvezelkabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 1181

Google Karten

Standort von Amstelveen

Erkunden Sie Amstelveen und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Amstelveen

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Amstelveen. In 2026 waren da 95.836 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 568.000.

Einwohner

95.836

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 568.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 44.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

3.710

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Amstelveen
Jahr Einwohner
2022 92.331
2023 94.418
2024 95.014
2025 95.822
2026 95.836

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Amstelveen
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 442.000
2022 EUR 470.000
2023 EUR 527.000
2024 EUR 536.000
2025 EUR 568.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 18.649 0-15: 16.087 15-25: 12.426 25-45: 25.045 45-65: 23.615

Ausbildungsstufe

Hoger

47

Praktisch

22

Middelbaar

31

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

14.127

Nederland

44.258

Buiten Europa

37.437

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 5.059
Appartementen 23.812
Tussenwoningen 13.901
Vrijstaande woningen 1.330
Twee-onder-één-kap woningen 890

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 1
1700 tot 1900 70
1900 tot 1925 784
1925 tot 1950 3.146
1950 tot 1970 9.383
1970 tot 1980 2.577
1980 tot 1990 3.563
1990 tot 2000 3.159
2000 tot 2010 1.527
2010 tot 2020 1.249
2020 en later 514

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

11.686

Bezeichnung C

10.571

Bezeichnung B

6.505

Bezeichnung E

5.388

Bezeichnung D

4.025

Bezeichnung F

2.365

Bezeichnung G

1.454

Bezeichnung A+

1.434

Bezeichnung A+++

1.035

Bezeichnung A++

935

Bezeichnung A++++

129

Bezeichnung A+++++

9

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Amstelveen
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.070 2.740
2021 1.200 2.790
2022 940 2.620
2023 820 2.460
2024 800 2.490

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.120 • Strom: 3.070

Huurwoning

Gas: 700 • Strom: 1.980

Koopwoning

Gas: 940 • Strom: 2.990

Appartement

Gas: 600 • Strom: 1.920

Tussenwoning

Gas: 950 • Strom: 2.830

Vrijstaande woning

Gas: 1.680 • Strom: 4.790

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.440 • Strom: 4.130

Betriebsaktivität in Amstelveen (2025)

Handel en HORECA 2.240
Nijverheid en energie 960
Zakelijke dienstverlening 4.350
Overheid, onderwijs en zorg 2.580
Landbouw, bosbouw en visserij 75
Vervoer, informatie en communicatie 1.530
Financiele diensten en onroerendgoed 1.080
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.305

Gesamtanzahl der Firmensitze: 14.125

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Amstelveen
Periode Verbrechen
jan 2025 272
jan 2026 314
jul 2025 325
jun 2025 310
mei 2025 330
mrt 2025 288
nov 2024 291
nov 2025 375
okt 2024 351
okt 2025 369
sep 2024 351
sep 2025 242

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Amstelveen.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Amstelveen

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Amstelveen?

Amstelveen telt in 2026 ongeveer 95.836 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Amstelveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Amstelveen is in 2025 circa € 568.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Amstelveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Amstelveen ligt rond € 44.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Amstelveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.710 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Amstelveen?

In Amstelveen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 23.812 woningen.

Meer Häuser in Amstelveen

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.