Direct naar de inhoud
Logo van Makelen en Advies b.v.

Meander 1101

1181WP Amstelveen • Noord-Holland

Beschikbaar

€ 395.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 9.750

2% overdrachtsbelasting (€ 7.900) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 404.750

Koopprijs /m²: € 3.950

Fotogalerij

Omschrijving

Riant 2-kamer appartement (100 m²) gelegen op de elfde (tevens bovenste) verdieping, met vrij uitzicht en gelegen op eigen grond. De woning is vele jaren met veel liefde bewoond geweest en is toe aan een eigenaar die er weer liefde en aandacht aan geeft en er ook vele jaren met plezier gaat wonen. Door de keuken naar de ruime woonkamer te verplaatsen, creëer je een ruime tweede slaapkamer. Wie van ruimte, rust en privacy houdt is hier aan het goede adres. Deze woning heeft volop potentie. De royale indeling biedt tal van mogelijkheden om de woning geheel naar eigen smaak en wens te moderniseren en jouw ideale thuis te creëren. De ruime woonkamer, de (woon-)keuken en de slaapkamer hebben allemaal grote raampartijen die zorgen voor een aangenaam lichtinval. Het appartement beschikt over 2 loggia's en een eigen berging op de begane grond. Met het winkelcentrum Stadshart om de hoek heb je vrijwel alle voorzieningen binnen handbereik. Indeling: Je komt binnen via de ruime gemeenschappelijke entree met de brievenbussen en het bellentableau. Via de lift ga je naar de elfde verdieping. Hier aangekomen loop je rechts richting het appartement. Je stapt de woning binnen in de ruime, lange hal waar vandaan je alle overige ruimtes kunt bereiken. Direct links is de slaapkamer en rechts een separaat toilet. Loop je in de hal verder dan vind je links de woonkeuken met een loggia en rechts de badkamer die is voorzien van een ligbad, douche en wastafel. Tot slot kom je in de royale woonkamer die direct toegang geeft tot de tweede loggia. Op de begane grond is een eigen berging aanwezig. Bijzonderheden: - VvE-bijdrage: € 282,42 per maand (exclusief stookkosten) - Gelegen op eigen grond - Energielabel D - Stadsverwarming van toepassing - Twee loggia's aanwezig - In de straat zijn meerdere laadpalen aanwezig - Aluminium kozijnen voorzien van voorzetramen - Actieve VvE die professioneel wordt beheerd. - Projectnotaris: KB Notarissen te Amsterdam - Geen funderingsrisico bekend Over de buurt: De woning is gelegen in het Stadshart van Amstelveen. In de directe nabijheid vind je een groot en overdekt winkelcentrum met diverse winkels, supermarkten en voorzieningen voor de dagelijkse boodschappen. Ook zijn hier een bioscoop, Schouwburg en een groot aanbod aan horeca te vinden. Bereikbaarheid: De bereikbaarheid is uitstekend. Zowel met de auto als met het openbaar vervoer ben je snel op weg richting Amsterdam en omliggende steden. De A9 is binnen enkele minuten bereikbaar. Je auto kun je op straat parkeren (met vergunning). Er zijn meerdere laadpalen in de straat te vinden. Ook ten opzichte van het openbaar vervoer zit je hier goed. Er zijn diverse tram- en bushaltes op korte loopafstand die je binnen Amstelveen vervoeren of naar Amsterdam, Haarlem, Schiphol, of Uithoorn brengen.

Hypotheek berekenen

€ 395.000

Kosten koper (geschat): € 9.750

2% overdrachtsbelasting (€ 7.900) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 404.750

2,78%

Jaarlijks

%

€ 19.750

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 395.000 k.k.
Status
Beschikbaar
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
Bovenwoning (appartement)

Indeling

Kamers
2 kamers
Slaapkamers
1 slaapkamer
Badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Vloeren
1 woonlaag
Gelegen op
11e woonlaag

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
100 m²
Inhoud
342 m³
Gebouw gebonden buitenruimte
5 m²
Externe bergruimte
5 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1962
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolatie
Voorzetramen
Verwarming
Stadsverwarming
Warm water
Geiser
Energielabel
D

Kadastraal en VvE

VvE ingeschreven KvK
Ja
VvE jaarlijkse vergadering
Ja
VvE reservefonds aanwezig
Ja
VvE onderhoudsplan
Ja
VvE opstalverzekering
Ja

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
In woonwijk en vrij uitzicht
Parkeren
Betaald parkeren

Planning

Aangeboden sinds
12-05-2026

Badkamer voorzieningen

Douche, ligbad, en wastafel

Extra kenmerken

  • Glasvezelkabel

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 1181

Google Maps

Locatie van Amstelveen

Verken Amstelveen en de omliggende gebieden

Woon- en buurtcijfers in Amstelveen

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Amstelveen. In 2026 waren er 95.836 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 568.000.

Inwoners

95.836

Laatste jaar: 2026

Gemiddelde WOZ

EUR 568.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 44.400

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

3.710

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Amstelveen
Jaar Inwoners
2022 92.331
2023 94.418
2024 95.014
2025 95.822
2026 95.836

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Amstelveen
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 442.000
2022 EUR 470.000
2023 EUR 527.000
2024 EUR 536.000
2025 EUR 568.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 18.649 0-15: 16.087 15-25: 12.426 25-45: 25.045 45-65: 23.615

Opleidingsniveau

Hoger

47

Praktisch

22

Middelbaar

31

Herkomst inwoners (2025)

Europa

14.127

Nederland

44.258

Buiten Europa

37.437

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 5.059
Appartementen 23.812
Tussenwoningen 13.901
Vrijstaande woningen 1.330
Twee-onder-één-kap woningen 890

Bouwperiode van panden

Voor 1700 1
1700 tot 1900 70
1900 tot 1925 784
1925 tot 1950 3.146
1950 tot 1970 9.383
1970 tot 1980 2.577
1980 tot 1990 3.563
1990 tot 2000 3.159
2000 tot 2010 1.527
2010 tot 2020 1.249
2020 en later 514

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label A

11.686

Label C

10.571

Label B

6.505

Label E

5.388

Label D

4.025

Label F

2.365

Label G

1.454

Label A+

1.434

Label A+++

1.035

Label A++

935

Label A++++

129

Label A+++++

9

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Amstelveen
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.070 2.740
2021 1.200 2.790
2022 940 2.620
2023 820 2.460
2024 800 2.490

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 1.120 • Elektriciteit: 3.070

Huurwoning

Gas: 700 • Elektriciteit: 1.980

Koopwoning

Gas: 940 • Elektriciteit: 2.990

Appartement

Gas: 600 • Elektriciteit: 1.920

Tussenwoning

Gas: 950 • Elektriciteit: 2.830

Vrijstaande woning

Gas: 1.680 • Elektriciteit: 4.790

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.440 • Elektriciteit: 4.130

Bedrijvigheid in Amstelveen (2025)

Handel en HORECA 2.240
Nijverheid en energie 960
Zakelijke dienstverlening 4.350
Overheid, onderwijs en zorg 2.580
Landbouw, bosbouw en visserij 75
Vervoer, informatie en communicatie 1.530
Financiele diensten en onroerendgoed 1.080
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.305

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 14.125

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Amstelveen
Periode Misdrijven
jan 2025 272
jan 2026 314
jul 2025 325
jun 2025 310
mei 2025 330
mrt 2025 288
nov 2024 291
nov 2025 375
okt 2024 351
okt 2025 369
sep 2024 351
sep 2025 242

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Amstelveen.

Veelgestelde vragen over wonen in Amstelveen

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Amstelveen?

Amstelveen telt in 2026 ongeveer 95.836 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Amstelveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Amstelveen is in 2025 circa € 568.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Amstelveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Amstelveen ligt rond € 44.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Amstelveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.710 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Amstelveen?

In Amstelveen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 23.812 woningen.

Meer woningen in Amstelveen

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.