Direct naar de inhoud
Logo van Investa 360

Lindenlaan 559

1185LT Amstelveen • Noord-Holland

Beschikbaar

€ 430.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 10.450

2% overdrachtsbelasting (€ 8.600) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 440.450

Koopprijs /m²: € 6.056

Fotogalerij

Omschrijving

De ideale starterswoning of investering in het hart van Amstelveen — licht, ruim en vol potentie. Stel je voor: thuiskomen in je eigen appartement, de ochtendzon meepakken op je balkon met uitzicht over het groen, en alles wat je nodig hebt, van winkels tot OV en natuur, letterlijk binnen handbereik. Een écht thuis om je volgende hoofdstuk te beginnen. Welkom bij Lindelaan 559 in Amstelveen, een licht en goed ingedeeld 3-kamerappartement van circa 70 m² in een geliefde, groene wijk. Ideaal voor starters die hun eerste stap op de koopwoningmarkt willen zetten, of voor investeerders die op zoek zijn naar een woning met direct verhuurpotentieel en ruimte voor waardestijging. Ruimte, licht en een slimme indeling Dit appartement biedt 70 m² aan praktische woonruimte met een logische en efficiënte indeling. De woonkamer is licht, ruim en sfeervol, met genoeg plek voor een gezellige zithoek én eethoek. Dankzij de grote raampartijen stroomt er de hele dag natuurlijk licht naar binnen, waardoor je je meteen thuis voelt. Je beschikt over twee slaapkamers én de mogelijkheid om eenvoudig een derde slaapkamer te realiseren. Dat geeft enorm veel vrijheid: Gebruik er één als je eigen slaapkamer. De tweede als thuiswerkplek, logeerkamer of walk-in closet. Of creëer een derde kamer voor een kinderkamer, hobbyruimte of extra verhuurwaarde. Zo heb je nu al ruimte om te groeien, zonder dat het te groot (of te duur) wordt. Balkon en buitenruimte Via de woonkamer stap je zo het balkon op, een perfecte plek om na je werk nog even van de zon te genieten of in het weekend je dag te starten met een kop koffie in de buitenlucht. Dit soort buitenruimte is schaars in deze prijsklasse. Keuken en badkamer De keuken is netjes en functioneel, voorzien van de benodigde inbouwapparatuur en voldoende werk- en kastruimte, klaar voor dagelijks gebruik. De badkamer verkeert in goede staat en biedt alle basiscomfort. Beide ruimtes bieden mogelijkheden om naar eigen smaak verder te moderniseren, een mooie kans om je eigen stempel op de woning te drukken. Zorgeloos wonen dankzij een actieve VvE Als starter of investeerder wil je geen gedoe met achterstallig onderhoud. Gelukkig maakt dit appartement deel uit van een actieve en professioneel beheerde VvE, ingeschreven bij de Kamer van Koophandel. Er is een periodieke bijdrage die zorgt voor een goed onderhouden complex, opstalverzekering en reserveringen voor toekomstig onderhoud. Je koopt dus niet alleen een woning, maar ook zekerheid. En dat is goud waard. Klaar voor de toekomst Deze woning is goed voorbereid op morgen. Recent is er een nieuwe energiezuinige CV-ketel geplaatst (Intergas HRE 24/18, bouwjaar 2026), wat zorgt voor betrouwbare en efficiënte verwarming. Daarnaast beschikt het appartement over dubbel glas en is er dak-, muur- en vloerisolatie aanwezig, wat bijdraagt aan een comfortabel binnenklimaat en lagere energiekosten. Dankzij de aanwezige lift is het appartement voor iedereen goed toegankelijk. Locatie: het beste van twee werelden Lindelaan 559 ligt in een rustige, groene woonwijk en toch supercentraal: Openbaar vervoer (tram & bus) op loopafstand, je bent zó in Amsterdam, op de Zuidas of bij Schiphol. Snelwegen A9 en A10 vlakbij, ideaal voor autorijders. Diverse supermarkten, winkels en horeca op loopafstand. Stadshart Amstelveen én het Amsterdamse Bos op fietsafstand. Scholen, sportvoorzieningen en parken in de directe omgeving. Je hoeft hier dus niet te kiezen tussen rust en reuring, je hebt allebei. Praktische details op een rij Woonoppervlakte: circa 70 m²  Aantal kamers: 3 (2 slaapkamers, mogelijkheid tot 3)  Verdieping: 4e etage  Bouwjaar: 1960  Balkon aanwezig  Eigen berging  Verwarming: nieuwe CV-ketel Intergas HRE 24/18 (2026)  Isolatie: dak, muur, vloer en dubbel glas  Lift aanwezig  Actieve, professioneel beheerde VvE, ingeschreven bij KvK  Energielabel: C Vraagprijs: € 440.000 k.k. Oplevering: in overleg Interesse? Woningen met deze combinatie van licht, ruimte, locatie en potentie worden in Amstelveen snel verkocht. Wil je niets aan het toeval overlaten? Plan vandaag nog een bezichtiging. Wij laten je graag persoonlijk zien waarom dit jouw volgende thuis kan zijn. Neem direct contact op met Investa 360 voor een bezichtiging. Disclaimer Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten zijn ingemeten conform NEN 2580 en zijn indicatief. Wij adviseren u een makelaar in te schakelen, die u met zijn deskundigheid zal bijstaan in het aankoopproces. Indien u geen professionele begeleiding wenst in te schakelen, acht u zich volgens de wet deskundig genoeg om alle zaken, die van belang zijn, te kunnen overzien. De verkoop geschiedt onder de voorwaarde dat een overeenkomst pas tot stand komt op het moment dat alle betrokken partijen het koopcontract hebben ondertekend. De Algemene Consumentenvoorwaarden van Vastgoed Nederland zijn van toepassing.

Hypotheek berekenen

€ 430.000

Kosten koper (geschat): € 10.450

2% overdrachtsbelasting (€ 8.600) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 440.450

2,78%

Jaarlijks

%

€ 21.500

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 430.000 k.k.
Status
Beschikbaar
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
Galerijflat (appartement)

Indeling

Kamers
3 kamers
Slaapkamers
2 slaapkamers
Vloeren
1 woonlaag
Gelegen op
4e woonlaag

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
71 m²
Inhoud
182 m³

Bouw en energie

Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Plat dak
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Energielabel
C

Kadastraal en VvE

VvE ingeschreven KvK
Ja
VvE jaarlijkse vergadering
Nee
VvE periodieke bijdrage
Ja
VvE reservefonds aanwezig
Nee
VvE onderhoudsplan
Nee
VvE opstalverzekering
Nee

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Aan park, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Berging
Box
Parkeren
Openbaar parkeren en parkeervergunningen

Planning

Aangeboden sinds
12-05-2026

Extra kenmerken

  • Lift
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 1185

Google Maps

Locatie van Amstelveen

Verken Amstelveen en de omliggende gebieden

Woon- en buurtcijfers in Amstelveen

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Amstelveen. In 2026 waren er 95.836 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 568.000.

Inwoners

95.836

Laatste jaar: 2026

Gemiddelde WOZ

EUR 568.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 44.400

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

3.710

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Amstelveen
Jaar Inwoners
2022 92.331
2023 94.418
2024 95.014
2025 95.822
2026 95.836

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Amstelveen
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 442.000
2022 EUR 470.000
2023 EUR 527.000
2024 EUR 536.000
2025 EUR 568.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 18.649 0-15: 16.087 15-25: 12.426 25-45: 25.045 45-65: 23.615

Opleidingsniveau

Hoger

47

Praktisch

22

Middelbaar

31

Herkomst inwoners (2025)

Europa

14.127

Nederland

44.258

Buiten Europa

37.437

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 5.059
Appartementen 23.812
Tussenwoningen 13.901
Vrijstaande woningen 1.330
Twee-onder-één-kap woningen 890

Bouwperiode van panden

Voor 1700 1
1700 tot 1900 70
1900 tot 1925 784
1925 tot 1950 3.146
1950 tot 1970 9.383
1970 tot 1980 2.577
1980 tot 1990 3.563
1990 tot 2000 3.159
2000 tot 2010 1.527
2010 tot 2020 1.249
2020 en later 514

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label A

11.686

Label C

10.571

Label B

6.505

Label E

5.388

Label D

4.025

Label F

2.365

Label G

1.454

Label A+

1.434

Label A+++

1.035

Label A++

935

Label A++++

129

Label A+++++

9

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Amstelveen
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.070 2.740
2021 1.200 2.790
2022 940 2.620
2023 820 2.460
2024 800 2.490

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 1.120 • Elektriciteit: 3.070

Huurwoning

Gas: 700 • Elektriciteit: 1.980

Koopwoning

Gas: 940 • Elektriciteit: 2.990

Appartement

Gas: 600 • Elektriciteit: 1.920

Tussenwoning

Gas: 950 • Elektriciteit: 2.830

Vrijstaande woning

Gas: 1.680 • Elektriciteit: 4.790

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.440 • Elektriciteit: 4.130

Bedrijvigheid in Amstelveen (2025)

Handel en HORECA 2.240
Nijverheid en energie 960
Zakelijke dienstverlening 4.350
Overheid, onderwijs en zorg 2.580
Landbouw, bosbouw en visserij 75
Vervoer, informatie en communicatie 1.530
Financiele diensten en onroerendgoed 1.080
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.305

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 14.125

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Amstelveen
Periode Misdrijven
jan 2025 272
jan 2026 314
jul 2025 325
jun 2025 310
mei 2025 330
mrt 2025 288
nov 2024 291
nov 2025 375
okt 2024 351
okt 2025 369
sep 2024 351
sep 2025 242

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Amstelveen.

Veelgestelde vragen over wonen in Amstelveen

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Amstelveen?

Amstelveen telt in 2026 ongeveer 95.836 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Amstelveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Amstelveen is in 2025 circa € 568.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Amstelveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Amstelveen ligt rond € 44.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Amstelveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.710 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Amstelveen?

In Amstelveen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 23.812 woningen.

Meer woningen in Amstelveen

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.