Résidents
95.836
Dernière année: 2026
Direct verhuizen zonder verbouwingsstress of onverwachte kosten? Deze volledig gerenoveerde benedenwoning van 76m2 combineert modern wooncomfort met flexibiliteit, energiezuinigheid en extra gebruiksruimte die je niet vaak tegenkomt in dit segment. Met energielabel A, twee volwaardige slaapkamers en een verrassend ruime multifunctionele kelder biedt deze woning een compleet en toekomstbestendig woonpakket. Ideaal voor starters, tweeverdieners en thuiswerkers die méér willen dan een standaard appartement. Bovendien beschikt de woning over een sfeervolle, onderhoudsvriendelijke stadstuin; een heerlijke privéplek om buiten te ontbijten of de dag af te sluiten met een goed glas wijn. De woning is recent volledig en zorgvuldig gerenoveerd, waarbij zowel afwerking als installaties zijn vernieuwd. Denk hierbij aan moderne wand- en vloerafwerking, vernieuwde keuken, badkamer en eigentijdse installaties. Hierdoor is de woning direct instapklaar zonder dat er nog investeringen nodig zijn. De woonkamer is licht en praktisch ingedeeld, met voldoende ruimte voor een comfortabele zithoek en eethoek. De open keuken sluit hier naadloos op aan en is voorzien van moderne inbouwapparatuur, waardoor deze geschikt is voor zowel dagelijks gebruik als uitgebreid koken. De woning beschikt over twee goed bemeten slaapkamers. Door de efficiënte indeling wordt de beschikbare ruimte optimaal benut, zonder onnodige loze meters. De moderne badkamer is strak afgewerkt en voorzien van een inloopdouche, wastafelmeubel en toilet. Het geheel is functioneel ingedeeld en sluit aan bij de moderne uitstraling van de woning. Een belangrijk onderscheidend element van deze woning is de ruime kelder. Deze extra verdieping heeft een strakke afwerking, is volledig verwarmd waardoor de ruimte het hele jaar door comfortabel en praktisch inzetbaar is en biedt aanzienlijk meer gebruiksruimte dan standaard appartementen in dit segment. De kelder kan worden ingericht als: • volwaardig thuiskantoor (ideaal voor hybride werken) • speelkamer of hobbyruimte • fitness-/yogaruimte • extra opslagruimte Hierdoor ontstaat er een flexibele woonindeling die meebeweegt met jouw levensfase. De woning beschikt dankzij goede isolatie en zonnepanelen over energielabel A, wat zorgt voor: • lage energielasten • goed geïsoleerd wooncomfort • toekomstbestendige woningkwaliteit Dit maakt de woning niet alleen comfortabel om in te wonen, maar ook financieel aantrekkelijk op de lange termijn. De woning maakt deel uit van een recent opgerichte Vereniging van Eigenaars (VvE), waardoor je als koper vanaf het begin af aan zelf het onderhoud en de hoogte van de servicekosten kunt inrichten. De woning is goed bereikbaar met zowel de auto als het openbaar vervoer. In de directe omgeving is parkeergelegenheid aanwezig. Voor het parkeren is een vergunning nodig. De vergunning kost €40 per jaar en is zonder wachttijd via de gemeente te verkrijgen. Hierdoor is de woning praktisch in gebruik voor forenzen en stadswerkers. Randwijck is een kindvriendelijke buurt. Met veel speelgelegenheden, scholen en sportverenigingen. Deze jaren ‘30 wijk heeft veel karakteristieke woningen, is omgeven met veel groen en is ruim opgezet met brede lanen. Randwijck grenst aan Amsterdam. Je woont hier heerlijk rustig omgeven door groen, vlakbij alle hustle and bustle van de grote stad. Zo is de Zuidas van Amsterdam op slechts 10 minuten fietsafstand en bereik je Schiphol binnen 15 minuten met de auto. De woning ligt op loopafstand van het Amsterdamse Bos. Hier kun je heerlijk wandelen, joggen, fietsen of gebruik maken van de diverse sportgelegenheden (zoals hockey, tennis, voetbal, paardrijden). Voor de dagelijkse boodschappen zijn er verschillende supermarkten en kleinschalige winkelcentra in de buurt. Het Stadshart van Amstelveen heeft een zeer ruim aanbod van winkels, restaurants en uitgaansmogelijkheden, je bent er met enkele minuten fietsen. Basis-, middelbare en internationale scholen liggen voor kinderen plezierig dichtbij. De locatie ligt gunstig ten opzichte van het openbaar vervoer naar Amsterdam. De A10 en A9 zijn gemakkelijk en snel met de auto bereikbaar. Bijzonderheden: • Volledig gerenoveerd en instapklaar • Energielabel A (lage maandlasten en toekomstbestendig) • Twee volwaardige slaapkamers • Ruime multifunctionele kelder met diverse gebruiksmogelijkheden • VvE is in oprichting, dus je hebt volledige vrijheid in de inrichting van de VvE en het vaststellen van de maandlasten. • Centrale ligging nabij Amsterdam, Zuidas (10 min. fietsen) en Schiphol (15 min. rijden) • Flexibele indeling geschikt voor verschillende levensfasen • Niet-zelfbewoningsclausule van toepassing • Ouderdomsclausule van toepassing Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten zijn ingemeten conform NEN 2580 en zijn indicatief. Wij adviseren u een makelaar in te schakelen, die u met zijn deskundigheid zal bijstaan in het aankoopproces. Indien u geen professionele begeleiding wenst in te schakelen, acht u zich volgens de wet deskundig genoeg om alle zaken, die van belang zijn, te kunnen overzien. De verkoop geschiedt onder de voorwaarde dat een overeenkomst pas tot stand komt op het moment dat alle betrokken partijen het koopcontract hebben ondertekend (model van de KNB ring Amsterdam). De Algemene Consumentenvoorwaarden van Vastgoed Nederland zijn van toepassing.
€ 525.000
Coûts d'achat (estimés): € 12.350
2 % de taxe sur le transfert (€ 10.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)
Total d'achat (y.c. t.t.): € 537.350
3,04%
Annuellement
€ 26.250
Disponible immédiatement
Hypothèque estimée
Frais mensuels bruts indicatifs
Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans
Indicative charge mensuelle net
iAvertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.
Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
Explorez Amstelveen et les environs
Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Amstelveen. En 2026 étaient 95.836 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 568.000.
Résidents
95.836
Dernière année: 2026
Moyenne WOZ
EUR 568.000
Dernière année: 2025
Revenu moyen par personne.
EUR 44.400
Source : TousLesChiffres
Délits (année en cours)
3.710
Total enregistré
| Année | Résidents |
|---|---|
| 2022 | 92.331 |
| 2023 | 94.418 |
| 2024 | 95.014 |
| 2025 | 95.822 |
| 2026 | 95.836 |
| Année | Moyenne WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 442.000 |
| 2022 | EUR 470.000 |
| 2023 | EUR 527.000 |
| 2024 | EUR 536.000 |
| 2025 | EUR 568.000 |
Hoger
47
Praktisch
22
Middelbaar
31
Europa
14.127
Nederland
44.258
Buiten Europa
37.437
Étiquette A
11.686
Étiquette C
10.571
Étiquette B
6.505
Étiquette E
5.388
Étiquette D
4.025
Étiquette F
2.365
Étiquette G
1.454
Étiquette A+
1.434
Étiquette A+++
1.035
Étiquette A++
935
Étiquette A++++
129
Étiquette A+++++
9
| Année | Gaz (m3) | Électricité (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.070 | 2.740 |
| 2021 | 1.200 | 2.790 |
| 2022 | 940 | 2.620 |
| 2023 | 820 | 2.460 |
| 2024 | 800 | 2.490 |
Hoekwoning
Gaz: 1.120 • Électricité: 3.070
Huurwoning
Gaz: 700 • Électricité: 1.980
Koopwoning
Gaz: 940 • Électricité: 2.990
Appartement
Gaz: 600 • Électricité: 1.920
Tussenwoning
Gaz: 950 • Électricité: 2.830
Vrijstaande woning
Gaz: 1.680 • Électricité: 4.790
Twee-onder-één-kap woning
Gaz: 1.440 • Électricité: 4.130
Nombre total d'établissements: 14.125
| Période | Délits |
|---|---|
| jan 2025 | 272 |
| jan 2026 | 314 |
| jul 2025 | 325 |
| jun 2025 | 310 |
| mei 2025 | 330 |
| mrt 2025 | 288 |
| nov 2024 | 291 |
| nov 2025 | 375 |
| okt 2024 | 351 |
| okt 2025 | 369 |
| sep 2024 | 351 |
| sep 2025 | 242 |
Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Amstelveen.
Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.
Amstelveen telt in 2026 ongeveer 95.836 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Amstelveen is in 2025 circa € 568.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Amstelveen ligt rond € 44.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.710 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Amstelveen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 23.812 woningen.
Voir plus d'habitations dans cette ville.
1181BD Amstelveen
€ 725.000 k.k.
€ 6.360/m²
1181WN Amstelveen
€ 765.000 k.k.
€ 5.169/m²
1187AB Amstelveen
€ 1.950.000 k.k.
€ 8.058/m²
1186HD Amstelveen
€ 2.750.000 k.k.
€ 8.648/m²
1185HZ Amstelveen
€ 1.000.000 k.k.
€ 7.463/m²
1186EA Amstelveen
€ 685.000 k.k.
€ 5.000/m²
1181WX Amstelveen
€ 485.000 k.k.
€ 6.554/m²
1181ZV Amstelveen
€ 375.000 k.k.
€ 4.573/m²