Aller directement au contenu
Logo de Bianca Combee Housing Service

Valreep 32

1186VZ Amstelveen • Noord-Holland

Disponible

€ 360.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.050

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.200) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 369.050

Prix d'achat /m²: € 6.429

Galerie de photos

Description

Een unieke kans en ideale woning als je op zoek bent naar een leuk appartement. Leuk appartement op de begane grond met voor- en achtertuin met schuur. Gratis parkeren voor de deur. LAYOUT De woning is op de begane grond met onderhoudsvriendelijke voortuin. Bij binnenkomst in de hal kan je alle kamers bereiken. Als je doorloopt naar het einde van de hal, kom je binnen in de open keuken en woonkamer. De woonkamer is heerlijk licht door de grote ramen van grond tot plafond. Vanuit de woonkamer kan je naar de achtertuin. De open keuken is in een U-vorm. De slaapkamer is aan de voorzijde van de woning gelegen en is ruim. Er is voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en een grote kledingkast. De badkamer is voorzien van een douche, wasmeubel, toilet en de wasmachine-droger aansluiting. Separate stookruimte met bergruimte. De achtertuin is onderhoudsvriendelijk en zeer ruim. Een wateraansluiting is aanwezig, ideaal voor het bewateren van de planten. Een schuur is aanwezig met elektriciteit. De schuur is ook te bereiken via de achterom, ideaal voor bijvoorbeeld fietsen of een scooter. OMGEVING Het appartement bevindt is gelegen in de kindvriendelijke Galjoenbuurt in de zuidoosthoek van Amstelveen. Een leuke buurt met veel groen, dichtbij de Amstel. Op loopafstand vind je het winkelcentrum Waardhuizen, waar je meerdere supermarkten, diverse winkels en enkele restaurants vindt. Het grote, overdekte winkelcentrum Stadshart bevindt zich op fietsafstand van de woning, net als winkelcentrum Groenhof. Golf Amsteldijk met een prachtige par 9 baan om de hoek. Kinderopvang, basisschool en voortgezet onderwijs bevinden zich op loop- of fietsafstand. De Internationale School van Amsterdam (ISA) is dichtbij. Meerdere sportfaciliteiten (sportscholen, voetbal, hockey, tennis) en zwembad De Meerkamp. Op loopafstand vind je bus- en tramhaltes en met de auto rijd je in enkele minuten naar de snelweg A9, die aansluit op de A2 en de A4. Schiphol ligt op ongeveer 15 minuten rijafstand. Voldoende gratis parkeerruimte voor de deur. DETAILS - Appartement met voor- en achtertuin - Energielabel A - Schuur - Eigen cv-ketel (2025) - Bouwjaar 1990 - Gratis parkeren - VvE slapend, geen servicekosten - Niet-zelfbewoningsclausule - Videotour:

Prêt immobilier berekenen

€ 360.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.050

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.200) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 369.050

2,78%

Annuellement

%

€ 18.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 360.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Benedenwoning (bel-etage)

Plan

Chambres
2 chambres
Chambres de coucher
1 chambre de bonne
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
1 woonlaag
Situé à
Begane grond

Surfaces et volumes

Superficie habitable
56 m²
Contenu
197 m³
Espace de stockage externe
5 m²
Aire de la cour arrière
40 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1990
Mode de construction
Bestaande bouw
Isolation
Dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Non
"VvE contribution périodique"
Non
Fonds de réserve VvE présent
Non
Plan d'entretien VvE
Non
Assurance de copropriété VvE
Non

Espace extérieur et parking

Jardin
Achtertuin en voortuin
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
11-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 1186

Google Maps

Localisation de Amstelveen

Explorez Amstelveen et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Amstelveen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Amstelveen. En 2026 étaient 95.836 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 568.000.

Résidents

95.836

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 568.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 44.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.710

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Amstelveen
Année Résidents
2022 92.331
2023 94.418
2024 95.014
2025 95.822
2026 95.836

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Amstelveen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 442.000
2022 EUR 470.000
2023 EUR 527.000
2024 EUR 536.000
2025 EUR 568.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 18.649 0-15: 16.087 15-25: 12.426 25-45: 25.045 45-65: 23.615

Niveau d'enseignement

Hoger

47

Praktisch

22

Middelbaar

31

Origine des habitants (2025)

Europa

14.127

Nederland

44.258

Buiten Europa

37.437

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 5.059
Appartementen 23.812
Tussenwoningen 13.901
Vrijstaande woningen 1.330
Twee-onder-één-kap woningen 890

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1
1700 tot 1900 70
1900 tot 1925 784
1925 tot 1950 3.146
1950 tot 1970 9.383
1970 tot 1980 2.577
1980 tot 1990 3.563
1990 tot 2000 3.159
2000 tot 2010 1.527
2010 tot 2020 1.249
2020 en later 514

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

11.686

Étiquette C

10.571

Étiquette B

6.505

Étiquette E

5.388

Étiquette D

4.025

Étiquette F

2.365

Étiquette G

1.454

Étiquette A+

1.434

Étiquette A+++

1.035

Étiquette A++

935

Étiquette A++++

129

Étiquette A+++++

9

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Amstelveen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.070 2.740
2021 1.200 2.790
2022 940 2.620
2023 820 2.460
2024 800 2.490

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.120 • Électricité: 3.070

Huurwoning

Gaz: 700 • Électricité: 1.980

Koopwoning

Gaz: 940 • Électricité: 2.990

Appartement

Gaz: 600 • Électricité: 1.920

Tussenwoning

Gaz: 950 • Électricité: 2.830

Vrijstaande woning

Gaz: 1.680 • Électricité: 4.790

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.440 • Électricité: 4.130

Activité dans Amstelveen (2025)

Handel en HORECA 2.240
Nijverheid en energie 960
Zakelijke dienstverlening 4.350
Overheid, onderwijs en zorg 2.580
Landbouw, bosbouw en visserij 75
Vervoer, informatie en communicatie 1.530
Financiele diensten en onroerendgoed 1.080
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.305

Nombre total d'établissements: 14.125

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Amstelveen
Période Délits
jan 2025 272
jan 2026 314
jul 2025 325
jun 2025 310
mei 2025 330
mrt 2025 288
nov 2024 291
nov 2025 375
okt 2024 351
okt 2025 369
sep 2024 351
sep 2025 242

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Amstelveen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Amstelveen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Amstelveen?

Amstelveen telt in 2026 ongeveer 95.836 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Amstelveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Amstelveen is in 2025 circa € 568.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Amstelveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Amstelveen ligt rond € 44.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Amstelveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.710 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Amstelveen?

In Amstelveen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 23.812 woningen.

Meer maisons in Amstelveen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.