Résidents
25.442
Dernière année: 2026
Ruimte in en om de woning.. deze robuuste hoekwoning staat op een perceel van 332m² is voorzien van inrit en garage van ca. 17m². De Prof. Fockema Andreaelaan ligt in de rustige, kindvriendelijke, groene en gewilde "Professorenbuurt" op korte afstand van het gezellige centrum, buurtwinkels, scholen, sportfaciliteiten, trapveldje aan de Prof. Meijerslaan, de bossen van "Kasteel Groeneveld" én gunstig ten opzichte van uitvalswegen. Indeling: Entree, hal, modern en vergroot toilet, trapkast/meterkast, eenvoudige keuken v.v. losse apparatuur, mooi formaat doorzon woonkamer met een deur naar de achtertuin. 1e verdieping: Ruime overloop, lichte slaapkamer aan de voorzijde, moderne badkamer aan de voorzijde v.v. inloopdouche, wastafel, toilet en aansluiting wasmachine/droger, twee slaapkamers aan de achterzijde. 2e verdieping: Voorzolder met dakraam en opstelling CV-ketel (2022) én een grote zolderkamer met dakkapel aan de voorzijde en veel bergruimte achter de knieschotten. De zij- en achtertuin bieden veel privacy door het groen en de leilindes. Zowel aan de achterzijde en in de zij-tuin een heerlijk riant terras in het groen. Kenmerken: - Woonoppervlakte ca. 114m² - Perceeloppervlakte ca. 332m² - Vier slaapkamers - Garage ca. 6.00m X 2.90m - Parkeren op eigen terrein - Lichte woning - Energielabel D, geldig tot maart 2036 Aanvaarding in overleg.
€ 595.000
Coûts d'achat (estimés): € 13.750
2 % de taxe sur le transfert (€ 11.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)
Total d'achat (y.c. t.t.): € 608.750
3,04%
Annuellement
€ 29.750
Disponible immédiatement
Hypothèque estimée
Frais mensuels bruts indicatifs
Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans
Indicative charge mensuelle net
iAvertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.
Douche, toilet, en wastafel
Aperçu spatial du site de travail dans Baarn
Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Baarn. En 2026 étaient 25.442 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 508.000.
Résidents
25.442
Dernière année: 2026
Moyenne WOZ
EUR 508.000
Dernière année: 2025
Revenu moyen par personne.
EUR 41.200
Source : TousLesChiffres
Délits (année en cours)
989
Total enregistré
| Année | Résidents |
|---|---|
| 2022 | 24.876 |
| 2023 | 25.008 |
| 2024 | 25.065 |
| 2025 | 25.184 |
| 2026 | 25.442 |
| Année | Moyenne WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 373.000 |
| 2022 | EUR 410.000 |
| 2023 | EUR 470.000 |
| 2024 | EUR 490.000 |
| 2025 | EUR 508.000 |
Hoger
40
Praktisch
25
Middelbaar
35
Europa
1.815
Nederland
19.672
Buiten Europa
3.697
Étiquette C
3.076
Étiquette A
2.058
Étiquette B
1.613
Étiquette G
1.597
Étiquette E
1.229
Étiquette D
1.186
Étiquette F
934
Étiquette A+
292
Étiquette A+++
246
Étiquette A++
241
Étiquette A++++
15
Étiquette A+++++
2
| Année | Gaz (m3) | Électricité (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.370 | 2.850 |
| 2021 | 1.560 | 2.900 |
| 2022 | 1.210 | 2.720 |
| 2023 | 1.030 | 2.560 |
| 2024 | 990 | 2.610 |
Hoekwoning
Gaz: 1.060 • Électricité: 2.630
Huurwoning
Gaz: 760 • Électricité: 1.880
Koopwoning
Gaz: 1.190 • Électricité: 2.970
Appartement
Gaz: 680 • Électricité: 1.780
Tussenwoning
Gaz: 920 • Électricité: 2.350
Vrijstaande woning
Gaz: 1.950 • Électricité: 4.460
Twee-onder-één-kap woning
Gaz: 1.370 • Électricité: 3.300
Nombre total d'établissements: 4.350
| Période | Délits |
|---|---|
| jan 2025 | 56 |
| jan 2026 | 92 |
| jul 2025 | 101 |
| jun 2025 | 74 |
| mei 2025 | 79 |
| mrt 2025 | 81 |
| nov 2024 | 83 |
| nov 2025 | 105 |
| okt 2024 | 71 |
| okt 2025 | 90 |
| sep 2024 | 66 |
| sep 2025 | 101 |
Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Baarn.
Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.
Baarn telt in 2026 ongeveer 25.442 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Baarn is in 2025 circa € 508.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Baarn ligt rond € 41.200 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 989 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Baarn komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 4.289 woningen.
Voir plus d'habitations dans cette ville.
3741WW Baarn
€ 1.250.000 k.k.
€ 6.281/m²
3741AR Baarn
€ 1.295.000 k.k.
€ 6.051/m²
3743EW Baarn
€ 425.000 k.k.
€ 6.343/m²
3741DJ Baarn
€ 450.000 k.k.
3743JG Baarn
€ 550.000 k.k.
3742ER Baarn
€ 589.000 k.k.
3742AW Baarn
€ 289.500 k.k.
3743CW Baarn
€ 1.295.000 k.k.