Aller directement au contenu
Logo de Prisma ERA Makelaars Enschede

Jekerstraat 184

7523VW Enschede • Overijssel

Disponible

€ 275.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 282.350

Prix d'achat /m²: € 3.819

Galerie de photos

Description

Prisma Era Makelaars Enschede, door Funda uitgeroepen tot Top makelaar 2025 regio Twente, laat je graag kennismaken met: Jekerstraat 184, Enschede. Wij geven je zeven redenen om enthousiast te worden. Één: je woont hier hoog op de zevende verdieping. Je kijkt hier ver uit over de boomtoppen en de stad. Twee: het appartement is zeer ruim en modern. Drie: er zijn ruime slaapkamers. Vier: het appartement heeft twee balkons. Vijf: je hebt niet één, maar twee bergingen en veel vaste kasten. Zes: beneden ligt het hart van Deppenbroek met alle voorzieningen dichtbij. En zeven? Dat is misschien wel de fijnste: zodra je de voordeur achter je dichttrekt, voelt het hier verrassend rustig en is de Jekerstraat 184 zo’n appartement waar je letterlijk boven de dag uitstijgt.. Je woont in complex De Jeker, met lift, video-intercom, parkeergelegenheid voor de deur en winkelcentrum Deppenbroek aan de andere kant van het gebouw. Praktisch? Zeker. Het is een appartement met gemak, ruimte en een vrij gevoel. Niet ver weg van alles, maar mooi erboven. Kennersblik Onze makelaar Rob Wennink aan het woord: “Hier is goed nagedacht over gemak: twee bergingen, vaste kasten en de moderne goed uitgeruste keuken en badkamer zorgen ervoor dat het appartement niet alleen mooi, maar ook heel praktisch woont.” Locatie Zoals je op de foto’s al ziet, kijk je heerlijk boven de boomtoppen uit, met zicht over de stad. Dat voelt vrij en rustig. Tegelijkertijd zit het gemak verrassend dichtbij: had dit appartement aan de andere kant van het complex gelegen, dan keek je bijna de winkels van winkelcentrum Deppenbroek in. Zo dichtbij is het. Jekerstraat 184 ligt in het hart van Deppenbroek, met winkelcentrum Deppenbroek aan de overkant van de straat. En dat is niet zomaar een klein rijtje winkels, maar een compleet winkelcentrum waar je terechtkunt voor de dagelijkse boodschappen en nog veel meer. Super praktisch, zeker als je graag alles dichtbij hebt. Ook verder zit je hier goed. In de wijk vind je medische voorzieningen, sportmogelijkheden, groen om te wandelen of te fietsen en verschillende recreatieve plekken in de buurt. Bushaltes liggen dichtbij en met de auto rijd je makkelijk richting de uitvalswegen. Zin in de binnenstad? Binnen ongeveer tien minuten fiets je naar het centrum van Enschede. Zo woon je hier hoog en vrij, met het gemak van Deppenbroek aan je voeten. Indeling appartement Complex: Appartementencomplex De Jeker staat stevig in het groen en heeft aan de voorzijde een grote parkeerplaats. Dat is meteen prettig thuiskomen, zeker als je vaak met de auto op pad bent of bezoek ontvangt. Ook de ondergrondse afvalcontainers staan praktisch voor de deur, waardoor je nooit ver hoeft te lopen met je afval. Via de overdekte entree kom je binnen bij de centrale hal. Hier bevinden zich de postvakken en de video-intercominstallatie, waardoor je eenvoudig kunt zien wie er beneden voor de deur staat. Vanuit de hal ga je met de lift naar boven, richting de zevende verdieping. Het complex is ruim opgezet en in nette verzorgde staat. Bij dit appartement horen maar liefst twee bergingen. Beneden heb je een eigen berging, ideaal voor fietsen, gereedschap of spullen die je niet dagelijks nodig hebt. En dan is er boven nog een tweede berging, direct naast de voordeur van het appartement. Super handig voor alles wat je graag dichtbij houdt en ook een opbergplek nodig heeft. Denk aan voorraad, koffers, schoonmaakspullen of seizoens items. Zo woon je hier hoog en vrij, met verrassend veel praktische bergruimte. De maandelijkse bijdrage aan de VvE bedraagt € 166,35 dit dekt onder andere de opstalverzekering, administratie, onderhoud, schoonmaak en elektriciteit van de algemene ruimtes. Het bedrag is exclusief het voorschot stookkosten á € 26,-. En ook de toekomstige verbeter- en verduurzamingsplannen zijn hierin meegenomen. Appartement Eenmaal boven met de lift, stap je binnen in de hal van het appartement. Een prettige binnenkomst, met toegang tot het moderne toilet, de meterkast en de verschillende vertrekken. Zoals ik al zei is video-intercom hier een fijne praktische plus: je ziet meteen wie er beneden aanbelt. De woonkamer ligt mooi aan de groene zijde van het gebouw. Hier merk je direct waarom wonen op hoogte zo fijn kan zijn. Door de brede raampartij kijk je uit over de boomtoppen en komt er veel licht naar binnen. De ruimte is rustig, verzorgd en goed in te delen met een comfortabele zithoek. En door de deur naar het balkon kun je hier eenvoudig naar buiten. Even zitten, kijken en genieten van het uitzicht. Meer hoeft het soms niet te zijn. De keuken ligt apart en is strak ingericht met donkere fronten, een warm werkblad en volop kastruimte. Ook hier heb je toegang tot het balkon, waardoor je tijdens het koken gewoon een portie groen meepakt en als je de deur open zet tegelijkertijd de ruimte verlucht. De keuken is voorzien van de gewenste inbouwapparatuur: een kookplaat, afzuigkap, oven, koelkast en vaatwasser. Het appartement heeft twee slaapkamers. De eerste slaapkamer is ruim genoeg voor een tweepersoonsbed en kastruimte. Ook hier profiteer je van het uitzicht en de verbinding met buiten. De tweede slaapkamer is eveneens prettig bruikbaar. Perfect als slaap-, werk-, kleed- of hobbykamer. Een kamer die zich makkelijk aanpast aan wat jij nodig hebt. De badkamer is modern en netjes afgewerkt, met een inloopdouche, wastafelmeubel en tweede toilet. De donkere vloer en het houtlook meubel geven de ruimte een warme, verzorgde uitstraling. Daarbij heeft dit appartement over de gehele lengte van de woonkamer inclusief de tweede hal vaste kasten. Handig om op te bergen zonder ruimte uit de kamers te missen. Met twee balkons, twee slaapkamers, een fijne keuken en dat vrije uitzicht vanaf de zevende verdieping voelt dit appartement vrij, compleet en verrassend ruim. Ontdek meer: Nieuwsgierig geworden? Download de brochure en bezoek de unieke woningwebsite: Jekerstraat184.nl. Ontdek daar aanvullende informatie en alle belangrijke documenten over deze woning. Gewoon als extra service van Prisma ERA Makelaars. Niet voor niets is ons motto: Sterk door service! Kenmerken: - Bouwjaar: 1969 - Woonoppervlakte: 72,3 m² - Externe bergruimte: 6,71 m² - Gebouw gebonden buitenruimte: 8,43 m² - Inhoud: 241 m³ - Energielabel: C - Twee balkons en twee bergingen - CV: Blokverwarming en elektrische boiler (2021/ eigendom) * De tekeningen, maten, oppervlakten en inhoud zijn indicatief; hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. * In de koopakte wordt een 10% waarborgsom of bankgarantie opgenomen.

Prêt immobilier berekenen

€ 275.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 282.350

2,78%

Annuellement

%

€ 13.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 275.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Portiekflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
7e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
72 m²
Contenu
241 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
8 m²
Espace de stockage externe
7 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1969
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak
Isolation
Muurisolatie
Chauffage
Blokverwarming
Eau chaude
Elektrische boiler
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
14-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7523

Google Maps

Voir Enschede sur la carte

Aperçu spatial du site de travail dans Enschede

Chiffres de logement et de quartier dans Enschede

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Enschede. En 2026 étaient 162.683 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 301.000.

Résidents

162.683

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 301.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 29.800

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

10.530

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Enschede
Année Résidents
2022 160.640
2023 161.235
2024 161.738
2025 162.317
2026 162.683

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Enschede
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 210.000
2022 EUR 235.000
2023 EUR 283.000
2024 EUR 296.000
2025 EUR 301.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 30.850 0-15: 21.778 15-25: 25.987 25-45: 43.705 45-65: 40.363

Niveau d'enseignement

Hoger

31

Praktisch

27

Middelbaar

42

Origine des habitants (2025)

Europa

18.494

Nederland

106.224

Buiten Europa

37.599

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 11.737
Appartementen 29.859
Tussenwoningen 21.591
Vrijstaande woningen 6.863
Twee-onder-één-kap woningen 9.615

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 6
1700 tot 1900 703
1900 tot 1925 4.318
1925 tot 1950 10.777
1950 tot 1970 13.122
1970 tot 1980 7.857
1980 tot 1990 6.541
1990 tot 2000 6.749
2000 tot 2010 4.882
2010 tot 2020 2.911
2020 en later 1.906

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

20.140

Étiquette A

19.703

Étiquette B

12.937

Étiquette G

7.092

Étiquette D

6.813

Étiquette E

5.566

Étiquette F

4.262

Étiquette A+

1.877

Étiquette A+++

1.576

Étiquette A++

1.052

Étiquette A++++

451

Étiquette A+++++

19

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Enschede
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.020 2.720
2021 1.150 2.780
2022 900 2.610
2023 750 2.480
2024 740 2.530

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 870 • Électricité: 2.700

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.040

Koopwoning

Gaz: 900 • Électricité: 2.950

Appartement

Gaz: 510 • Électricité: 1.820

Tussenwoning

Gaz: 730 • Électricité: 2.590

Vrijstaande woning

Gaz: 1.270 • Électricité: 4.020

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.040 • Électricité: 2.870

Activité dans Enschede (2025)

Handel en HORECA 3.795
Nijverheid en energie 2.085
Zakelijke dienstverlening 4.220
Overheid, onderwijs en zorg 3.270
Landbouw, bosbouw en visserij 180
Vervoer, informatie en communicatie 1.445
Financiele diensten en onroerendgoed 890
Cultuur, recreatie en overige diensten 2.100

Nombre total d'établissements: 17.985

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Enschede
Période Délits
jan 2026 744
jul 2025 875
jun 2025 1.010
mei 2025 1.077
mrt 2025 844
mrt 2026 831
nov 2024 839
nov 2025 826
okt 2024 885
okt 2025 900
sep 2024 872
sep 2025 921

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Enschede.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Enschede

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Enschede?

Enschede telt in 2026 ongeveer 162.683 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Enschede?

De gemiddelde WOZ-waarde in Enschede is in 2025 circa € 301.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Enschede?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Enschede ligt rond € 29.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Enschede?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 10.530 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Enschede?

In Enschede komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 29.859 woningen.

Meer maisons in Enschede

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.