Aller directement au contenu
Logo de Jähnig & ter Braak Makelaars BV

Theo van Doesburgstraat 27

7545RG Enschede • Overijssel

Disponible

€ 419.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 10.230

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.380) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 429.230

Prix d'achat /m²: € 3.612

Galerie de photos

Description

Comfortabel en ruim wonen in het groene ’t Zwering. Welkom bij de Theo van Doesburgstraat 27 te Enschede. Wonen in de geliefde wijk ’t Zwering betekent genieten van rust, ruimte en groen en precies dat vind je hier aan de Theo van Doesburgstraat 27. Deze verzorgde, uitgebouwde tussenwoning combineert een moderne indeling met comfort en duurzaamheid, op een plek waar alles samenkomt. De woning is in het verleden aan de achterzijde uitgebouwd, waardoor een royale en lichte leefruimte is ontstaan. Tegelijkertijd is de keuken verplaatst naar de voorzijde, wat heeft geresulteerd in een bijzonder prettige en eigentijdse indeling. Bij binnenkomst ervaar je direct deze ruimtelijkheid: de hal met garderobe en meterkast (3-fasen) geeft toegang tot de open woonkeuken aan de straatzijde, voorzien van diverse inbouwapparatuur en voldoende ruimte voor een gezellige eethoek. Vanuit hier loopt de woning naadloos door naar de eetkamer en vervolgens naar de uitgebouwde woonkamer aan de achterzijde. Hier zorgen de dubbele schuifpui, de airconditioning en het zicht op de tuin voor een heerlijk lichte en comfortabele leefruimte. Een praktische bergkast en een tussenhal met hangend toilet en fontein maken het geheel compleet. Ook de verdiepingen sluiten perfect aan bij het wooncomfort van beneden. Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, allen voorzien van houten kozijnen met dubbele beglazing. De badkamer is compleet uitgevoerd met een hoekbad, inloopdouche, hangend toilet en een dubbele wastafel in meubel, aangevuld met een designradiator. De tweede verdieping is bereikbaar via een vaste trap en biedt nog eens een volwaardige extra slaapkamer met groot dakraam. De overloop is praktisch ingericht met witgoedaansluitingen, mechanische ventilatie en bergruimte achter de knieschotten. Ideaal voor extra opslag. Buiten is het eveneens goed toeven. De achtertuin is gelegen op het oosten, biedt volop privacy en is verzorgd aangelegd. Achterin de tuin staat een vrijstaande houten berging met elektra, perfect voor fietsen en tuinspullen. Ook op het gebied van duurzaamheid zit je hier goed. De woning is volledig geïsoleerd (alleen enkel glas in de badkamer), voorzien van airconditioning en aangesloten op het warmtenet. Gasloos wonen dus, met een keurig energielabel A als resultaat. De ligging maakt het geheel compleet. In het groene en ruim opgezette ’t Zwering woon je rustig, terwijl voorzieningen zoals winkelcentrum Stadsveld, scholen en sportfaciliteiten zich op korte afstand bevinden. Ook de uitvalswegen richting de A35 zijn snel bereikbaar en binnen tien minuten fietsen sta je in het centrum van Enschede. Voor ontspanning liggen het Rutbeek en de omgeving van Boekelo letterlijk om de hoek. Kortom: een instapklare, uitgebouwde gezinswoning op een fijne locatie waar comfort, ruimte en duurzaamheid samenkomen. Bijzonderheden: - Bouwjaar: 1993. - Woonoppervlakte: 116 m2. - Inhoud: 404 m3. - Perceelsoppervlakte: 132 m2. - Uitgebouwde tussenwoning met moderne indeling. - Gelegen in de groene en geliefde wijk ’t Zwering. - Ruime en lichte woonkamer met dubbele schuifpui en airconditioning. - Open woonkeuken aan de voorzijde met inbouwapparatuur. - Vier slaapkamers (waarvan één op zolder). - Complete badkamer met hoekbad, inloopdouche en dubbele wastafel. - Tweede verdieping met vaste trap en volwaardige slaapkamer. - Achtertuin op het oosten met veel privacy. - Vrijstaande houten berging met elektra. - Volledig geïsoleerd (alleen enkel glas in de badkamer). - Aangesloten op warmtenet (gasloos wonen). - Energielabel A. - Rustige ligging nabij winkels, scholen en uitvalswegen. - Op korte afstand van het centrum van Enschede en recreatiegebied het Rutbeek. In de koopovereenkomst zullen de navolgende zaken worden opgenomen: - Schriftelijkheidsvereiste: partijen zijn pas gebonden niet eerder dan dat er een schriftelijke koopovereenkomst is getekend door partijen. - Ouderdomsclausule. - Het stellen van een bankgarantie/waarborgsom ter grootte van 10% van de koopsom. Aanvaarding: in overleg. Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM- aankoopmakelaar in. Uw NVM- aankoop makelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM- aankoopmakelaars in Twente vindt u op de website van NVM Twente.

Prêt immobilier berekenen

€ 419.000

Coûts d'achat (estimés): € 10.230

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.380) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 429.230

2,78%

Annuellement

%

€ 20.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 419.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, tussenwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
116 m²
Superficie du terrain
132 m²
Contenu
404 m³
Espace de stockage externe
6 m²
Aire de la cour arrière
42 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1993
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Stadsverwarming
Eau chaude
Centrale voorziening
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, en toilet

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7545

Google Maps

Voir Enschede sur la carte

Aperçu spatial du site de travail dans Enschede

Chiffres de logement et de quartier dans Enschede

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Enschede. En 2026 étaient 162.683 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 301.000.

Résidents

162.683

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 301.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 29.800

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

10.530

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Enschede
Année Résidents
2022 160.640
2023 161.235
2024 161.738
2025 162.317
2026 162.683

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Enschede
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 210.000
2022 EUR 235.000
2023 EUR 283.000
2024 EUR 296.000
2025 EUR 301.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 30.850 0-15: 21.778 15-25: 25.987 25-45: 43.705 45-65: 40.363

Niveau d'enseignement

Hoger

31

Praktisch

27

Middelbaar

42

Origine des habitants (2025)

Europa

18.494

Nederland

106.224

Buiten Europa

37.599

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 11.737
Appartementen 29.859
Tussenwoningen 21.591
Vrijstaande woningen 6.863
Twee-onder-één-kap woningen 9.615

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 6
1700 tot 1900 703
1900 tot 1925 4.318
1925 tot 1950 10.777
1950 tot 1970 13.122
1970 tot 1980 7.857
1980 tot 1990 6.541
1990 tot 2000 6.749
2000 tot 2010 4.882
2010 tot 2020 2.911
2020 en later 1.906

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

20.140

Étiquette A

19.703

Étiquette B

12.937

Étiquette G

7.092

Étiquette D

6.813

Étiquette E

5.566

Étiquette F

4.262

Étiquette A+

1.877

Étiquette A+++

1.576

Étiquette A++

1.052

Étiquette A++++

451

Étiquette A+++++

19

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Enschede
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.020 2.720
2021 1.150 2.780
2022 900 2.610
2023 750 2.480
2024 740 2.530

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 870 • Électricité: 2.700

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.040

Koopwoning

Gaz: 900 • Électricité: 2.950

Appartement

Gaz: 510 • Électricité: 1.820

Tussenwoning

Gaz: 730 • Électricité: 2.590

Vrijstaande woning

Gaz: 1.270 • Électricité: 4.020

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.040 • Électricité: 2.870

Activité dans Enschede (2025)

Handel en HORECA 3.795
Nijverheid en energie 2.085
Zakelijke dienstverlening 4.220
Overheid, onderwijs en zorg 3.270
Landbouw, bosbouw en visserij 180
Vervoer, informatie en communicatie 1.445
Financiele diensten en onroerendgoed 890
Cultuur, recreatie en overige diensten 2.100

Nombre total d'établissements: 17.985

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Enschede
Période Délits
jan 2026 744
jul 2025 875
jun 2025 1.010
mei 2025 1.077
mrt 2025 844
mrt 2026 831
nov 2024 839
nov 2025 826
okt 2024 885
okt 2025 900
sep 2024 872
sep 2025 921

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Enschede.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Enschede

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Enschede?

Enschede telt in 2026 ongeveer 162.683 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Enschede?

De gemiddelde WOZ-waarde in Enschede is in 2025 circa € 301.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Enschede?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Enschede ligt rond € 29.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Enschede?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 10.530 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Enschede?

In Enschede komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 29.859 woningen.

Meer maisons in Enschede

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.