Direkt zum Inhalt
Logo von Jähnig & ter Braak Makelaars BV

Theo van Doesburgstraat 27

7545RG Enschede • Overijssel

Verfügbar

€ 419.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.230

2 % Übertragungssteuer (€ 8.380) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 429.230

Kaufpreis /m²: € 3.612

Fotoalbum

Beschreibung

Comfortabel en ruim wonen in het groene ’t Zwering. Welkom bij de Theo van Doesburgstraat 27 te Enschede. Wonen in de geliefde wijk ’t Zwering betekent genieten van rust, ruimte en groen en precies dat vind je hier aan de Theo van Doesburgstraat 27. Deze verzorgde, uitgebouwde tussenwoning combineert een moderne indeling met comfort en duurzaamheid, op een plek waar alles samenkomt. De woning is in het verleden aan de achterzijde uitgebouwd, waardoor een royale en lichte leefruimte is ontstaan. Tegelijkertijd is de keuken verplaatst naar de voorzijde, wat heeft geresulteerd in een bijzonder prettige en eigentijdse indeling. Bij binnenkomst ervaar je direct deze ruimtelijkheid: de hal met garderobe en meterkast (3-fasen) geeft toegang tot de open woonkeuken aan de straatzijde, voorzien van diverse inbouwapparatuur en voldoende ruimte voor een gezellige eethoek. Vanuit hier loopt de woning naadloos door naar de eetkamer en vervolgens naar de uitgebouwde woonkamer aan de achterzijde. Hier zorgen de dubbele schuifpui, de airconditioning en het zicht op de tuin voor een heerlijk lichte en comfortabele leefruimte. Een praktische bergkast en een tussenhal met hangend toilet en fontein maken het geheel compleet. Ook de verdiepingen sluiten perfect aan bij het wooncomfort van beneden. Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, allen voorzien van houten kozijnen met dubbele beglazing. De badkamer is compleet uitgevoerd met een hoekbad, inloopdouche, hangend toilet en een dubbele wastafel in meubel, aangevuld met een designradiator. De tweede verdieping is bereikbaar via een vaste trap en biedt nog eens een volwaardige extra slaapkamer met groot dakraam. De overloop is praktisch ingericht met witgoedaansluitingen, mechanische ventilatie en bergruimte achter de knieschotten. Ideaal voor extra opslag. Buiten is het eveneens goed toeven. De achtertuin is gelegen op het oosten, biedt volop privacy en is verzorgd aangelegd. Achterin de tuin staat een vrijstaande houten berging met elektra, perfect voor fietsen en tuinspullen. Ook op het gebied van duurzaamheid zit je hier goed. De woning is volledig geïsoleerd (alleen enkel glas in de badkamer), voorzien van airconditioning en aangesloten op het warmtenet. Gasloos wonen dus, met een keurig energielabel A als resultaat. De ligging maakt het geheel compleet. In het groene en ruim opgezette ’t Zwering woon je rustig, terwijl voorzieningen zoals winkelcentrum Stadsveld, scholen en sportfaciliteiten zich op korte afstand bevinden. Ook de uitvalswegen richting de A35 zijn snel bereikbaar en binnen tien minuten fietsen sta je in het centrum van Enschede. Voor ontspanning liggen het Rutbeek en de omgeving van Boekelo letterlijk om de hoek. Kortom: een instapklare, uitgebouwde gezinswoning op een fijne locatie waar comfort, ruimte en duurzaamheid samenkomen. Bijzonderheden: - Bouwjaar: 1993. - Woonoppervlakte: 116 m2. - Inhoud: 404 m3. - Perceelsoppervlakte: 132 m2. - Uitgebouwde tussenwoning met moderne indeling. - Gelegen in de groene en geliefde wijk ’t Zwering. - Ruime en lichte woonkamer met dubbele schuifpui en airconditioning. - Open woonkeuken aan de voorzijde met inbouwapparatuur. - Vier slaapkamers (waarvan één op zolder). - Complete badkamer met hoekbad, inloopdouche en dubbele wastafel. - Tweede verdieping met vaste trap en volwaardige slaapkamer. - Achtertuin op het oosten met veel privacy. - Vrijstaande houten berging met elektra. - Volledig geïsoleerd (alleen enkel glas in de badkamer). - Aangesloten op warmtenet (gasloos wonen). - Energielabel A. - Rustige ligging nabij winkels, scholen en uitvalswegen. - Op korte afstand van het centrum van Enschede en recreatiegebied het Rutbeek. In de koopovereenkomst zullen de navolgende zaken worden opgenomen: - Schriftelijkheidsvereiste: partijen zijn pas gebonden niet eerder dan dat er een schriftelijke koopovereenkomst is getekend door partijen. - Ouderdomsclausule. - Het stellen van een bankgarantie/waarborgsom ter grootte van 10% van de koopsom. Aanvaarding: in overleg. Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM- aankoopmakelaar in. Uw NVM- aankoop makelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM- aankoopmakelaars in Twente vindt u op de website van NVM Twente.

Hypothek berekenen

€ 419.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.230

2 % Übertragungssteuer (€ 8.380) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 429.230

2,78%

Jährlich

%

€ 20.950

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 419.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, tussenwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een zolder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
116 m²
Fläche des Grundstücks
132 m²
Inhalt
404 m³
Externe Berghalle
6 m²
Hinterhof Fläche
42 m²

Bau und Energie

Baujahr
1993
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Stadsverwarming
Warmes Wasser
Centrale voorziening
Energieausweis
A

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
13-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Dubbele wastafel, inloopdouche, en toilet

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 7545

Google Karten

Betrachten Sie Enschede auf der Karte

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Enschede

Wohn- und Viertelzahlen in Enschede

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Enschede. In 2026 waren da 162.683 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 301.000.

Einwohner

162.683

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 301.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 29.800

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

10.530

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Enschede
Jahr Einwohner
2022 160.640
2023 161.235
2024 161.738
2025 162.317
2026 162.683

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Enschede
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 210.000
2022 EUR 235.000
2023 EUR 283.000
2024 EUR 296.000
2025 EUR 301.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 30.850 0-15: 21.778 15-25: 25.987 25-45: 43.705 45-65: 40.363

Ausbildungsstufe

Hoger

31

Praktisch

27

Middelbaar

42

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

18.494

Nederland

106.224

Buiten Europa

37.599

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 11.737
Appartementen 29.859
Tussenwoningen 21.591
Vrijstaande woningen 6.863
Twee-onder-één-kap woningen 9.615

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 6
1700 tot 1900 703
1900 tot 1925 4.318
1925 tot 1950 10.777
1950 tot 1970 13.122
1970 tot 1980 7.857
1980 tot 1990 6.541
1990 tot 2000 6.749
2000 tot 2010 4.882
2010 tot 2020 2.911
2020 en later 1.906

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

20.140

Bezeichnung A

19.703

Bezeichnung B

12.937

Bezeichnung G

7.092

Bezeichnung D

6.813

Bezeichnung E

5.566

Bezeichnung F

4.262

Bezeichnung A+

1.877

Bezeichnung A+++

1.576

Bezeichnung A++

1.052

Bezeichnung A++++

451

Bezeichnung A+++++

19

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Enschede
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.020 2.720
2021 1.150 2.780
2022 900 2.610
2023 750 2.480
2024 740 2.530

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 870 • Strom: 2.700

Huurwoning

Gas: 620 • Strom: 2.040

Koopwoning

Gas: 900 • Strom: 2.950

Appartement

Gas: 510 • Strom: 1.820

Tussenwoning

Gas: 730 • Strom: 2.590

Vrijstaande woning

Gas: 1.270 • Strom: 4.020

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.040 • Strom: 2.870

Betriebsaktivität in Enschede (2025)

Handel en HORECA 3.795
Nijverheid en energie 2.085
Zakelijke dienstverlening 4.220
Overheid, onderwijs en zorg 3.270
Landbouw, bosbouw en visserij 180
Vervoer, informatie en communicatie 1.445
Financiele diensten en onroerendgoed 890
Cultuur, recreatie en overige diensten 2.100

Gesamtanzahl der Firmensitze: 17.985

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Enschede
Periode Verbrechen
jan 2026 744
jul 2025 875
jun 2025 1.010
mei 2025 1.077
mrt 2025 844
mrt 2026 831
nov 2024 839
nov 2025 826
okt 2024 885
okt 2025 900
sep 2024 872
sep 2025 921

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Enschede.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Enschede

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Enschede?

Enschede telt in 2026 ongeveer 162.683 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Enschede?

De gemiddelde WOZ-waarde in Enschede is in 2025 circa € 301.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Enschede?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Enschede ligt rond € 29.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Enschede?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 10.530 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Enschede?

In Enschede komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 29.859 woningen.

Meer Häuser in Enschede

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.