Ir directamente al contenido
Logotipo de Jähnig & ter Braak Makelaars BV

Theo van Doesburgstraat 27

7545RG Enschede • Overijssel

Disponible

€ 419.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 10.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 429.230

Precio de compra /m²: € 3.612

Galería de fotos

Descripción

Comfortabel en ruim wonen in het groene ’t Zwering. Welkom bij de Theo van Doesburgstraat 27 te Enschede. Wonen in de geliefde wijk ’t Zwering betekent genieten van rust, ruimte en groen en precies dat vind je hier aan de Theo van Doesburgstraat 27. Deze verzorgde, uitgebouwde tussenwoning combineert een moderne indeling met comfort en duurzaamheid, op een plek waar alles samenkomt. De woning is in het verleden aan de achterzijde uitgebouwd, waardoor een royale en lichte leefruimte is ontstaan. Tegelijkertijd is de keuken verplaatst naar de voorzijde, wat heeft geresulteerd in een bijzonder prettige en eigentijdse indeling. Bij binnenkomst ervaar je direct deze ruimtelijkheid: de hal met garderobe en meterkast (3-fasen) geeft toegang tot de open woonkeuken aan de straatzijde, voorzien van diverse inbouwapparatuur en voldoende ruimte voor een gezellige eethoek. Vanuit hier loopt de woning naadloos door naar de eetkamer en vervolgens naar de uitgebouwde woonkamer aan de achterzijde. Hier zorgen de dubbele schuifpui, de airconditioning en het zicht op de tuin voor een heerlijk lichte en comfortabele leefruimte. Een praktische bergkast en een tussenhal met hangend toilet en fontein maken het geheel compleet. Ook de verdiepingen sluiten perfect aan bij het wooncomfort van beneden. Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, allen voorzien van houten kozijnen met dubbele beglazing. De badkamer is compleet uitgevoerd met een hoekbad, inloopdouche, hangend toilet en een dubbele wastafel in meubel, aangevuld met een designradiator. De tweede verdieping is bereikbaar via een vaste trap en biedt nog eens een volwaardige extra slaapkamer met groot dakraam. De overloop is praktisch ingericht met witgoedaansluitingen, mechanische ventilatie en bergruimte achter de knieschotten. Ideaal voor extra opslag. Buiten is het eveneens goed toeven. De achtertuin is gelegen op het oosten, biedt volop privacy en is verzorgd aangelegd. Achterin de tuin staat een vrijstaande houten berging met elektra, perfect voor fietsen en tuinspullen. Ook op het gebied van duurzaamheid zit je hier goed. De woning is volledig geïsoleerd (alleen enkel glas in de badkamer), voorzien van airconditioning en aangesloten op het warmtenet. Gasloos wonen dus, met een keurig energielabel A als resultaat. De ligging maakt het geheel compleet. In het groene en ruim opgezette ’t Zwering woon je rustig, terwijl voorzieningen zoals winkelcentrum Stadsveld, scholen en sportfaciliteiten zich op korte afstand bevinden. Ook de uitvalswegen richting de A35 zijn snel bereikbaar en binnen tien minuten fietsen sta je in het centrum van Enschede. Voor ontspanning liggen het Rutbeek en de omgeving van Boekelo letterlijk om de hoek. Kortom: een instapklare, uitgebouwde gezinswoning op een fijne locatie waar comfort, ruimte en duurzaamheid samenkomen. Bijzonderheden: - Bouwjaar: 1993. - Woonoppervlakte: 116 m2. - Inhoud: 404 m3. - Perceelsoppervlakte: 132 m2. - Uitgebouwde tussenwoning met moderne indeling. - Gelegen in de groene en geliefde wijk ’t Zwering. - Ruime en lichte woonkamer met dubbele schuifpui en airconditioning. - Open woonkeuken aan de voorzijde met inbouwapparatuur. - Vier slaapkamers (waarvan één op zolder). - Complete badkamer met hoekbad, inloopdouche en dubbele wastafel. - Tweede verdieping met vaste trap en volwaardige slaapkamer. - Achtertuin op het oosten met veel privacy. - Vrijstaande houten berging met elektra. - Volledig geïsoleerd (alleen enkel glas in de badkamer). - Aangesloten op warmtenet (gasloos wonen). - Energielabel A. - Rustige ligging nabij winkels, scholen en uitvalswegen. - Op korte afstand van het centrum van Enschede en recreatiegebied het Rutbeek. In de koopovereenkomst zullen de navolgende zaken worden opgenomen: - Schriftelijkheidsvereiste: partijen zijn pas gebonden niet eerder dan dat er een schriftelijke koopovereenkomst is getekend door partijen. - Ouderdomsclausule. - Het stellen van een bankgarantie/waarborgsom ter grootte van 10% van de koopsom. Aanvaarding: in overleg. Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM- aankoopmakelaar in. Uw NVM- aankoop makelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM- aankoopmakelaars in Twente vindt u op de website van NVM Twente.

Hipoteca berekenen

€ 419.000

Coste del comprador (estimado): € 10.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 429.230

2,78%

Anualmente

%

€ 20.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 419.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, tussenwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
116 m²
Área del lote
132 m²
Contenido
404 m³
Espacio de almacenamiento externo
6 m²
Área del jardín trasero
42 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1993
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Stadsverwarming
Agua tibia
Centrale voorziening
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
13-05-2026

Instalaciones del baño

Dubbele wastafel, inloopdouche, en toilet

Características adicionales

  • Airconditioning
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7545

Mapas de Google

Ver Enschede en el mapa

Vista espacial del área de trabajo en Enschede

Estadísticas de vivienda y vecindario en Enschede

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Enschede. En 2026 había 162.683 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 301.000.

Inhabitantes

162.683

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 301.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 29.800

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

10.530

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Enschede
Año Inhabitantes
2022 160.640
2023 161.235
2024 161.738
2025 162.317
2026 162.683

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Enschede
Año Promedio WOZ
2021 EUR 210.000
2022 EUR 235.000
2023 EUR 283.000
2024 EUR 296.000
2025 EUR 301.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 30.850 0-15: 21.778 15-25: 25.987 25-45: 43.705 45-65: 40.363

Nivel académico

Hoger

31

Praktisch

27

Middelbaar

42

Origen de los residentes (2025)

Europa

18.494

Nederland

106.224

Buiten Europa

37.599

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 11.737
Appartementen 29.859
Tussenwoningen 21.591
Vrijstaande woningen 6.863
Twee-onder-één-kap woningen 9.615

Período de construcción del edificio

Voor 1700 6
1700 tot 1900 703
1900 tot 1925 4.318
1925 tot 1950 10.777
1950 tot 1970 13.122
1970 tot 1980 7.857
1980 tot 1990 6.541
1990 tot 2000 6.749
2000 tot 2010 4.882
2010 tot 2020 2.911
2020 en later 1.906

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

20.140

Etiqueta A

19.703

Etiqueta B

12.937

Etiqueta G

7.092

Etiqueta D

6.813

Etiqueta E

5.566

Etiqueta F

4.262

Etiqueta A+

1.877

Etiqueta A+++

1.576

Etiqueta A++

1.052

Etiqueta A++++

451

Etiqueta A+++++

19

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Enschede
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.020 2.720
2021 1.150 2.780
2022 900 2.610
2023 750 2.480
2024 740 2.530

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 870 • Electricidad: 2.700

Huurwoning

Gas: 620 • Electricidad: 2.040

Koopwoning

Gas: 900 • Electricidad: 2.950

Appartement

Gas: 510 • Electricidad: 1.820

Tussenwoning

Gas: 730 • Electricidad: 2.590

Vrijstaande woning

Gas: 1.270 • Electricidad: 4.020

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.040 • Electricidad: 2.870

Actividad empresarial en Enschede (2025)

Handel en HORECA 3.795
Nijverheid en energie 2.085
Zakelijke dienstverlening 4.220
Overheid, onderwijs en zorg 3.270
Landbouw, bosbouw en visserij 180
Vervoer, informatie en communicatie 1.445
Financiele diensten en onroerendgoed 890
Cultuur, recreatie en overige diensten 2.100

Número total de establecimientos empresariales: 17.985

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Enschede
Periodo Delitos
jan 2026 744
jul 2025 875
jun 2025 1.010
mei 2025 1.077
mrt 2025 844
mrt 2026 831
nov 2024 839
nov 2025 826
okt 2024 885
okt 2025 900
sep 2024 872
sep 2025 921

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Enschede.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Enschede

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Enschede?

Enschede telt in 2026 ongeveer 162.683 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Enschede?

De gemiddelde WOZ-waarde in Enschede is in 2025 circa € 301.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Enschede?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Enschede ligt rond € 29.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Enschede?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 10.530 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Enschede?

In Enschede komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 29.859 woningen.

Meer viviendas in Enschede

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.