Aller directement au contenu
Logo de S-Makelaars

Pastoor Slingerstraat 22

6987AR Giesbeek • Gelderland

Disponible

€ 469.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.230

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.380) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 480.230

Prix d'achat /m²: € 3.664

Galerie de photos

Description

Levensloopbestendige tweekapper op een royaal perceel! Gelegen in het altijd gezellige Giesbeek is deze nette twee-onder-één kapwoning, welke gebouwd is in 1948. Het woonoppervlak is bepaald op 128m2 en het geheel is gelegen op een uitgestrekt perceel van maar liefst 539m2! De afgelopen jaren is de woning behoorlijk aangepakt, waarbij met name de focus op verduurzaming is gelegd. Waarbij valt te denken aan 25 zonnepanelen, in combinatie met volledige isolatie. Niet voor niets een energielabel A! Op de begane grond zijn zowel een slaapkamer, als badkamer gelegen, waardoor deze woning levensloopbestendig ingedeeld kan worden of eventueel gereed is voor een kantoor aan huis. Daarnaast is er een royale garage met vliering aanwezig, drie slaapkamers op de eerste verdieping, een oprit voor maar liefst 4 auto’s en een gezellige, uitgebouwde woonkamer met airconditioning. Het gezellige dorp Giesbeek telt ca. 2750 inwoners en heeft een eigen supermarkt, huisartsenpost, basisschool en diverse horecagelegenheden. Het grootste voordeel is recreatiegebied ‘Rhederlaag’ waar diverse watersport- en recreatiemogelijkheden te vinden zijn, ideaal als u in het bezit bent van een boot of in de zomer wil genieten van de zon op het strand. Toch zijn via diverse uitvalswegen gemakkelijk Arnhem (15 minuten), Duitsland (15 minuten) en Doetinchem (20 minuten) te bereiken. Indeling Entree via hal met trapopgang en kelder v.v. vernieuwde meterkast (3-fase aansluiting). Ruime slaapkamer met inbouwkast, airconditioning en toegang tot de badkamer, welke is uitgerust met ligbad, inloopdouche, toilet en dubbele wastafel. De keuken is uitgerust met een vaatwasser, koel-vriescombinatie en 4-pits inductiekookplaat. Aansluitend is de bijkeuken gelegen met wasmachine-/drogeraansluiting en keurig toilet met fontein. De uitgebouwde woonkamer is tuingericht en door de openslaande deuren valt het zonlicht heerlijk binnen. Ook hier is airconditioning aanwezig. De openslaande deuren brengen je in de royale achtertuin, welke pal op het zuiden is gelegen. De achtertuin biedt volledige privacy, is bereikbaar via een achterom en beschikt over twee over twee overkapping én een vrijstaande stenen garage met elektra en een vliering. Eerste verdieping Overloop met toilet v.v. fontein. Drie slaapkamers, welke allen zijn uitgerust met inbouwkasten. Tweede verdieping Via vlizotrap bereikbare vliering. Bijzonderheden Algemene informatie: - Bouwjaar 1948; - Woonoppervlakte 128m2; - Externe bergruimte 36m2; - Inhoud 476m3; - Perceeloppervlakte 539m2; - Energielabel A. Bijzonderheden: - Levensloopbestendige woning; - 25 zonnepanelen aanwezig; - Volledig geïsoleerd; - 2x airconditioning aanwezig; - Elektra in 2008 volledig vernieuwd; - Asbest dakbeschot; - Ruime garage met vliering;Energiela - Eigen oprit voor 4 auto’s; - Royale achtertuin (ca. 310m2) gelegen op het zuiden.

Prêt immobilier berekenen

€ 469.000

Coûts d'achat (estimés): € 11.230

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.380) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 480.230

2,78%

Annuellement

%

€ 23.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 469.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
6 chambres
Chambres de coucher
5 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
2 woonlagen, een vliering, en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
128 m²
Superficie du terrain
539 m²
Contenu
476 m³
Autre espace intérieur
5 m²
Espace de stockage externe
36 m²
Aire de la cour arrière
333 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1948
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met asbest en pannen
Isolation
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Aangebouwde stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, ligbad, wastafel, en wastafelmeubel

Équipements de garage

Vliering en elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6987

Google Maps

Giesbeek sur la carte

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Giesbeek

Chiffres de logement et de quartier dans Giesbeek

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Giesbeek. En 2026 étaient 2.665 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 350.000.

Résidents

2.665

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 350.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 35.000

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

27

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Giesbeek
Année Résidents
2021 2.695
2022 2.665
2023 2.665
2024 2.650
2025 2.640
2026 2.665

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Giesbeek
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 246.000
2022 EUR 279.000
2023 EUR 320.000
2024 EUR 335.000
2025 EUR 350.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 730 0-15: 295 15-25: 280 25-45: 535 45-65: 850

Niveau d'enseignement

Hoger

510

Praktisch

540

Middelbaar

960

Origine des habitants (2025)

Europa

170

Nederland

2.290

Buiten Europa

180

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 288
Appartementen 171
Tussenwoningen 334
Vrijstaande woningen 279
Twee-onder-één-kap woningen 240

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 28
1900 tot 1925 41
1925 tot 1950 92
1950 tot 1970 226
1970 tot 1980 297
1980 tot 1990 164
1990 tot 2000 227
2000 tot 2010 59
2010 tot 2020 37
2020 en later 86

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

314

Étiquette A

306

Étiquette B

297

Étiquette D

150

Étiquette G

83

Étiquette F

62

Étiquette A+++

45

Étiquette E

29

Étiquette A+

11

Étiquette A++

9

Étiquette A+++++

1

Étiquette A++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Giesbeek
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.290 3.070
2021 1.460 3.090
2022 1.150 2.890
2023 940 2.820
2024 910 2.860

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.570

Huurwoning

Gaz: 750 • Électricité: 1.980

Koopwoning

Gaz: 1.010 • Électricité: 3.160

Appartement

Gaz: 630 • Électricité: 1.940

Tussenwoning

Gaz: 850 • Électricité: 2.430

Vrijstaande woning

Gaz: 1.220 • Électricité: 3.960

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.000 • Électricité: 2.960

Activité dans Giesbeek (2025)

Handel en HORECA 55
Nijverheid en energie 55
Zakelijke dienstverlening 80
Overheid, onderwijs en zorg 55
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 25

Nombre total d'établissements: 315

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Giesbeek
Période Délits
jan 2026 5
jul 2025 2
jun 2025 3
mei 2025 2
mrt 2025 1
mrt 2026 5
nov 2024 2
nov 2025 3
okt 2024 3
okt 2025 0
sep 2024 3
sep 2025 2

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Giesbeek.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Giesbeek

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Giesbeek?

Giesbeek telt in 2026 ongeveer 2.665 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Giesbeek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Giesbeek is in 2025 circa € 350.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Giesbeek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Giesbeek ligt rond € 35.000 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Giesbeek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 27 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Giesbeek?

In Giesbeek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 334 woningen.

Meer maisons in Giesbeek

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.