- Disponible
Veldhoekseweg 17
7255NH Hengelo (Gld)
€ 545.000 k.k.
€ 4.698/m²
- Superficie habitable
- 116 m²
- Superficie du terrain
- 673 m²
- Chambres de coucher
- 4
Prachtige solide en ruime woning op ruime kavel. In het mooie Gelderse Hengelo gelegen woning uit 1991. Het dorp heeft een hoog voorzieningenniveau en een rijk verenigingsleven. Het is een woning met zeer veel ruimte in en om de woning en gelegen op loopafstand van het buitengebied. De indeling; De woning is geheel onderkelderd, onderverdeeld in enkele separate vertrekken. Begane grond; Entree, hal, toiletruimte, woonkamer met PVC-vloer. Gesloten woonkeuken met inbouwkeuken en toegang naar de onderverdieping. Bijkeuken en doorloop naar berging/garage met bergzolder en carport aan de voorzijde. Eerste verdieping: 3 royale slaapkamers en prachtige badkamer, vernieuwd in 2023 met inloopdouche, wastafel en vloerverwarming. 2e verdieping: Ruime bergzolder bereikbaar met vlizotrap. Tuin: De woning wordt verder omgeven door een ruime, vrije tuin met diverse terrassen en een overkapping. Bijzonderheden: - Alle binnenspouwmuren zijn gemetseld van Poriso steen. - De woning is uitstekend geïsoleerd en voorzien van 16 zonnepanelen. - Het energielabel is A. - De woonoppervlakte bedraagt 135 m² en de kavel is 520 m². Kortom een solide duurzame woning op een goede plek. Lees de volledige omschrijving
€ 595.000
Coûts d'achat (estimés): € 13.750
2 % de taxe sur le transfert (€ 11.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)
Total d'achat (y.c. t.t.): € 608.750
3,04%
Annuellement
€ 29.750
Disponible immédiatement
Hypothèque estimée
Frais mensuels bruts indicatifs
Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans
Indicative charge mensuelle net
iAvertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.
Inloopdouche, toilet, en wastafel
Explorez Hengelo (Gld) et les environs
Voir plus d'habitations dans cette ville.
7255NH Hengelo (Gld)
€ 545.000 k.k.
€ 4.698/m²
7255LC Hengelo (Gld)
€ 775.000 k.k.
€ 5.536/m²
7255NJ Hengelo (Gld)
€ 685.000 k.k.
€ 5.310/m²
7255CW Hengelo (Gld)
€ 369.000 k.k.
€ 2.929/m²
7255AR Hengelo (Gld)
€ 375.000 k.k.
€ 3.289/m²
7255CB Hengelo (Gld)
€ 725.000 k.k.
€ 3.452/m²
7255BL Hengelo (Gld)
€ 445.000 k.k.
€ 3.156/m²
7255KR Hengelo (Gld)
€ 649.000 k.k.
€ 5.954/m²