Aller directement au contenu
Logo de Des Huizes Makelaars

Else Mauhsstraat 17

7558RE Hengelo • Overijssel

€ 350.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 358.850

Prix d'achat /m²: € 3.301

Galerie de photos

Description

Aan de rand van de kindvriendelijke wijk Hasseler Es staat deze ruime eengezinswoning met stenen berging en parkeergelegenheid op eigen terrein. Deze goed geïsoleerde woning is grotendeels voorzien van kunststof kozijnen en voorzien van 13 zonnepanelen. De woning heeft een vrije ligging in een groene woonomgeving en is ideaal gelegen ten opzichte van voorzieningen zoals het wijk-/winkelcentrum Hasselo, diverse basisscholen, sportvoorzieningen, buitengebied (Lonnekermeer) en de op- en afrit van de snelweg A1. Indeling: Begane grond: Overdekte zij-entree, hal met meterkast, trapopgang en toiletruimte, zonnige tuingerichte woonkamer met veel lichtinval en schuifpui naar het terras, bijkeuken / studeerkamer, moderne open keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur De begane grond is voorzien van een moderne laminaatvloer. Eerste verdieping: Overloop, drie ruime slaapkamers, moderne badkamer (2022) voorzien van royale inloopdouche, wastafelmeubel met dubbele wastafel en vrijhangend toilet. Deze verdieping is voorzien van moderne laminaatvloeren. Tweede verdieping: Middels vaste trap bereikbaar, overloop, berging, cv-ruimte en royale vierde slaapkamer met dakraam. Deze verdieping is eveneens voorzien van een laminaatvloer. Bijzonderheden: * Bouwjaar 1983; * Inhoud: 369 m³; * Woonoppervlakte: 106 m²; * Perceel 189 m²; * Energielabel B; * Woning voorzien van 13 zonnepanelen (2024) 430 Wp; * Woning is op de verdieping geheel voorzien van kunststof kozijnen met HR ++ / triple glas; * Begane grond is gedeeltelijk voorzien van kunststof kozijnen met HR ++ / triple glas; * Meterkast is uitgebreid in 2024; * Mechanische ventilatie vernieuwd in 2024; * Stenen berging aan de voorzijde van de woning; * Zonnige tuin met veel privacy; * Verwarming door middel van CV-installatie Brink met hetelucht verwarming, bouwjaar 2022; * Keuken voorzien van 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, combi-oven/magnetron, vaatwasser, koelkast en vriezer; * Centrale ligging ten opzichte van winkels, scholen, kinderopvang en uitvalswegen; * In de koopakte zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen.

Prêt immobilier berekenen

€ 350.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 358.850

2,78%

Annuellement

%

€ 17.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 350.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, hoekwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
106 m²
Superficie du terrain
189 m²
Contenu
369 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
3 m²
Espace de stockage externe
6 m²
Aire de la cour arrière
60 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1983
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, grotendeels dubbelglas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel en heteluchtverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Brink Elan (2022, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Aangebouwde stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
16-05-2025
Date de vente
16-06-2025

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7558

Google Maps

Carte de Hengelo

Explorez Hengelo et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Hengelo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hengelo.

Résidents

-

Aucune donnée

Moyenne WOZ

-

Aucune donnée

Revenu moyen par personne.

EUR 27.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.895

Total enregistré

Composition des résidents

Niveau d'enseignement

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Stock de logements et périodes de construction

Période de construction des bâtiments

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

11.376

Étiquette A

8.336

Étiquette B

6.524

Étiquette G

4.757

Étiquette E

3.318

Étiquette D

3.052

Étiquette F

2.891

Étiquette A+

424

Étiquette A+++

239

Étiquette A++

155

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

3

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hengelo
Période Délits
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hengelo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hengelo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer maisons in Hengelo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.