Aller directement au contenu
Logo de Blik Makelaars B.V.

Oelerweg 335

7555GZ Hengelo • Overijssel

Vendu

€ 175.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 5.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 3.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 180.350

Prix d'achat /m²: € 3.571

Galerie de photos

Description

Oelerweg 335, 7555 GZ Hengelo Wat gaaf en geschikt voor meerdere doelgroepen, kom jij snel kijken bij dit appartement? Aan de rand van de geliefde wijk "Tuindorp" komt op de derde woonlaag dit nette hoek appartement te koop. Het appartement beschikt over 1 slaapkamer, een balkon en een eigen berging op de begane grond van het complex. Parkeren doe je op de gezamenlijke parkeerplaats bij het complex. De locatie is ideaal te noemen met diverse wijkvoorzieningen, zoals winkels, maar ook uitvalswegen op korte afstand. Binnen 5 minuten fiets je naar station Hengelo Gezondheidspark en binnen 10 minuten ben je bij het centraal station en de gezellige binnenstad van Hengelo. De indeling is als volgt: Begane grond appartementencomplex: Gesloten entree met postbussen, trappenhuis en een lift. Eigen berging op de begane grond. Appartement: Entree/hal met meterkast en een extra kast. Toegang tot de woonkamer met open keuken (vernieuwd in 2018) voorzien van een gasloze kookplaat, afzuigkap, (combi-)oven en koelkast. Grenzend aan de keuken is een provisiekast met CV-opstelling gesitueerd. Het balkon is vanuit de woonkamer te bereiken. Vanuit de hal is er toegang tot de slaapkamer en de badkamer, voorzien van een toilet, douche en wastafel. Servicekosten De koper van dit appartement wordt automatisch lid van de Vereniging van Eigenaren (VvE). De bijdrage voor de VvE bedraagt ca. €201,71 per maand (2025). Hierin zit onder andere bij inbegrepen de opstalverzekering, reservering voor groot en klein onderhoud, het elektriciteitsverbruik van de algemene ruimten en de schoonmaakkosten incl. glasbewassing. Bijzonderheden: - bouwjaar 1975; - woonoppervlakte ca. 49 m2; - inhoud ca. 160 m3: - energielabel C; - eigen berging op de begane grond; - voorzien van kunststof kozijnen met dubbele beglazing; - VvE kosten € 201,71 per maand; - parkeren op parkeerplaats bij het complex (gratis); - centraal gelegen t.o.v. het stadscentrum en diverse winkelcentra; - nabij diverse uitvalswegen; - complex beschikt over een liftinstallatie; - aanvaarding in overleg. In de koopakte zullen de navolgende zaken worden opgenomen: - partijen zijn pas gebonden niet eerder dan dat er een schriftelijke koopovereenkomst is getekend door partijen (schriftelijkheidsvereiste). - voor woningen ouder dan 30 jaar is de ouderdomsclausule van toepassing. - voor woningen gebouwd voor 1993 is de asbestclausule van toepassing. - het stellen van een bankgarantie/waarborgsom ter grootte van 10% van de koopsom. Deze presentatie is informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend.

Prêt immobilier berekenen

€ 175.000

Coûts d'achat (estimés): € 5.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 3.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 180.350

2,78%

Annuellement

%

€ 8.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 175.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, portiekflat (appartement)

Plan

Chambres
2 chambres
Chambres de coucher
1 chambre de bonne
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
1 woonlaag
Situé à
3e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
49 m²
Contenu
120 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
3 m²
Espace de stockage externe
7 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1975
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
CR Remeha Avanta 28C (gas gestookt uit 2010, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk en open ligging
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
14-05-2025
Date de vente
10-08-2025

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Natuurlijke ventilatie en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7555

Google Maps

Carte de Hengelo

Explorez Hengelo et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Hengelo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hengelo.

Résidents

-

Aucune donnée

Moyenne WOZ

-

Aucune donnée

Revenu moyen par personne.

EUR 27.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.895

Total enregistré

Composition des résidents

Niveau d'enseignement

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Stock de logements et périodes de construction

Période de construction des bâtiments

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

11.376

Étiquette A

8.336

Étiquette B

6.524

Étiquette G

4.757

Étiquette E

3.318

Étiquette D

3.052

Étiquette F

2.891

Étiquette A+

424

Étiquette A+++

239

Étiquette A++

155

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

3

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hengelo
Période Délits
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hengelo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hengelo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer maisons in Hengelo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.