Aller directement au contenu
Logo de Alpina Kampen (was Sinke Kampen)

Fonteinkruid 156

8265LJ Kampen • Overijssel

Disponible

€ 435.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 10.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 445.550

Prix d'achat /m²: € 3.107

Galerie de photos

Description

Vrijstaande woning op fijne locatie Op een rustige en prettige locatie in Kampen staat deze charmante vrijstaande woning met aangebouwde stenen schuur. Een ideale plek voor wie op zoek is naar ruimte, licht en flexibiliteit in wonen! De woning biedt volop mogelijkheden, waaronder het realiseren van een slaapkamer en badkamer op de begane grond. Daarmee is deze woning niet alleen geschikt voor gezinnen, maar ook levensloopbestendig in te richten. Bij binnenkomst valt direct de heerlijke lichte en ruime woonkamer op, waar je dankzij de grote raampartijen kunt genieten van een prettige sfeer en veel daglicht. De moderne keuken, geplaatst in 2021, is van alle gemakken voorzien met onder andere een fornuis met 5-pits gaskookplaat en oven, afzuigkap, koelkast en vaatwasser – een fijne plek voor kookliefhebbers! Aan de linkerzijde van de woning bevindt zich de aangebouwde stenen berging, ideaal voor extra opslag of het stallen van fietsen. De eerste verdieping is voorzien van een dakkapel, op deze verdieping vind je drie slaapkamers en de badkamer. Eén van de slaapkamers geeft toegang tot een royaal dakterras – een heerlijke plek om te ontspannen. De badkamer is compleet ingericht met een inloopdouche, hangend toilet, wastafelmeubel en een aansluiting voor de wasmachine. Via een vlizotrap bereik je de zolder, waar je beschikt over verrassend veel bergruimte. De achtertuin is gelegen op het zonnige zuidoosten, waardoor je hier al vroeg op de dag van de zon kunt genieten. De tuin beschikt daarnaast over een vrijstaande houten schuur en een handige achterom. Kortom: een veelzijdige vrijstaande woning met veel potentie, ruimte en comfort, gelegen op een fijne rustige locatie in Kampen. Plan snel een bezichtiging en laat je verrassen! Bijzonderheden: - Vrijstaande woning met aangebouwde stenen schuur in een rustige straat - Mogelijkheid voor een slaapkamer en badkamer op de begane grond - 3 slaapkamers op eerste verdieping, waarvan 1 met deur naar ruim dakterras. Indeling: Voortuin, hal met toiletruimte, trapopgang en meterkast, woonkamer, open keuken met inloopkast, aangebouwde stenen berging aan de linker zijde en aangebouwde schuur links achter (in gebruik geweest als slaapkamer), achtertuin op het zuidoosten met houten schuur en achterom. 1e Verdieping: Overloop met CV kast, 3 slaapkamers waarvan 1 met dakterras, badkamer. 2e Verdieping: Bergzolder (met dakraam) bereikbaar met vlizotrap.

Prêt immobilier berekenen

€ 435.000

Coûts d'achat (estimés): € 10.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 445.550

2,78%

Annuellement

%

€ 21.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 435.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een vliering

Surfaces et volumes

Superficie habitable
140 m²
Superficie du terrain
250 m²
Contenu
503 m³
Autre espace intérieur
1 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
6 m²
Espace de stockage externe
8 m²
Aire de la cour arrière
59 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1987
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Grotendeels dubbelglas en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha Quinta (gas gestookt combiketel uit 2006, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Aangebouwde stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
11-05-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • rookkanaal
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 8265

Google Maps

Localisation de Kampen

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Kampen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Kampen. En 2025 étaient 38.830 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 333.000.

Résidents

38.830

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 333.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 30.300

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.297

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Kampen
Année Résidents
2021 37.816
2022 37.890
2023 38.415
2024 38.595
2025 38.830

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Kampen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 229.000
2022 EUR 252.000
2023 EUR 288.000
2024 EUR 310.000
2025 EUR 333.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 7.210 0-15: 6.830 15-25: 4.790 25-45: 10.440 45-65: 9.565

Niveau d'enseignement

Hoger

7.730

Praktisch

8.090

Middelbaar

12.740

Origine des habitants (2025)

Europa

1.755

Nederland

32.725

Buiten Europa

4.345

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 3.000
Appartementen 5.208
Tussenwoningen 7.245
Vrijstaande woningen 1.024
Twee-onder-één-kap woningen 1.149

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 30
1700 tot 1900 1.768
1900 tot 1925 904
1925 tot 1950 1.653
1950 tot 1970 1.616
1970 tot 1980 2.291
1980 tot 1990 2.022
1990 tot 2000 1.183
2000 tot 2010 1.391
2010 tot 2020 1.469
2020 en later 691

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

5.716

Étiquette C

3.685

Étiquette B

2.802

Étiquette F

1.599

Étiquette G

1.494

Étiquette D

1.130

Étiquette E

822

Étiquette A+++

494

Étiquette A+

335

Étiquette A++++

189

Étiquette A++

123

Étiquette A+++++

11

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Kampen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.120 2.540
2021 1.280 2.600
2022 1.000 2.450
2023 850 2.360
2024 820 2.410

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 940 • Électricité: 2.530

Huurwoning

Gaz: 720 • Électricité: 1.860

Koopwoning

Gaz: 930 • Électricité: 2.710

Appartement

Gaz: 650 • Électricité: 1.740

Tussenwoning

Gaz: 850 • Électricité: 2.340

Vrijstaande woning

Gaz: 1.290 • Électricité: 3.980

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 990 • Électricité: 3.220

Activité dans Kampen (2025)

Handel en HORECA 840
Nijverheid en energie 770
Zakelijke dienstverlening 935
Overheid, onderwijs en zorg 705
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 280
Financiele diensten en onroerendgoed 215
Cultuur, recreatie en overige diensten 520

Nombre total d'établissements: 4.405

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Kampen
Période Délits
jan 2025 118
jan 2026 113
jul 2025 106
jun 2025 119
mei 2025 113
mrt 2025 95
nov 2024 88
nov 2025 95
okt 2024 114
okt 2025 128
sep 2024 93
sep 2025 116

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Kampen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Kampen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Kampen?

Kampen telt in 2025 ongeveer 38.830 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Kampen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Kampen is in 2025 circa € 333.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Kampen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Kampen ligt rond € 30.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Kampen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.297 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Kampen?

In Kampen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 7.245 woningen.

Meer maisons in Kampen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.