Aller directement au contenu
Logo de Mijnheer Makelaars

Dedemsvaartseweg-Noord 124 a

7775AK Lutten • Overijssel

Disponible

€ 800.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 17.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 16.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 817.850

Prix d'achat /m²: € 3.756

Galerie de photos

Description

DEZE UNIEKE WOON-MOLEN DOET MEE MET DE OPEN HUIZENDAG OP 28 MAART TUSSEN 10.00 UUR EN 15.00 UUR!! UNIEKE KANS! Te koop wordt aangeboden deze fraaie en comfortabele woon-molen! Hoe bijzonder is het om te wonen in een molen? Dat is maar voor weinigen weggelegd. Tevens heb je hier een goede mogelijkheid om wonen en werken te combineren. Een object als deze wordt niet iedere dag aangeboden. Het betreft deze prachtige rietgedekte monumentale koren- en pelmolen. De beltmolen is gebouwd in 1851. Het betreft de achtkantige windmolen met de naam "Welkom". Later werd aan de zuidkant een rechthoekige serre gerealiseerd. "Welkom" bij de Dedemsvaartseweg-Noord 124a in LUTTEN! Hier ontdek je deze fraaie molen, gelegen in het buitengebied. De molen biedt de charme van een monument, gecombineerd met de luxe en het comfort van een gewone vrijstaande woning. De tuin is fraai aangelegd en biedt volop privacy. In de tuin bevinden zich naast diverse fruitbomen, (zoals appel, peer, stoofpeer, pruimen, kers, Nashi-peer, kweepeer, wilde perziken, vijgen en dergelijke), prachtige grote Rhododendrons, een moestuin, een vijver, fraai overdekt terras met houtkachel, een prieel, en carport en een hele praktische schuur. Het geheel bevindt zich op een mooie ruim perceel van 4.372 m². Lutten is een klein en gezellig dorp in Nederland. De omgeving is landelijk en rustiek, wat betekent dat u kunt genieten van de rust en de vrede van het platteland. Goede bereikbaarheid en gelegen nabij de kernen Slagharen, Hardenberg en Dedemsvaart. Ook Zwolle is gelegen op korte afstand Indeling woonmolen: Begane grond (67 m²): entree via openslaande deuren naar een ruime hal, hierachter bevindt zich een hele ruime verwarmde hobbyruimte met pantry, kasten en bergruimte. Deze ruimte leent zich tevens uitermate goed voor een kantoor aan huis of een atelierruimte. Ook is het mogelijk hier 2 slaapkamers te realiseren door middel van het aanbrengen van twee koekoeken. 1e verdieping (69 m²): Via een vaste trap is de eerste verdieping bereikbaar. Deze is overigens ook bereikbaar via een trap die gerealiseerd is aan de buitenzijde (tegen de belt op). Deze verdieping wordt gekenmerkt door o.a. authentieke balkconstructies en beschikt over een hele gezellige woonkamer met prachtige lichtinval en geweldig uitzicht over de landerijen en waar je de zon prachtig kunt zien ondergaan, een heerlijke eetkamer met vrij zicht naar buiten aan drie kanten, toilet en een hele fijne keuken voorzien van een natuurstenen aanrechtblad, een 5-pits fornuis met oven, afzuigkap, koelkast en een grote voorraadkast . Op de tweede verdieping (47 m²) treffen we de overloop, een hele ruime slaapkamer met openslaande ramen en een inloopkast, een badkamer voorzien van ligbad, douche, wastafel en toilet. Op de derde verdieping (29 m²), bereikbaar via een vaste trap, treffen we een ruime overloop met een originele molensteen en twee slaapkamers voorzien van dakramen en wateraansluiting. Deze verdieping is voorzien van een keurige laminaat vloer. Via een luik zijn de vierde (22 m²) en de vijfde verdieping (18 m²) bereikbaar. Hier bevindt zich de oude constructie en het originele radarwerk. De tuin is zoals gezegd fraai aangelegd en biedt o.a. een kleine boomgaard, diversiteit aan planten en bomen, een mooie vijver, een heerlijk romantisch prieel waar je lekker samen op je gemak de dag kan doornemen en een fraai overdekt terras van ca. 28 m² met o.a. een houtkachel en elektra en een tuinhuis van ca. 8 m². Op een mooie verscholen plek is de moestuin aangelegd met een kleine tuinkas. Verder is er ook nog een houten schuur van ca. 33 m² voorzien van elektra, een bergzolder en een ruime carport. Het betreft een heerlijke en lichte ruimte om iedere klus of hobby op te pakken. Bijzonderheden: - Uitermate geschikt voor bijvoorbeeld kantoor aan huis, praktijkruimte of atelierruimte. - De molen betreft een rijksmonument ( met uitzondering van de in stijl aangebouwde eetkamer/serre). - Verwarming via een CV-combiketel (Nefit Trendline uit 2021) in combinatie met een Quatt hybridepomp uit 2023. - Laag in energieverbruik. - De molen is voorzien van een mooie rieten dak (brandvertragend schroefdak). - De rieten kap is in 2001 vervangen. Verwachte levensduur volgens deskundige nu nog minstens 40 jaar. - De molen verkeert in een goede staat van onderhoud, zowel aan de binnenzijde als aan de buitenzijde. - Woonoppervlakte van 213 m². - Mooi aangelegde tuin, waar je lekker in kan dwalen. - Prachtige zichtlijnen. - Bereikbaar via een lange oprit, waardoor het een wat verborgen indruk geeft. Een beltmolen of bergmolen is een windmolen die staat op een natuurlijke of kunstmatig opgeworpen heuvel, de molenbelt, die de functie van de stelling bij een stellingmolen overneemt. In de heuvel zijn van origine twee doorgangen (invaart genoemd) gemetseld, waardoor wagens voor laden en lossen de molen binnen kunnen rijden en er aan de andere kant weer uit kunnen. Aan de oostzijde was de molen in het verleden gelegen aan een kanaal en daardoor voor kleine scheepvaart bereikbaar. Deze monumentale molen in Lutten is meer dan alleen een woning, het is een kans om te genieten van een unieke levensstijl. Of je nu houdt van de landelijke rust of gewoon van de ruimte houdt, dit huis zal je niet teleurstellen. Neem vandaag nog contact op met ons kantoor om een afspraak te maken voor een uitgebreide bezichtiging. We kijken ernaar uit je rond te leiden en je er van alles over te vertellen!

Prêt immobilier berekenen

€ 800.000

Coûts d'achat (estimés): € 17.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 16.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 817.850

3,04%

Annuellement

%

€ 40.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 800.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Landhuis, vrijstaande woning (wind- of watermolen)

Plan

Chambres
6 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
4 woonlagen en een zolder met een vliering

Surfaces et volumes

Superficie habitable
213 m²
Superficie du terrain
4372 m²
Contenu
882 m³
Autre espace intérieur
40 m²
Espace de stockage externe
41 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1851
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak bedekt met pannen en riet
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel en warmtepomp
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit Trendline HRC CW5 met Quatt hybr. warmtepomp (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Label\u00e9nergie
NIET VERPLICHT

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Buiten bebouwde kom en landelijk gelegen
Jardin
Tuin rondom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Carport en vrijstaande houten garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
25-09-2025

Équipements de la salle de bain

Douche, ligbad, toilet, en wastafel

Équipements de garage

Vliering en elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • schuifpui
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7775

Google Maps

Lutten sur la carte

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Lutten

Chiffres de logement et de quartier dans Lutten

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Lutten. En 2026 étaient 1.983 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 366.661.

Résidents

1.983

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 366.661

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 28.399

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

33

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Lutten
Année Résidents
2021 1.948
2022 1.925
2023 1.912
2024 1.959
2025 1.963
2026 1.983

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Lutten
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 247.308
2022 EUR 285.332
2023 EUR 320.654
2024 EUR 344.481
2025 EUR 366.661

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 398 0-15: 326 15-25: 202 25-45: 512 45-65: 591

Niveau d'enseignement

Hoger

80

Praktisch

418

Middelbaar

818

Origine des habitants (2025)

Europa

49

Nederland

1.837

Buiten Europa

58

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 72
Appartementen 41
Tussenwoningen 91
Vrijstaande woningen 470
Twee-onder-één-kap woningen 173

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 16
1900 tot 1925 37
1925 tot 1950 200
1950 tot 1970 195
1970 tot 1980 142
1980 tot 1990 84
1990 tot 2000 65
2000 tot 2010 57
2010 tot 2020 27
2020 en later 54

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

177

Étiquette F

125

Étiquette A

116

Étiquette G

113

Étiquette B

71

Étiquette D

69

Étiquette E

34

Étiquette A++++

13

Étiquette A+

12

Étiquette A+++

11

Étiquette A++

4

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Lutten
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.564 3.576
2021 1.922 3.652
2022 1.490 3.425
2023 1.177 3.188
2024 1.124 3.362

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 429 • Électricité: 1.169

Huurwoning

Gaz: 1.179 • Électricité: 2.520

Koopwoning

Gaz: 1.184 • Électricité: 3.337

Appartement

Gaz: 676 • Électricité: 1.714

Tussenwoning

Gaz: 383 • Électricité: 1.059

Vrijstaande woning

Gaz: 1.295 • Électricité: 3.448

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.173 • Électricité: 3.348

Activité dans Lutten (2025)

Handel en HORECA 49
Nijverheid en energie 48
Zakelijke dienstverlening 37
Overheid, onderwijs en zorg 34
Landbouw, bosbouw en visserij 39
Vervoer, informatie en communicatie 14
Financiele diensten en onroerendgoed 0
Cultuur, recreatie en overige diensten 19

Nombre total d'établissements: 244

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Lutten
Période Délits
jan 2026 2
jul 2025 2
jun 2025 0
mei 2025 3
mrt 2025 4
mrt 2026 4
nov 2024 6
nov 2025 0
okt 2024 6
okt 2025 2
sep 2024 2
sep 2025 4

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Lutten.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Lutten

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Lutten?

Lutten telt in 2026 ongeveer 1.983 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Lutten?

De gemiddelde WOZ-waarde in Lutten is in 2025 circa € 366.661.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Lutten?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Lutten ligt rond € 28.399 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Lutten?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 33 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Lutten?

In Lutten komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 470 woningen.

Meer maisons in Lutten

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.