Aller directement au contenu
Logo de Floor Real Estate

Troelstrastraat 12

3601WE Maarssen • Utrecht

Disponible

€ 385.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 394.550

Prix d'achat /m²: € 5.133

Galerie de photos

Description

Modern & licht hoekappartement met drie slaapkamers en zonnig balkon! Ben je op zoek naar een licht en praktisch ingedeeld appartement op een fijne locatie? Dit 4-kamer hoekappartement aan de Troelstrastraat 12 in Maarssen biedt 75 m² woonoppervlakte, drie slaapkamers en een prettige lichtinval dankzij de hoekligging. Gelegen op de derde verdieping is dit een comfortabele woning met een fijne woonbeleving. Licht wonen met een praktische indeling Bij binnenkomst kom je binnen in de hal, die toegang biedt tot het separate toilet, twee slaapkamers, de badkamer en de woonkamer. De woonkamer is ruim en licht opgezet, met voldoende ruimte voor zowel een comfortabele zithoek als een eettafel. Dankzij de vele ramen profiteert de ruimte van veel natuurlijk licht en een prettige uitkijk op de Plesmanlaan. Vanuit de woonkamer bereik je de derde slaapkamer en de keuken, wat zorgt voor een praktische indeling van de woning. De woning is daarnaast volledig voorzien van kunststof kozijnen, wat bijdraagt aan comfort en onderhoudsgemak. Drie slaapkamers en moderne voorzieningen De woning beschikt over drie slaapkamers. de drie slaapkamers zijn gelegen aan de rustige achterzijde van het appartement en zijn voorzien van grote ramen en een nette afwerking. De moderne badkamer beschikt over een inloopdouche, wastafel met meubel en aansluitingen voor de wasmachine en droger. Keuken en balkon De keuken is compleet uitgerust met een 4-pits gasfornuis, combi oven-magnetron, inbouw koelkast, aparte vrieskast en een gezellige koffiecorner. Vanuit de keuken heb je toegang tot het balkon, gelegen op het noordwesten, een fijne plek om in de middag en avond van de zon te genieten. Extra bergruimte Daarnaast beschikt het appartement over een separate berging in de kelder van ca. 7 m² , ideaal voor het opbergen van fietsen en extra spullen. Bijzonderheden • Hoekappartement op de derde verdieping; • Woonoppervlakte circa 75 m²; • Gezonde VVE, servicekosten: €180, - per maand; • Drie slaapkamers; • Volledig voorzien van kunststof kozijnen; • Lichte woonkamer met grote raampartijen; • Balkon op het noordwesten; • Keuken met diverse inbouwapparatuur en koffiecorner; • Separate berging in de kelder; • Energielabel C. Kortom, een licht en praktisch appartement met een fijne indeling en een prettige ligging in Maarssen. Neem contact op voor een bezichtiging en ontdek zelf de mogelijkheden van deze woning. Deze aanbieding is met zorg samengesteld, maar geheel vrijblijvend en onder voorbehoud van goedkeuring door de verkoper. Hieraan kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend. De verkoper behoudt zich het recht van gunning voor.

Prêt immobilier berekenen

€ 385.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 394.550

2,78%

Annuellement

%

€ 19.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 385.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Portiekflat (appartement)

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
3e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
75 m²
Contenu
229 m³
Autre espace intérieur
1 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
5 m²
Espace de stockage externe
7 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1962
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Kombi Kompakt HRE 28/24 A (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Sauvetage
Aangebouwde stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Natuurlijke ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3601

Google Maps

Carte de Maarssen

Aperçu spatial du site de travail dans Maarssen

Chiffres de logement et de quartier dans Maarssen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Maarssen. En 2025 étaient 39.695 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 462.891.

Résidents

39.695

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 462.891

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 37.929

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.294

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Maarssen
Année Résidents
2021 39.090
2022 39.055
2023 39.350
2024 39.565
2025 39.695

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Maarssen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 333.177
2022 EUR 361.099
2023 EUR 423.000
2024 EUR 424.562
2025 EUR 462.891

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 8.790 0-15: 6.605 15-25: 4.060 25-45: 9.920 45-65: 10.325

Niveau d'enseignement

Hoger

10.660

Praktisch

7.190

Middelbaar

11.250

Origine des habitants (2025)

Europa

3.045

Nederland

29.245

Buiten Europa

7.410

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 2.917
Appartementen 5.806
Tussenwoningen 8.266
Vrijstaande woningen 630
Twee-onder-één-kap woningen 517

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 32
1700 tot 1900 185
1900 tot 1925 309
1925 tot 1950 709
1950 tot 1970 1.360
1970 tot 1980 4.799
1980 tot 1990 3.972
1990 tot 2000 934
2000 tot 2010 574
2010 tot 2020 429
2020 en later 202

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

7.472

Étiquette A

4.020

Étiquette B

2.763

Étiquette D

1.534

Étiquette E

487

Étiquette G

480

Étiquette F

474

Étiquette A+

276

Étiquette A+++

120

Étiquette A++++

96

Étiquette A++

91

Étiquette A+++++

1

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Maarssen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.106 2.886
2021 1.249 2.938
2022 963 2.738
2023 844 2.562
2024 820 2.584

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.031 • Électricité: 2.905

Huurwoning

Gaz: 671 • Électricité: 1.922

Koopwoning

Gaz: 923 • Électricité: 2.873

Appartement

Gaz: 579 • Électricité: 1.738

Tussenwoning

Gaz: 849 • Électricité: 2.698

Vrijstaande woning

Gaz: 1.543 • Électricité: 4.190

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.241 • Électricité: 3.017

Activité dans Maarssen (2025)

Handel en HORECA 730
Nijverheid en energie 710
Zakelijke dienstverlening 1.470
Overheid, onderwijs en zorg 890
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 425
Financiele diensten en onroerendgoed 255
Cultuur, recreatie en overige diensten 475

Nombre total d'établissements: 4.975

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Maarssen
Période Délits
jan 2025 105
jan 2026 87
jul 2025 97
jun 2025 123
mei 2025 98
mrt 2025 134
nov 2024 119
nov 2025 107
okt 2024 81
okt 2025 104
sep 2024 117
sep 2025 116

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Maarssen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Maarssen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Maarssen?

Maarssen telt in 2025 ongeveer 39.695 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maarssen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maarssen is in 2025 circa € 462.891.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maarssen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maarssen ligt rond € 37.929 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maarssen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.294 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maarssen?

In Maarssen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 8.266 woningen.

Meer maisons in Maarssen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.