Aller directement au contenu
Logo de Tijs & Cyril Makelaardij

Onze Lieve Vrouwewal 13

6211HH Maastricht • Limburg

Disponible

€ 699.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 15.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 13.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 714.830

Prix d'achat /m²: € 6.413

Galerie de photos

Description

DEZE WONING WORDT U AANGEBODEN DOOR TIJS & CYRIL MAKELAARDIJ: Een unieke plek om te wonen, aan de Onze Lieve Vrouwewal in Maastricht. Worden het Stadspark (De Boompjes), de Jekertoren en de Helpoort uw nieuwe buren? Aan het einde van de Onze Lieve Vrouwewal staat deze bijzondere woning met 4 etages, een ruim balkon en prachtig uitzicht aan de voorzijde. Voor de liefhebber die graag in een historische omgeving wil wonen, is dit een unieke kans. Dit is een plek die fascineert, verleidt en verrast … eigenlijk is het meer dan alleen uniek. Historie: In Maastricht zeggen ze ‘Slevrouwewal’, de Onze Lieve Vrouwewal boordevol historie en sfeer. Het is zowel een straat als een stadsmuur of -wal langs het Stadspark (de Boompjes) en de Maas. De wal, oorspronkelijk gebouwd in de 12e of 13e eeuw, was onderdeel van de eerste en tweede middeleeuwse stadsmuur van Maastricht. In de loop der eeuwen is de wal diverse malen vernieuwd. Van de stadwallen langs de Maas zijn de Onze-Lieve-Vrouwewal en de naastgelegen Jekertoren het best bewaard gebleven. De walmuur bestaat aan de Maaszijde uit ruwe blokken kolenzandsteen en is ongeveer 7 meter hoog. Voor de walmuur staat een vijftal kanonnen opgesteld, afkomstig van de Zeeuwse Deltawerken. Typering: Het Stadspark ligt aan uw voeten en om de hoek vindt u het Monseigneur Nolenspark, de voormalige Tapijnkazerne en het geliefde Jekerkwartier met restaurants, galerieën en een supermarkt. Via charmante straatjes loopt u binnen een paar minuten naar het Onze Lieve Vrouweplein, het Vrijthof en het chique Stokstaartkwartier. Wonen aan de Slevrouwewal is een voorrecht … Souterrain: Letterlijk in de hal is het souterrain, te bereiken vanuit de hal. Op de overloop hangt de HR-ketel (eigendom) en er is genoeg plek om spullen op te bergen. Op deze etage is slaapkamer I (circa 5,23 x 3,06) met een grijze pvc-vloer en een meer dan 2,30 meter hoog plafond. Achter de glazen deur is een badkamer met een douche, toilet en een wastafel. Begane grond: De hal (circa 4,31 x 1,56) is een verrassend grote ruimte, met de trap naar het souterrain. Aan het einde van de hal is de toiletruimte, uitgevoerd in lichte kleuren. De donkere pvc-vloer ligt niet alleen in de hal, maar ook in de woonkamer en keuken. Het bijna 3 meter hoge plafond en een open haard bepalen de sfeer in de woonkamer (circa 6,50 x 3,25/3,07). De meest logische indeling is het zitgedeelte aan de voorzijde, met prachtig uitzicht, en het eetgedeelte aan de achterzijde. Naast de woonkamer is de keuken (circa 3,60 x 1,78), die toegang geeft tot een klein balkon. De circa 3,50 meter lange wandopstelling heeft een ingebouwde gaskookplaat en een afzuigkap. Kiest u voor vernieuwing van de keuken, of voor duurzame renovatie om uw droomkeuken te realiseren? 1e verdieping: Vanaf de overloop heeft u toegang tot slaapkamer II (circa 4,44 x 3,07) met een houten vloer en veel lichtinval. En het uitzicht? Groen, water en de dynamiek van de stad vormen de perfecte drie-eenheid. Naast de slaapkamer is een groot balkon (circa 5,12 x 2,08), met een hoge boom voor privacy en uitzicht dat nooit verveelt. 2e verdieping: Een verdieping hoger zijn een overloop, een slaapkamer en de badkamer. Slaapkamer III (circa 4,38 x 3,07) is van ruim formaat, heeft een houten vloer en mooie ramen aan de voorzijde. De badkamer is ingedeeld met een inloopdouche, toilet en een wastafel. Algemeen: Bouwjaar: 1907 Gebruiksoppervlakte wonen: circa 109 m2, inhoud circa 449 m3 Gemeentelijk monument Verwarming en warm water via een HR-ketel (Eigendom) Houten kozijnen met enkel glas Drie slaapkamers en twee badkamers Twee balkons, waarvan een met uitzicht op het Stadspark Unieke, historische plek in Maastricht Asbest: niet bekend Geen vragenlijst en lijst van zaken aanwezig Energielabel: G Aanvaarding: in onderling overleg In de Gemeente Maastricht geldt vanaf 1 oktober 2022 een Huisvestingsverordening - opkoopbescherming voor woningen (dit kan bij deze woning van toepassing zijn). Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”). Indien er in de woning huurtoestellen aanwezig zijn zoals CV-ketel, boiler, zonnepanelen, mechanische ventilatie etc. dan dienen deze door de koper te worden overgenomen. De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. Financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst. De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 3 dagen ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren. Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud. Deze informatie is door ons, Tijs & Cyril Makelaardij met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuist of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.

Prêt immobilier berekenen

€ 699.000

Coûts d'achat (estimés): € 15.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 13.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 714.830

3,04%

Annuellement

%

€ 34.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 699.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Herenhuis, geschakelde woning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers
Parquets
3 woonlagen en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
109 m²
Superficie du terrain
30 m²
Contenu
449 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
13 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1907
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Label\u00e9nergie
G

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan park, in centrum en vrij uitzicht
Parkieren
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Planification

Proposé depuis
16-04-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, 2 toiletten, 2 wastafels, en inloopdouche

Caractéristiques supplémentaires

  • TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6211

Google Maps

Aperçu géographique Maastricht

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Maastricht

Chiffres de logement et de quartier dans Maastricht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Maastricht. En 2026 étaient 126.026 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 313.000.

Résidents

126.026

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 313.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

7.537

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Maastricht
Année Résidents
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Maastricht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Niveau d'enseignement

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origine des habitants (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

15.755

Étiquette A

13.753

Étiquette B

10.777

Étiquette D

6.853

Étiquette G

6.274

Étiquette E

5.553

Étiquette F

5.314

Étiquette A+

1.868

Étiquette A+++

1.155

Étiquette A++

762

Étiquette A++++

196

Étiquette A+++++

5

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Maastricht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.020 • Électricité: 2.720

Huurwoning

Gaz: 690 • Électricité: 1.900

Koopwoning

Gaz: 980 • Électricité: 2.780

Appartement

Gaz: 600 • Électricité: 1.760

Tussenwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.580 • Électricité: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.170 • Électricité: 2.970

Activité dans Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Nombre total d'établissements: 14.555

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Maastricht
Période Délits
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Maastricht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Maastricht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer maisons in Maastricht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.