Aller directement au contenu
Logo de Mert-K makelaardij

Paus Leo XIII plein 25

6221VJ Maastricht • Limburg

Vendu

€ 329.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.430

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.580) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 337.430

Prix d'achat /m²: € 3.656

Galerie de photos

Description

Deze woning wordt u aangeboden door Mert-K makelaardij Voor het aanvragen van een bezichtiging verzoeken wij u vriendelijk uitsluitend te reageren via de Funda website. Wij nemen vervolgens telefonisch contact met u op om een afspraak in te plannen. De bezichtigingsdagen staan gepland op 27 en 31 maart 2026. Hartelijk dank voor uw medewerking. Neem een kijkje in deze gezinswoning aan Paus Leo XIII Plein 25 in Maastricht. Met een totale gebruikersoppervlakte van 90m2, drie slaapkamers, een lichte woonkamer, een souterrain en een ruime achtertuin biedt deze woning volop mogelijkheden. De woning is goed onderhouden, maar biedt tegelijkertijd veel potentie om te moderniseren en geheel naar uw wensen aan te passen. Hier creëert u eenvoudig uw ideale thuis, met ruimte en comfort als basis. De woning is gelegen in een prettige en goed bereikbare woonomgeving in Maastricht. Het MUMC en de Universiteit op steenworp afstand. In de directe nabijheid vindt u diverse voorzieningen zoals supermarkten, winkels en scholen. Ook sportclubs en recreatiemogelijkheden liggen op korte afstand, waardoor u hier geniet van een actieve en comfortabele leefomgeving. Openbaar vervoer is goed geregeld met bushaltes in de buurt en ook de uitvalswegen zijn eenvoudig bereikbaar, wat zorgt voor een goede verbinding met de rest van de stad en omliggende gebieden. Mogelijkheid voor het huren van een garage box! Entree Via de voortuin betreedt u de woning, waar u tevens profiteert van voldoende parkeergelegenheid in de directe omgeving. Bij binnenkomst komt u in de hal, die direct toegang biedt tot de woonkamer, de keuken, de toiletruimte en de trap naar de eerste verdieping en souterrain. Woonkamer De woonkamer vormt het hart van de begane grond en kenmerkt zich door de open indeling en aangename lichtinval dankzij de grote raampartijen. Hier heeft u volop ruimte om een comfortabele zithoek en een gezellige eethoek te creëren. De ruimte laat zich eenvoudig indelen in een woon- en eetgedeelte en staat in directe verbinding met de keuken. Via de schuifdeur loopt u zo de tuin in, waardoor binnen en buiten naadloos in elkaar overlopen. Keuken De open keuken is netjes uitgevoerd en van alle gemakken voorzien. U beschikt hier over diverse inbouwapparatuur, waaronder een gasfornuis met afzuigkap, een vaatwasmachine, een ovencombinatie en een koelkast. Daarnaast is er een spoelbak met kraan en voldoende kastruimte aanwezig, waardoor u hier praktisch en comfortabel kunt koken. 1e verdieping Via de trap in de woonkamer bereikt u de eerste verdieping, waar zich twee slaapkamers en de badkamer bevinden. Slaapkamers De twee slaapkamers op deze verdieping zijn goed onderhouden en bieden voldoende ruimte voor een bed, kast en eventueel een bureau. De kamers zijn multifunctioneel en daardoor ideaal in te richten als slaap-, werk- of hobbyruimte. Het zijn fijne, lichte ruimtes waar u in alle rust kunt ontspannen. Sanitair De badkamer is volledig betegeld en voorzien van een douche, een ligbad en een wastafel met opbergmeubel. De ruimte verkeert in goede staat en biedt u de mogelijkheid om deze eventueel naar eigen smaak te moderniseren. 2e verdieping Via een vaste trap bereikt u de zolderverdieping, een verrassend ruime en veelzijdige etage. Dankzij de dakkapel komt er veel daglicht binnen en is er voldoende stahoogte aanwezig. Deze verdieping leent zich uitstekend als extra slaapkamer, kantoor, logeerkamer of hobbyruimte. Op de overloop vindt u bovendien praktische bergruimte. Souterrain Het souterrain biedt meerdere multifunctionele ruimtes die u geheel naar eigen wens kunt invullen. Denk hierbij aan extra opslag, een werkruimte of een hobbyruimte; de mogelijkheden zijn hier volop aanwezig. Buitenruimte De achtertuin is diep, open en heerlijk zonnig, waardoor u hier optimaal kunt genieten van het buitenleven. De tuin is deels bestraat en deels voorzien van groen, wat zorgt voor een prettige balans. Er is volop ruimte voor het creëren van een terras en dankzij het aanwezige zonnescherm zit u hier ook op warme dagen comfortabel. Een fijne plek om te ontspannen en tot rust te komen. Bijzonderheden: • Gelegen aan Paus Leo XIII Plein 25 in Maastricht • Totale gebruikersoppervlakte van 90m2 • Gezinswoning met veel potentie • Drie slaapkamers • Lichte woonkamer met grote raampartijen • Open keuken met inbouwapparatuur • Badkamer met douche en ligbad • Zolderverdieping met dakkapel en veel mogelijkheden • Souterrain met multifunctionele ruimtes • Diepe en zonnige achtertuin met zonnescherm • Parkeergelegenheid in de omgeving • Gelegen nabij voorzieningen, scholen en uitvalswegen Note: Deze informatie is met zorg samengesteld door Mert-K Makelaardij. Ondanks onze inspanningen om deze presentatie volledig en accuraat te maken, kunnen er geen rechten worden ontleend aan de inhoud. De woning is opgemeten volgens de NEN2580-norm; kleine afwijkingen zijn mogelijk. Een koopovereenkomst komt pas tot stand na schriftelijke ondertekening door beide partijen.

Prêt immobilier berekenen

€ 329.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.430

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.580) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 337.430

2,78%

Annuellement

%

€ 16.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 329.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, tussenwoning

Plan

Chambres
10 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen, een zolder, en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
90 m²
Superficie du terrain
145 m²
Contenu
457 m³
Autre espace intérieur
35 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
3 m²
Aire de la cour arrière
68 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1949
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
HR (gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom)
Label\u00e9nergie
E

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Parkieren
Openbaar parkeren en parkeervergunningen
Type de garage
Niet aanwezig, wel mogelijk

Planification

Proposé depuis
24-03-2026
Date de vente
08-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, inloopdouche, ligbad, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Mechanische ventilatie en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6221

Google Maps

Aperçu géographique Maastricht

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Maastricht

Chiffres de logement et de quartier dans Maastricht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Maastricht. En 2026 étaient 126.026 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 313.000.

Résidents

126.026

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 313.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

7.537

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Maastricht
Année Résidents
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Maastricht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Niveau d'enseignement

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origine des habitants (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

15.755

Étiquette A

13.753

Étiquette B

10.777

Étiquette D

6.853

Étiquette G

6.274

Étiquette E

5.553

Étiquette F

5.314

Étiquette A+

1.868

Étiquette A+++

1.155

Étiquette A++

762

Étiquette A++++

196

Étiquette A+++++

5

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Maastricht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.020 • Électricité: 2.720

Huurwoning

Gaz: 690 • Électricité: 1.900

Koopwoning

Gaz: 980 • Électricité: 2.780

Appartement

Gaz: 600 • Électricité: 1.760

Tussenwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.580 • Électricité: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.170 • Électricité: 2.970

Activité dans Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Nombre total d'établissements: 14.555

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Maastricht
Période Délits
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Maastricht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Maastricht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer maisons in Maastricht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.