Aller directement au contenu
Logo de Ovida makelaars Maastricht

Tongerseweg 56 A

6214BB Maastricht • Limburg

Vendu

€ 785.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 17.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 15.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 802.550

Prix d'achat /m²: € 2.886

Galerie de photos

Description

Op een fraaie locatie op loopafstand van het centrum, gaat achter de statige voorgevel van dit gemeentelijk monument heel veel ruimte schuil. Veel woonruimte, waarbij momenteel een verdeling is gemaakt tussen een ruim woonhuis met stadstuin op de begane grond en eerste verdieping aan de achterzijde en 2 B&B appartementen (op de 1e en 2e verdieping aan de voorzijde) met eigen ingang. Het is ook zeer goed mogelijk het als 1 gehele woning te bewonen. Dit monument is in 1914 als eerste, vrijstaande woning aan de Tongerseweg gebouwd, de buurwoningen volgende enkele jaren later. Gelegen tegenover het Waldeckpark, een groene oase in de stad, op korte afstand van de Jeker, de fraaie binnenstad van Maastricht en ook dicht bij uitvalswegen en diverse voorzieningen. Kortom: Veel ruimte met veel mogelijkheden op een geweldige locatie! INDELING Voortuin. Aparte entree voor beide B&B appartementen. Woningentree: Ruime hal met vaste kast. Lichte eetkamer (circa 14m²) aan de voorzijde en-suite met de royale aan de achterzijde gelegen woonkamer (circa 30m²) met trapkast en zicht op de stadstuin. Gang met aansluiting/afvoer wasmachine, toiletruimte, toegang tot kleine kelder en de trap naar de eerste verdieping. Woonkeuken (ruim 20m²) voorzien van L-vormige opstelling voorzien van een robuust 6-pits fornuis. Patio/stadstuin (circa 45m²): Hier is het heerlijk toeven, borders rondom en veel rust en privacy. Aan de achterzijde gelegen multifunctionele ruimte (berging/atelier/werkplaats) van circa 32m² met trap naar de eerste verdieping. Eerste verdieping Overloop. Badkamer voorzien van ruime douche, wandcloset, wastafel in groot stenen plateau. Slaapkamer (circa 8,5m²). Hoofdslaapkamer (circa 14m²) met toegang tot de aan de achterzijde gelegen atelier/hobbyruimte (circa 18m²) met bergruimte. Vanuit deze ruimte een trap maar de onder gelegen multifunctionele ruimte. BOVENWONING Eerste verdieping: overloop met toiletruimte en bergkast. B&B 1: Kamer-en-suite met schuifseparatie. Te gebruiken als slaapkamer aan achterzijde en zitkamer met pantry aan voorzijde. Deze kamer kan ook als tweede slaapkamer gebruikt worden. Voorzien van airco. Balkon met fraai ijzeren hekwerk aan de voorzijde, ruim genoeg om heerlijk van de zon en uitzicht op het park te genieten. Badkamer voorzien van vrijstaand ligbad, douche en wastafel. Tweede verdieping: overloop B&B 2 Hal. Zeer ruime slaap-/woonkamer over de volle breedte van de woning, voorzien van airco. Badkamer voorzien van vrijstaand bad op pootjes, douchecabine, wandcloset en wastafel; dakraam. Afgesloten pantry met dakraam. WETENSWAARDIGHEDEN - Gemeentelijk Monument nummer 2652 - Houten kozijnen, deels dubbel glas, deels enkel glas en deels voorzetramen - Fraaie tegelvloeren in gang en woonkeuken - Voorzien van 22 PV-zonnepanelen - Beide B&B's met vergunning van de gemeente Maastricht - Het betreft de huisnummers 56 A en 56 B; het energielabel C betreft huisnummer 56 B ONDERHOUD De staat van onderhoud en beoordeling van de bouwkundige staat geldt op basis van visuele waarnemingen, gerelateerd aan de ouderdom van het object. Een uitgebreide bouwkundige opname valt nadrukkelijk buiten het kader van deze brochure. Dit behoort eventueel tot de onderzoeksplicht van de kandidaat-koper(s). AANSPRAKELIJKHEID Het bovenstaande behelst slechts een globale omschrijving van een object. De informatie berust deels op door derden aan onze kantoren verstrekte gegevens. Met de meeste zorg hebben wij deze informatie verwerkt doch kunnen ten aanzien van de juistheid van deze gegevens geen aansprakelijkheid aanvaarden. Aan deze brochure kunnen geen rechten worden ontleend. KOOPAKTE De koopakte wordt opgesteld volgens model NVM. TOELICHTINGSCLAUSULE NEN2580 De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. ONTBINDING De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (b.v. financiering) is in de regel circa 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst. ZEKERHEIDSSTELLING De waarborgsom/ bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze uiterlijk binnen 7 dagen na het verlopen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren. ONDERZOEKSPLICHT VAN DE KOPER Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud.

Prêt immobilier berekenen

€ 785.000

Coûts d'achat (estimés): € 17.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 15.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 802.550

3,04%

Annuellement

%

€ 39.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 785.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, herenhuis, tussenwoning

Plan

Chambres
8 chambres
Chambres de coucher
5 chambres de coucher
Salles de bain
3 badkamers en 2 aparte toiletten
Parquets
3 woonlagen en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
272 m²
Superficie du terrain
221 m²
Contenu
980 m³
Autre espace intérieur
38 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
1 m²
Aire de la cour arrière
41 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1914
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolation
Dakisolatie en gedeeltelijk dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas hre (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In centrum
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het noorden
Sauvetage
Aangebouwde stenen berging
Parkieren
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Planification

Proposé depuis
01-09-2025
Date de vente
01-03-2026

Équipements de la salle de bain

3 douches, 2 toiletten, 3 wastafels, en 2 ligbaden

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • dakraam
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6214

Google Maps

Aperçu géographique Maastricht

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Maastricht

Chiffres de logement et de quartier dans Maastricht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Maastricht. En 2026 étaient 126.026 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 313.000.

Résidents

126.026

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 313.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

7.537

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Maastricht
Année Résidents
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Maastricht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Niveau d'enseignement

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origine des habitants (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

15.755

Étiquette A

13.753

Étiquette B

10.777

Étiquette D

6.853

Étiquette G

6.274

Étiquette E

5.553

Étiquette F

5.314

Étiquette A+

1.868

Étiquette A+++

1.155

Étiquette A++

762

Étiquette A++++

196

Étiquette A+++++

5

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Maastricht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.020 • Électricité: 2.720

Huurwoning

Gaz: 690 • Électricité: 1.900

Koopwoning

Gaz: 980 • Électricité: 2.780

Appartement

Gaz: 600 • Électricité: 1.760

Tussenwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.580 • Électricité: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.170 • Électricité: 2.970

Activité dans Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Nombre total d'établissements: 14.555

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Maastricht
Période Délits
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Maastricht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Maastricht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer maisons in Maastricht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.