Aller directement au contenu
Logo de LWM Makelaardij & Hypotheken

Wolkammersdreef 77 C

6216RP Maastricht • Limburg

Disponible

€ 240.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 6.650

2 % de taxe sur le transfert (€ 4.800) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 246.650

Prix d'achat /m²: € 3.000

Galerie de photos

Description

Welkom bij LWM Makelaardij aan de Wolkammersdreef 77D in Maastricht Een ruim appartement met twee slaapkamers, een flinke woonkamer, aparte keuken, bijkeuken, twee balkons én een eigen berging op de begane grond. Helemaal instapklaar in de zeer gewilde wijk Belfort. Waarom jij hier wilt wonen • Ruim appartement op toplocatie in Maastricht • Twee ruime slaapkamers • Grote woonkamer • Grote keuken • Praktische bijkeuken • Badkamer en separaat toilet • Twee balkons • Eigen berging op de begane grond • Circa € 186,- reguliere VvE-bijdrage • Circa € 110,- voorschot stookkosten (afhankelijk van verbruik uiteraard) • Praktische indeling met veel bruikbare ruimte. Indeling Begane grond Op de begane grond bevindt zich de eigen berging. Appartement Je komt binnen in de hal. Vanuit de hal zijn de woonkamer, keuken, slaapkamers, badkamer, toilet en kast bereikbaar. De indeling is overzichtelijk en praktisch, zonder rare verloren hoeken. De woonkamer is het sterke punt van dit appartement. Met een afmeting van circa 3,72 m x 9,72 m heb je hier volop ruimte voor een grote zithoek én een eethoek. Door de lengte van de ruimte voelt het appartement ruim en volwassen aan. De keuken ligt apart van de woonkamer en heeft een praktische maatvoering van circa 2,12 m x 4,28 m. Vanuit de keuken is er toegang tot het balkon aan de voorzijde. Aansluitend bevindt zich de bijkeuken, handig voor extra opslag, witgoed of voorraad. Aan de andere zijde van het appartement liggen twee slaapkamers. Slaapkamer 1 heeft een afmeting van circa 3,26 m x 3,94 m en is daarmee een fijne hoofdslaapkamer. Slaapkamer 2 is circa 2,48 m x 3,94 m en geschikt als slaapkamer, werkkamer, logeerkamer of kastenkamer. Vanuit slaapkamer 2 is het tweede balkon bereikbaar. Buitenruimte Het appartement beschikt over twee balkons. Eén balkon is bereikbaar vanuit de keuken/bijkeukenzijde en het andere balkon vanuit slaapkamer 2. Daardoor heb je aan beide zijden buitenruimte, wat bij appartementen echt een pluspunt is. VvE Het appartement maakt deel uit van de VvE Wolkammersdreef 41a t/m 79d te Maastricht. De maandelijkse lasten bestaan uit circa € 186,- reguliere VvE-bijdrage en circa € 110,- voorschot stookkosten (afhankelijk van verbruik). Locatie De woning ligt aan de Wolkammersdreef in Maastricht. Een praktische woonomgeving met voorzieningen, openbaar vervoer, uitvalswegen en dagelijkse benodigdheden in de buurt. Je woont hier centraal genoeg om snel overal te zijn, maar niet midden in de binnenstadse drukte. De eerste bezichtigingen worden binnenkort ingepland. Stuur een bericht via Funda om een bezichtiging in te plannen. Volg ons op Facebook en Instagram voor previews van ons nieuwste aanbod. Let op: wij werken met Eerlijk Bieden – géén Move.nl Bij LWM Makelaardij doen we niet aan vage biedplatforms of gesloten envelopjes. Wij geloven in transparantie en gelijke kansen. Daarom gebruiken wij het officiële systeem van Eerlijk Bieden. Een bod breng je uit via onze website. Biedingen uitbrengen en documenten inzien? Ga naar onze website en klik op de knop ‘Breng een bod uit’ bij de woning. Eerlijk. Transparant. Zonder gedoe. Precies zoals het hoort. Tot snel, LWM Makelaardij & Hypotheken Disclaimer: Deze informatie is met zeer grote zorgvuldigheid samengesteld. Wij aanvaarden echter geen enkele aansprakelijkheid voor eventuele onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, noch voor de gevolgen daarvan. Controleer specifieke, prijs- en koop beïnvloedende zaken en data alvorens te kopen, of vraag het aan LWM Makelaardij BV. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. De koper heeft een eigen onderzoek plicht naar alle zaken die voor hem of haar van belang zijn. Wij adviseren altijd het inschakelen van een deskundige vertegenwoordiger. Indien je als koper geen deskundige vertegenwoordiger inschakelt, wordt je volgens de wet geacht deskundig genoeg te zijn om alle relevante zaken te kunnen overzien. De koper dient de waarborgsom of bankgarantie, ter hoogte van 10% van de koopsom, binnen twee weken na het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de notaris te deponeren. Bekijk ook online het eventuele bodemrapport, bestemmingsplan etc. Deze zijn op verschillende overheid-websites te vinden, bijvoorbeeld omgevingswet.overheid.nl . De ‘Vragenlijst’ en ‘Lijst van roerende zaken’ verstrekken wij ook op aanvraag Bel gerust even voor een gratis waardebepaling van jouw woning 0462076006.

Prêt immobilier berekenen

€ 240.000

Coûts d'achat (estimés): € 6.650

2 % de taxe sur le transfert (€ 4.800) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 246.650

2,78%

Annuellement

%

€ 12.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 240.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Portiekflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
4e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
80 m²
Contenu
255 m³
Espace de stockage externe
6 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1964
Mode de construction
Bestaande bouw
Label\u00e9nergie
F

Cadastral et VvE

VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
"VvE contribution périodique"
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Sauvetage
Inpandig

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6216

Google Maps

Aperçu géographique Maastricht

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Maastricht

Chiffres de logement et de quartier dans Maastricht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Maastricht. En 2026 étaient 126.026 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 313.000.

Résidents

126.026

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 313.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

7.537

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Maastricht
Année Résidents
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Maastricht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Niveau d'enseignement

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origine des habitants (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

15.755

Étiquette A

13.753

Étiquette B

10.777

Étiquette D

6.853

Étiquette G

6.274

Étiquette E

5.553

Étiquette F

5.314

Étiquette A+

1.868

Étiquette A+++

1.155

Étiquette A++

762

Étiquette A++++

196

Étiquette A+++++

5

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Maastricht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.020 • Électricité: 2.720

Huurwoning

Gaz: 690 • Électricité: 1.900

Koopwoning

Gaz: 980 • Électricité: 2.780

Appartement

Gaz: 600 • Électricité: 1.760

Tussenwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.580 • Électricité: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.170 • Électricité: 2.970

Activité dans Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Nombre total d'établissements: 14.555

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Maastricht
Période Délits
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Maastricht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Maastricht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer maisons in Maastricht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.