Aller directement au contenu
Logo de Oostergetel Makelaardij | NVM

Jan Steenstraat 5

7944TZ Meppel • Drenthe

Disponible

€ 369.500 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.240

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.390) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 378.740

Prix d'achat /m²: € 2.887

Galerie de photos

Description

Deze ruime, instapklare tussenwoning in de Koedijkslanden biedt 128 m² woonoppervlak, 4 ruime slaapkamers en een moderne keuken en badkamer. Daarnaast beschikt de woning over HR++ glas, gedeeltelijk kunststof kozijnen en een in 2022 vervangen cv-ketel. Je woont hier in een doodlopende straat met voldoende parkeergelegenheid om de hoek. In de nabije omgeving vind je veel groen, een winkelcentrum met meerdere supermarkten en verschillende sportvoorzieningen, ook het centrum van Meppel is binnen enkele minuten te bereiken. IN HET KORT • Tussenwoning • 128 m² woonoppervlakte • 4 slaapkamers (5e mogelijk) • Kunststof kozijnen op de eerste verdieping • HR++ glas in de hele woning • Moderne keuken en badkamer (2019) • Schuurtje aan de voorkant • Onderhoudsvriendelijke achtertuin met tuinhuis • Rustige straat • Openbaar parkeren INDELING - Begane grond - Je komt binnen in de hal met toilet, meterkast en trapopgang naar de verdieping. Aan de voorzijde van de woning vind je de open keuken, voorzien van een inductiekookplaat, afzuigkap, koelkast, combi-oven en een vaatwasser. Daarnaast is er voldoende ruimte voor een grote eettafel. De woonkamer ligt aan de achterzijde en beschikt over een handige trapkast, ook bereik je vanaf hier de achtertuin. - Eerste verdieping - De overloop geeft toegang tot 3 ruime slaapkamers en de badkamer. De slaapkamer aan de achterzijde heeft een ruime inloopkast, deze kan gemakkelijk worden aangepast tot extra slaap-, werk-, of hobbykamer. De badkamer is voorzien van een inloopdouche, dubbele wastafel en een tweede toilet. - Tweede verdieping - Met een vaste trap bereik je de overloop van de zolder met de wasmachineaansluiting, cv-ketel (2022) en veel bergruimte achter de knieschotten. Ook vind je op deze verdieping nog een slaapkamer, deze heeft een dakraam en eveneens veel bergruimte achter de knieschotten. BUITEN De onderhoudsvriendelijke achtertuin biedt veel privacy en er is een tuinhuis aanwezig. Deze heeft openslaande deuren en is voorzien van elektra. Aan de voorzijde van de woning vind je een houten schuurtje, ideaal voor het stallen van fietsen of als extra opbergruimte. Parkeren kan op de openbare parkeerplaatsen, op korte afstand van de woning. KOM BEZICHTIGEN! Benieuwd geworden naar deze instapklare tussenwoning? Neem contact met ons op voor het maken van een afspraak.

Prêt immobilier berekenen

€ 369.500

Coûts d'achat (estimés): € 9.240

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.390) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 378.740

2,78%

Annuellement

%

€ 18.475

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 369.500 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, tussenwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
128 m²
Superficie du terrain
124 m²
Contenu
447 m³
Espace de stockage externe
17 m²
Aire de la cour arrière
35 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1974
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin
Emplacement jardin
Gelegen op het noorden
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, en toilet

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7944

Google Maps

Carte de Meppel

Explorez Meppel et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Meppel

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Meppel. En 2026 étaient 32.289 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 300.890.

Résidents

32.289

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 300.890

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 29.363

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.127

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Meppel
Année Résidents
2021 30.125
2022 30.460
2023 31.135
2024 31.475
2025 31.915
2026 32.289

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Meppel
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 220.165
2022 EUR 241.105
2023 EUR 281.122
2024 EUR 289.038
2025 EUR 300.890

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 6.810 0-15: 4.735 15-25: 4.080 25-45: 8.220 45-65: 8.395

Niveau d'enseignement

Hoger

6.980

Praktisch

6.410

Middelbaar

9.760

Origine des habitants (2025)

Europa

2.055

Nederland

26.285

Buiten Europa

3.585

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 2.574
Appartementen 4.668
Tussenwoningen 5.151
Woningtype onbekend 1
Vrijstaande woningen 1.575
Twee-onder-één-kap woningen 1.901

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 4
1700 tot 1900 497
1900 tot 1925 644
1925 tot 1950 1.578
1950 tot 1970 1.859
1970 tot 1980 2.222
1980 tot 1990 1.348
1990 tot 2000 1.604
2000 tot 2010 1.162
2010 tot 2020 1.037
2020 en later 815

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

4.511

Étiquette C

3.833

Étiquette B

2.795

Étiquette D

1.143

Étiquette G

1.121

Étiquette E

615

Étiquette F

561

Étiquette A+

493

Étiquette A+++

359

Étiquette A++++

319

Étiquette A++

195

Étiquette A+++++

1

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Meppel
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.121 2.508
2021 1.250 2.545
2022 974 2.402
2023 826 2.301
2024 791 2.373

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 881 • Électricité: 2.348

Huurwoning

Gaz: 664 • Électricité: 1.843

Koopwoning

Gaz: 949 • Électricité: 2.613

Appartement

Gaz: 590 • Électricité: 1.665

Tussenwoning

Gaz: 772 • Électricité: 2.202

Vrijstaande woning

Gaz: 1.303 • Électricité: 3.369

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.048 • Électricité: 2.613

Activité dans Meppel (2025)

Handel en HORECA 725
Nijverheid en energie 420
Zakelijke dienstverlening 915
Overheid, onderwijs en zorg 730
Landbouw, bosbouw en visserij 10
Vervoer, informatie en communicatie 245
Financiele diensten en onroerendgoed 190
Cultuur, recreatie en overige diensten 385

Nombre total d'établissements: 3.650

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Meppel
Période Délits
jan 2026 75
jul 2025 79
jun 2025 100
mei 2025 96
mrt 2025 100
mrt 2026 93
nov 2024 80
nov 2025 88
okt 2024 107
okt 2025 123
sep 2024 88
sep 2025 99

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Meppel.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Meppel

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Meppel?

Meppel telt in 2026 ongeveer 32.289 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Meppel?

De gemiddelde WOZ-waarde in Meppel is in 2025 circa € 300.890.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Meppel?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Meppel ligt rond € 29.363 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Meppel?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.127 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Meppel?

In Meppel komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 5.151 woningen.

Meer maisons in Meppel

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.