Résidents
32.289
Dernière année: 2026
Instapklaar en energiezuinig wonen in de geliefde wijk Nieuwveense Landen in Meppel! Deze moderne tussenwoning aan de Stencil 3 biedt alles wat starters en jonge gezinnen zoeken: comfort, ruimte en een fijne, kindvriendelijke leefomgeving. De woning is strak afgewerkt en volledig voorzien van kunststof kozijnen met HR++ beglazing en zonnepanelen. Dankzij het duurzame systeem van MeppelEnergie geniet je het hele jaar door van een aangenaam binnenklimaat. De begane grond beschikt over een lichte en sfeervolle woonkamer met open keuken, die direct toegang geeft tot de serre, een heerlijke plek om het hele jaar door van het daglicht te genieten. Op de eerste verdieping bevinden zich twee goed ingedeelde slaapkamers en een moderne badkamer. De tweede verdieping biedt nog een volwaardige derde slaapkamer, maar is ook ideaal als werk- of hobbyruimte. Vanaf de overloop is er daarnaast een vliering bereikbaar. De onderhoudsvriendelijke achtertuin is voorzien van een terras, groene borders, een berging én een handige achterom. Een complete woning op een fijne plek, waar je zó in kunt trekken. Perceeloppervlakte 119 m². Globale indeling: Begane grond: Entree met garderobe; meterkast; trapopgang; toilet; open keuken; tuingerichte woonkamer met doorgang naar de serre. Eerste verdieping: Overloop met trapopgang; slaapkamer I met vaste kasten; badkamer; slaapkamer II. Tweede verdieping: Bereikbaar door middel van vaste trap; overloop met wasmachineaansluiting; slaapkamer III. Installaties: • Verwarming door middel van vloerverwarming, aangesloten op het warmte-koude systeem van MeppelEnergie. • In 2022 zijn er negen zonnepanelen geïnstalleerd met een opbrengend vermogen van 390 Wp per paneel. • Warm water vanuit van een c.v.-installatie met warmtewisselaar. • Glasvezelkabelaansluiting aanwezig. Algemeen: • Bouwjaar 2014. • Inhoud ca. 325 m³; woonoppervlakte ca. 90 m²; externe bergruimte ca. 20 m². • Kindvriendelijke ligging met onderhoudsvriendelijke tuin en achterom • Energiezuinig & instapklaar met vloerverwarming en HR++ beglazing. • Energielabel A++. ‘Kortom, een ideale starterswoning op een prachtige plek. Bel ons voor een bezichtiging!’ Uitgebreide documentatie beschikbaar. Aanvaarding in overleg.
€ 375.000
Coûts d'achat (estimés): € 9.350
2 % de taxe sur le transfert (€ 7.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)
Total d'achat (y.c. t.t.): € 384.350
2,78%
Annuellement
€ 18.750
Disponible immédiatement
Hypothèque estimée
Frais mensuels bruts indicatifs
Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans
Indicative charge mensuelle net
iAvertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).
Douche, toilet, en wastafel
Explorez Meppel et les environs
Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Meppel. En 2026 étaient 32.289 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 300.890.
Résidents
32.289
Dernière année: 2026
Moyenne WOZ
EUR 300.890
Dernière année: 2025
Revenu moyen par personne.
EUR 29.363
Source : TousLesChiffres
Délits (année en cours)
1.127
Total enregistré
| Année | Résidents |
|---|---|
| 2021 | 30.125 |
| 2022 | 30.460 |
| 2023 | 31.135 |
| 2024 | 31.475 |
| 2025 | 31.915 |
| 2026 | 32.289 |
| Année | Moyenne WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 220.165 |
| 2022 | EUR 241.105 |
| 2023 | EUR 281.122 |
| 2024 | EUR 289.038 |
| 2025 | EUR 300.890 |
Hoger
6.980
Praktisch
6.410
Middelbaar
9.760
Europa
2.055
Nederland
26.285
Buiten Europa
3.585
Étiquette A
4.511
Étiquette C
3.833
Étiquette B
2.795
Étiquette D
1.143
Étiquette G
1.121
Étiquette E
615
Étiquette F
561
Étiquette A+
493
Étiquette A+++
359
Étiquette A++++
319
Étiquette A++
195
Étiquette A+++++
1
| Année | Gaz (m3) | Électricité (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.121 | 2.508 |
| 2021 | 1.250 | 2.545 |
| 2022 | 974 | 2.402 |
| 2023 | 826 | 2.301 |
| 2024 | 791 | 2.373 |
Hoekwoning
Gaz: 881 • Électricité: 2.348
Huurwoning
Gaz: 664 • Électricité: 1.843
Koopwoning
Gaz: 949 • Électricité: 2.613
Appartement
Gaz: 590 • Électricité: 1.665
Tussenwoning
Gaz: 772 • Électricité: 2.202
Vrijstaande woning
Gaz: 1.303 • Électricité: 3.369
Twee-onder-één-kap woning
Gaz: 1.048 • Électricité: 2.613
Nombre total d'établissements: 3.650
| Période | Délits |
|---|---|
| jan 2026 | 75 |
| jul 2025 | 79 |
| jun 2025 | 100 |
| mei 2025 | 96 |
| mrt 2025 | 100 |
| mrt 2026 | 93 |
| nov 2024 | 80 |
| nov 2025 | 88 |
| okt 2024 | 107 |
| okt 2025 | 123 |
| sep 2024 | 88 |
| sep 2025 | 99 |
Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Meppel.
Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.
Meppel telt in 2026 ongeveer 32.289 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Meppel is in 2025 circa € 300.890.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Meppel ligt rond € 29.363 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.127 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Meppel komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 5.151 woningen.
Voir plus d'habitations dans cette ville.
7941VK Meppel
€ 425.000 k.k.
€ 3.829/m²
7944TZ Meppel
€ 369.500 k.k.
€ 2.887/m²
7941LN Meppel
€ 789.000 k.k.
€ 5.123/m²
7943RN Meppel
€ 589.000 k.k.
€ 3.385/m²
7943HD Meppel
€ 325.000 k.k.
€ 2.826/m²
7943JA Meppel
€ 595.000 k.k.
€ 4.542/m²
7941XT Meppel
€ 329.500 k.k.
€ 4.576/m²
7944TZ Meppel
€ 325.000 k.k.
€ 3.125/m²