Aller directement au contenu
Logo de Kolmeijer makelaars Malden

Begijnenhof 6

6584CW Molenhoek • Limburg

Vendu

€ 495.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 506.750

Prix d'achat /m²: € 3.510

Galerie de photos

Description

Deze in de “Bossche School"-stijl gebouwde hoekwoning is gelegen in een gewilde wijk van Molenhoek en heeft onder andere drie slaapkamers, een grote zolderruimte, een aangebouwde stenen garage en, naast de achtertuin, ook een mooie ruime zijtuin. De ligging is kindvriendelijke en rustig met aan de voorzijde een autovrij hofje. Omgeven door veel groen woon je als het ware in de uitlopers van het nabijgelegen bos. Op loopafstand vindt u diverse voorzieningen, waaronder een winkelcentrum, scholen en een kinderdagverblijf. Bovendien zijn er in de directe omgeving speelvoorzieningen te vinden. Het NS-station "Mook-Molenhoek" ligt op korte afstand, met uitstekende verbindingen naar onder meer Nijmegen en Venlo. Energielabel B Bouwjaar 1977 Woonoppervlakte ca. 141 m² Overig inpandige ruimte ca. 16 m² Inhoud ca. 559 m³ Perceeloppervlakte 300 m² INDELING: Begane grond: entree met hal en een garderobe, meterkast en toilet met een fonteintje. De ruime woonkamer van ca. 44 m² heeft vanwege de hoekligging een mooie lichtinval. De openslaande deuren geven toegang tot zijtuin en tevens is er nog een provisiekast. Aan de tuinzijde is er een dichte keuken met een nette L-vormige keukenopstelling en een deur naar de achtertuin. Eerste verdieping: ruime overloop, drie slaapkamers (ca. 12 m², 11 m² en 8 m²) en een complete badkamer voorzien van douche, ligbad, wastafel en toilet. Tweede verdieping: royale zolderverdieping met een dakkapel. In deze ruimte is eenvoudig een 4e slaapkamer te realiseren. Ook de opstelling van de HR-combiketel en een kast met de wasmachine-aansluiting zitten op zolder. Bergruimte is er voldoende achter de knieschotten. Garage: aangebouwde stenen garage met een vliering en een elektrische deur. Tuin: achtertuin gelegen op het zuiden en zijtuin op het westen. Vanwege de opzet van de wijk en het vele groen zit je in de tuin lekker vrij en is er altijd wel een zonnig- of schaduwplekje te vinden. Isolatie:. Dakisolatie, muurisolatie en deels voorzien van dubbel glas. Samenvattend: - Op prachtige locatie gelegen hoekwoning - Voorhofje aan de voorzijde van de woning - Voorzien van eigen oprit - In gewilde "Bossche School" wijk - cv-combiketel Intergas Kompakt HRE uit 2014

Prêt immobilier berekenen

€ 495.000

Coûts d'achat (estimés): € 11.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 506.750

3,04%

Annuellement

%

€ 24.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 495.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, hoekwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
141 m²
Superficie du terrain
300 m²
Contenu
559 m³
Autre espace intérieur
16 m²
Aire de la cour arrière
68 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1977
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas Kompakt HRE (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Emplacement jardin
gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Aangebouwde stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
20-05-2025
Date de vente
22-06-2025

Équipements de la salle de bain

Douche, ligbad, toilet, en wastafel

Équipements de garage

Elektrische deur en elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6584

Google Maps

Carte de Molenhoek

Aperçu spatial du site de travail dans Molenhoek

Chiffres de logement et de quartier dans Molenhoek

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Molenhoek. En 2026 étaient 3.771 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 449.000.

Résidents

3.771

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 449.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 39.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

113

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Molenhoek
Année Résidents
2021 3.690
2022 3.735
2023 3.740
2024 3.725
2025 3.725
2026 3.771

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Molenhoek
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 324.000
2022 EUR 347.000
2023 EUR 419.000
2024 EUR 422.000
2025 EUR 449.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.090 0-15: 485 15-25: 395 25-45: 755 45-65: 1.055

Niveau d'enseignement

Hoger

1.350

Praktisch

440

Middelbaar

1.000

Origine des habitants (2025)

Europa

275

Nederland

3.130

Buiten Europa

325

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 327
Appartementen 292
Tussenwoningen 599
Vrijstaande woningen 383
Twee-onder-één-kap woningen 212

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 3
1900 tot 1925 19
1925 tot 1950 42
1950 tot 1970 398
1970 tot 1980 378
1980 tot 1990 446
1990 tot 2000 125
2000 tot 2010 116
2010 tot 2020 78
2020 en later 124

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

565

Étiquette B

363

Étiquette A

345

Étiquette D

204

Étiquette A++++

64

Étiquette F

60

Étiquette G

28

Étiquette A+++

26

Étiquette E

23

Étiquette A+

6

Étiquette A++

4

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Molenhoek
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.460 3.120
2021 1.660 3.210
2022 1.300 2.930
2023 1.070 2.800
2024 1.000 2.840

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.050 • Électricité: 2.640

Huurwoning

Gaz: 810 • Électricité: 2.010

Koopwoning

Gaz: 1.140 • Électricité: 3.040

Appartement

Gaz: 710 • Électricité: 1.790

Tussenwoning

Gaz: 900 • Électricité: 2.410

Vrijstaande woning

Gaz: 1.450 • Électricité: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.190 • Électricité: 2.800

Activité dans Molenhoek (2025)

Handel en HORECA 60
Nijverheid en energie 55
Zakelijke dienstverlening 150
Overheid, onderwijs en zorg 120
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 30
Financiele diensten en onroerendgoed 35
Cultuur, recreatie en overige diensten 45

Nombre total d'établissements: 505

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Molenhoek
Période Délits
jan 2026 6
jul 2025 5
jun 2025 5
mei 2025 8
mrt 2025 12
mrt 2026 7
nov 2024 7
nov 2025 5
okt 2024 10
okt 2025 14
sep 2024 12
sep 2025 12

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Molenhoek.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Molenhoek

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Molenhoek?

Molenhoek telt in 2026 ongeveer 3.771 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Molenhoek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Molenhoek is in 2025 circa € 449.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Molenhoek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Molenhoek ligt rond € 39.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Molenhoek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 113 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Molenhoek?

In Molenhoek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 599 woningen.

Meer maisons in Molenhoek

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.