Aller directement au contenu
Logo de Molenbeek Makelaars Utrecht

Koninginnenlaan 8 C

3433CT Nieuwegein • Utrecht

Vendu

€ 275.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 282.350

Prix d'achat /m²: € 7.857

Galerie de photos

Description

Ruim 2-kamerappartement met dakterras in het historisch Vreeswijk Starters opgelet! Dit comfortabele 2-kamerappartement met eigen dakterras gelegen in het geliefde Vreeswijk wordt misschien wel jouw nieuwe woning. Vreeswijk staat bekend om zijn historische karakter en prettige woonomgeving en behoort tot de meest gewilde delen van Nieuwegein. De centrale ligging van de Koninginnenlaan zorgt ervoor dat winkels, openbaar vervoer en andere dagelijkse voorzieningen eenvoudig te voet bereikbaar zijn. Comfort, bereikbaarheid en sfeer komen hier op een fijne manier samen. Duurzaam en energiezuinig wonen Dit appartement is voorzien van energielabel A++. Het appartement is voorzien van isolerende beglazing en geïsoleerde dak- en gevelconstructies. Verder is het gehele complex voorzien van 4 zonnepanelen. Dit alles zorgt voor een comfortabel binnenklimaat en lage energielasten. Indeling Via de centrale entree van het complex bereikt u met de trap het appartement. Bij binnenkomst komt u in een ruime hal met voldoende plaats voor jassen en schoenen. Vanuit de hal heeft u toegang tot de strak betegelde badkamer, die is voorzien van een wastafel, regendouche, vrijhangend toilet, designradiator en een aansluiting voor de wasmachine. De slaap-/woonkamer is dankzij de vele raampartijen heerlijk licht. Met behulp van praktische schuifdeuren is deze ruimte eenvoudig in tweeën te delen, waardoor wonen en slapen op een prettige manier van elkaar gescheiden kunnen worden. Aan de achterzijde bevindt zich de open keuken, uitgerust met een inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koel-vriescombinatie en volop kastruimte. Vanuit de achterkamer heeft u toegang tot het ruime dakterras: een fijne buitenruimte waar u comfortabel kunt zitten en volop kunt genieten van het buitenleven. Bijzonderheden • Verduurzaamd appartement met energielabel A • Ruim dakterras • Fraai uitzicht over de sluis en de kerk • Vve is in oprichting. Het MJOP wordt op het moment gemaakt en de maandelijkse servicekosten zullen hieruit voortkomen. • In de koopovereenkomst worden een niet-zelfbewoningsclausule, ouderdomsclausule en asbestclausule opgenomen • Snelle oplevering mogelijk Open huis Er wordt een open huis gehouden op dinsdag 20 januari van 15:30 tot 17:00 uur en donderdag 22 januari van 14:30 tot 15:30 uur. U bent van harte welkom om de woning te bezichtigen. Graag aanmelden, zodat u alle stukken vooraf ontvangt. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 275.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 282.350

2,78%

Annuellement

%

€ 13.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 275.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, bovenwoning (appartement)

Plan

Chambres
2 chambres
Chambres de coucher
1 chambre de bonne
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
1 woonlaag
Situé à
2e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
35 m²
Contenu
121 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
31 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1930
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Vaillant (gas gestookt combiketel, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Non
Assemblée annuelle du VvE
Non
"VvE contribution périodique"
Non
Fonds de réserve VvE présent
Non
Plan d'entretien VvE
Non
Assurance de copropriété VvE
Non

Espace extérieur et parking

Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
14-01-2026
Date de vente
28-04-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3433

Google Maps

Carte de Nieuwegein

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Nieuwegein

Chiffres de logement et de quartier dans Nieuwegein

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Nieuwegein. En 2026 étaient 68.299 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 386.000.

Résidents

68.299

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 386.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 34.700

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.759

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Nieuwegein
Année Résidents
2022 64.554
2023 65.426
2024 65.971
2025 66.788
2026 68.299

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Nieuwegein
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 269.000
2022 EUR 292.000
2023 EUR 349.000
2024 EUR 352.000
2025 EUR 386.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 14.448 0-15: 10.117 15-25: 6.999 25-45: 19.007 45-65: 16.217

Niveau d'enseignement

Hoger

32

Praktisch

26

Middelbaar

42

Origine des habitants (2025)

Europa

5.161

Nederland

44.049

Buiten Europa

17.578

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.616
Appartementen 15.005
Tussenwoningen 12.371
Vrijstaande woningen 721
Twee-onder-één-kap woningen 802

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 5
1700 tot 1900 131
1900 tot 1925 334
1925 tot 1950 306
1950 tot 1970 2.346
1970 tot 1980 10.509
1980 tot 1990 3.214
1990 tot 2000 2.705
2000 tot 2010 745
2010 tot 2020 519
2020 en later 976

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

12.189

Étiquette A

7.575

Étiquette B

5.217

Étiquette D

2.936

Étiquette A+++

1.724

Étiquette A+

1.603

Étiquette E

734

Étiquette A++

678

Étiquette G

403

Étiquette F

357

Étiquette A++++

186

Étiquette A+++++

12

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Nieuwegein
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 510 2.790
2021 580 2.830
2022 440 2.620
2023 380 2.420
2024 370 2.440

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 610 • Électricité: 2.810

Huurwoning

Gaz: 280 • Électricité: 2.050

Koopwoning

Gaz: 450 • Électricité: 2.690

Appartement

Gaz: 170 • Électricité: 1.930

Tussenwoning

Gaz: 450 • Électricité: 2.650

Vrijstaande woning

Gaz: 920 • Électricité: 4.060

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 950 • Électricité: 3.300

Activité dans Nieuwegein (2025)

Handel en HORECA 1.540
Nijverheid en energie 1.175
Zakelijke dienstverlening 2.090
Overheid, onderwijs en zorg 1.535
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 950
Financiele diensten en onroerendgoed 335
Cultuur, recreatie en overige diensten 860

Nombre total d'établissements: 8.500

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Nieuwegein
Période Délits
jan 2025 304
jan 2026 290
jul 2025 363
jun 2025 303
mei 2025 355
mrt 2025 368
nov 2024 339
nov 2025 274
okt 2024 336
okt 2025 296
sep 2024 290
sep 2025 302

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Nieuwegein.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Nieuwegein

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Nieuwegein?

Nieuwegein telt in 2026 ongeveer 68.299 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein?

De gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein is in 2025 circa € 386.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein ligt rond € 34.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Nieuwegein?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.759 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Nieuwegein?

In Nieuwegein komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.005 woningen.

Meer maisons in Nieuwegein

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.