Aller directement au contenu
Logo de Venhorst Makelaardij

Beatrixlaan 67

7861AH Oosterhesselen • Drenthe

Disponible

€ 425.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 10.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 435.350

Prix d'achat /m²: € 3.484

Galerie de photos

Description

Aan de Beatrixlaan in Oosterhesselen staat deze vrijstaande woning met garage, gelegen op een ruim perceel van 761 m². De woning is gebouwd in 1962 en heeft een woonoppervlakte van 122 m². De woning beschikt over vier slaapkamers, waarvan één op de begane grond, gecombineerd met een en-suite badkamer. Dit maakt het huis uitermate geschikt voor gelijkvloers wonen, maar biedt ook volop ruimte voor een gezin of het creëren van een werk- of hobbykamer. De kunststof kozijnen met HR++ beglazing dragen bij aan het wooncomfort en de energiezuinigheid. De vrijstaande en verlengde garage is voorzien van een elektrische deur en biedt naast parkeergelegenheid ook extra bergruimte. In de tuin bevindt zich een overkapping waar u beschut kunt zitten, ongeacht het seizoen. De tuin ligt rondom de woning en biedt veel privacy. Dankzij de royale opzet is er volop ruimte voor het aanleggen van meerdere terrassen, een speelplek of een fraai ingerichte siertuin. Daarnaast beschikt de tuin over een waterbron met pomp en een grote kas, ideaal voor tuinliefhebbers of het kweken van eigen groenten en planten. Oosterhesselen staat bekend als een geliefd esdorp met een prettige en rustige woonomgeving. Het dorp biedt diverse voorzieningen zoals een supermarkt, basisscholen en sportfaciliteiten, allemaal op korte afstand gelegen. De ligging is gunstig ten opzichte van uitvalswegen richting Emmen, Coevorden en Hoogeveen, waardoor zowel werk als ontspanning goed bereikbaar zijn. Deze combinatie van ruimte, comfort en locatie maakt de woning tot een aantrekkelijke plek om te wonen. INDELING: Kelder Begane grond: hal/entree. Woonkamer met gashaard (defect), voorraadkast en laminaatvloer, Woonkeuken met keukenblok voorzien van 4 pits gastoestel, afzuigkap en koelkast. Achterhal met toilet. Slaapkamer voorzien van een laminaatvloer en rolluiken. En-suite de badkamer met infraroodcabine, douche, wastafel met meubel en toilet. Bijkeuken met cv-ketel en wasmachineaansluiting. Verlengde en geïsoleerde garage met elektrische deur. Eerste verdieping: overloop met 2 vaste kasten. 3 Slaapkamers waarvan 2 met een vaste kast.  Vliering: via luik, maar niet begaanbaar. Extra informatie: - verwarmen geschiedt middels radiatoren; - woning heeft muur- en glasisolatie HR++; - cv-ketel Remeha van 2025; - energielabel C; - kunststof kozijnen in 2010 geplaatst; - elektrische rolluik achterdeur; - screens elektrisch; - verlengde garage.

Prêt immobilier berekenen

€ 425.000

Coûts d'achat (estimés): € 10.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 435.350

2,78%

Annuellement

%

€ 21.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 425.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
122 m²
Superficie du terrain
761 m²
Contenu
433 m³
Espace de stockage externe
47 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1962
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dubbel glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg
Jardin
Tuin rondom
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Vrijstaande stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
11-05-2026

Équipements de la salle de bain

Sauna, 2 douches, toilet, 2 wastafels, en wastafelmeubel

Équipements de garage

Elektrische deur

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • rolluiken
  • en sauna

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7861

Google Maps

Voir Oosterhesselen sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Oosterhesselen

Chiffres de logement et de quartier dans Oosterhesselen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Oosterhesselen. En 2026 étaient 1.849 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 345.144.

Résidents

1.849

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 345.144

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 31.786

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

22

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Oosterhesselen
Année Résidents
2021 1.850
2022 1.865
2023 1.865
2024 1.895
2025 1.870
2026 1.849

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Oosterhesselen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 239.754
2022 EUR 272.627
2023 EUR 319.272
2024 EUR 330.155
2025 EUR 345.144

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 645 0-15: 215 15-25: 165 25-45: 335 45-65: 445

Niveau d'enseignement

Hoger

450

Praktisch

210

Middelbaar

580

Origine des habitants (2025)

Europa

50

Nederland

1.730

Buiten Europa

90

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 63
Appartementen 96
Tussenwoningen 62
Vrijstaande woningen 407
Twee-onder-één-kap woningen 249

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 35
1900 tot 1925 37
1925 tot 1950 47
1950 tot 1970 113
1970 tot 1980 303
1980 tot 1990 118
1990 tot 2000 121
2000 tot 2010 31
2010 tot 2020 10
2020 en later 22

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

237

Étiquette A

187

Étiquette B

147

Étiquette D

119

Étiquette G

71

Étiquette F

37

Étiquette E

25

Étiquette A+++

16

Étiquette A++

15

Étiquette A+

6

Étiquette A++++

2

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Oosterhesselen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.652 3.010
2021 1.858 3.056
2022 1.452 2.923
2023 1.189 2.901
2024 1.098 3.025

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 926 • Électricité: 2.305

Huurwoning

Gaz: 850 • Électricité: 1.870

Koopwoning

Gaz: 1.263 • Électricité: 3.130

Appartement

Gaz: 671 • Électricité: 1.398

Tussenwoning

Gaz: 888 • Électricité: 1.993

Vrijstaande woning

Gaz: 1.378 • Électricité: 3.543

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.058 • Électricité: 2.361

Activité dans Oosterhesselen (2025)

Handel en HORECA 20
Nijverheid en energie 20
Zakelijke dienstverlening 45
Overheid, onderwijs en zorg 40
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 10
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 25

Nombre total d'établissements: 200

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Oosterhesselen
Période Délits
jan 2026 2
jul 2025 4
jun 2025 1
mei 2025 3
mrt 2025 5
mrt 2026 1
nov 2024 1
nov 2025 0
okt 2024 2
okt 2025 2
sep 2024 2
sep 2025 3

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Oosterhesselen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Oosterhesselen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Oosterhesselen?

Oosterhesselen telt in 2026 ongeveer 1.849 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Oosterhesselen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Oosterhesselen is in 2025 circa € 345.144.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Oosterhesselen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Oosterhesselen ligt rond € 31.786 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Oosterhesselen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 22 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Oosterhesselen?

In Oosterhesselen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 407 woningen.

Meer maisons in Oosterhesselen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.