Ir directamente al contenido
Logotipo de Venhorst Makelaardij

Beatrixlaan 67

7861AH Oosterhesselen • Drenthe

Disponible

€ 425.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 10.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 435.350

Precio de compra /m²: € 3.484

Galería de fotos

Descripción

Aan de Beatrixlaan in Oosterhesselen staat deze vrijstaande woning met garage, gelegen op een ruim perceel van 761 m². De woning is gebouwd in 1962 en heeft een woonoppervlakte van 122 m². De woning beschikt over vier slaapkamers, waarvan één op de begane grond, gecombineerd met een en-suite badkamer. Dit maakt het huis uitermate geschikt voor gelijkvloers wonen, maar biedt ook volop ruimte voor een gezin of het creëren van een werk- of hobbykamer. De kunststof kozijnen met HR++ beglazing dragen bij aan het wooncomfort en de energiezuinigheid. De vrijstaande en verlengde garage is voorzien van een elektrische deur en biedt naast parkeergelegenheid ook extra bergruimte. In de tuin bevindt zich een overkapping waar u beschut kunt zitten, ongeacht het seizoen. De tuin ligt rondom de woning en biedt veel privacy. Dankzij de royale opzet is er volop ruimte voor het aanleggen van meerdere terrassen, een speelplek of een fraai ingerichte siertuin. Daarnaast beschikt de tuin over een waterbron met pomp en een grote kas, ideaal voor tuinliefhebbers of het kweken van eigen groenten en planten. Oosterhesselen staat bekend als een geliefd esdorp met een prettige en rustige woonomgeving. Het dorp biedt diverse voorzieningen zoals een supermarkt, basisscholen en sportfaciliteiten, allemaal op korte afstand gelegen. De ligging is gunstig ten opzichte van uitvalswegen richting Emmen, Coevorden en Hoogeveen, waardoor zowel werk als ontspanning goed bereikbaar zijn. Deze combinatie van ruimte, comfort en locatie maakt de woning tot een aantrekkelijke plek om te wonen. INDELING: Kelder Begane grond: hal/entree. Woonkamer met gashaard (defect), voorraadkast en laminaatvloer, Woonkeuken met keukenblok voorzien van 4 pits gastoestel, afzuigkap en koelkast. Achterhal met toilet. Slaapkamer voorzien van een laminaatvloer en rolluiken. En-suite de badkamer met infraroodcabine, douche, wastafel met meubel en toilet. Bijkeuken met cv-ketel en wasmachineaansluiting. Verlengde en geïsoleerde garage met elektrische deur. Eerste verdieping: overloop met 2 vaste kasten. 3 Slaapkamers waarvan 2 met een vaste kast.  Vliering: via luik, maar niet begaanbaar. Extra informatie: - verwarmen geschiedt middels radiatoren; - woning heeft muur- en glasisolatie HR++; - cv-ketel Remeha van 2025; - energielabel C; - kunststof kozijnen in 2010 geplaatst; - elektrische rolluik achterdeur; - screens elektrisch; - verlengde garage.

Hipoteca berekenen

€ 425.000

Coste del comprador (estimado): € 10.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 435.350

2,78%

Anualmente

%

€ 21.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 425.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
2 badkamers en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een kelder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
122 m²
Área del lote
761 m²
Contenido
433 m³
Espacio de almacenamiento externo
47 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1962
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dubbel glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Etiqueta energética
C

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg
Jardín
Tuin rondom
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
11-05-2026

Instalaciones del baño

Sauna, 2 douches, toilet, 2 wastafels, en wastafelmeubel

Instalaciones de garaje

Elektrische deur

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • rolluiken
  • en sauna

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7861

Mapas de Google

Ver Oosterhesselen en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Oosterhesselen

Estadísticas de vivienda y vecindario en Oosterhesselen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Oosterhesselen. En 2026 había 1.849 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 345.144.

Inhabitantes

1.849

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 345.144

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 31.786

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

22

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Oosterhesselen
Año Inhabitantes
2021 1.850
2022 1.865
2023 1.865
2024 1.895
2025 1.870
2026 1.849

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Oosterhesselen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 239.754
2022 EUR 272.627
2023 EUR 319.272
2024 EUR 330.155
2025 EUR 345.144

Composición de los residentes

Edad

65+: 645 0-15: 215 15-25: 165 25-45: 335 45-65: 445

Nivel académico

Hoger

450

Praktisch

210

Middelbaar

580

Origen de los residentes (2025)

Europa

50

Nederland

1.730

Buiten Europa

90

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 63
Appartementen 96
Tussenwoningen 62
Vrijstaande woningen 407
Twee-onder-één-kap woningen 249

Período de construcción del edificio

Voor 1700 2
1700 tot 1900 35
1900 tot 1925 37
1925 tot 1950 47
1950 tot 1970 113
1970 tot 1980 303
1980 tot 1990 118
1990 tot 2000 121
2000 tot 2010 31
2010 tot 2020 10
2020 en later 22

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

237

Etiqueta A

187

Etiqueta B

147

Etiqueta D

119

Etiqueta G

71

Etiqueta F

37

Etiqueta E

25

Etiqueta A+++

16

Etiqueta A++

15

Etiqueta A+

6

Etiqueta A++++

2

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Oosterhesselen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.652 3.010
2021 1.858 3.056
2022 1.452 2.923
2023 1.189 2.901
2024 1.098 3.025

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 926 • Electricidad: 2.305

Huurwoning

Gas: 850 • Electricidad: 1.870

Koopwoning

Gas: 1.263 • Electricidad: 3.130

Appartement

Gas: 671 • Electricidad: 1.398

Tussenwoning

Gas: 888 • Electricidad: 1.993

Vrijstaande woning

Gas: 1.378 • Electricidad: 3.543

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.058 • Electricidad: 2.361

Actividad empresarial en Oosterhesselen (2025)

Handel en HORECA 20
Nijverheid en energie 20
Zakelijke dienstverlening 45
Overheid, onderwijs en zorg 40
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 10
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 25

Número total de establecimientos empresariales: 200

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Oosterhesselen
Periodo Delitos
jan 2026 2
jul 2025 4
jun 2025 1
mei 2025 3
mrt 2025 5
mrt 2026 1
nov 2024 1
nov 2025 0
okt 2024 2
okt 2025 2
sep 2024 2
sep 2025 3

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Oosterhesselen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Oosterhesselen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Oosterhesselen?

Oosterhesselen telt in 2026 ongeveer 1.849 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Oosterhesselen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Oosterhesselen is in 2025 circa € 345.144.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Oosterhesselen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Oosterhesselen ligt rond € 31.786 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Oosterhesselen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 22 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Oosterhesselen?

In Oosterhesselen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 407 woningen.

Meer viviendas in Oosterhesselen

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.