Ir directamente al contenido
Logotipo de Bert Stadman Makelaardij | NVM

Boerhoorn 1

7861BV Oosterhesselen • Drenthe

Disponible

€ 439.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 10.630

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.780) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 449.630

Precio de compra /m²: € 3.181

Galería de fotos

Descripción

Op een zeer mooie hoek locatie in de kom van het dorp staat dit fraaie vrijstaande woonhuis met een slaapkamer en badkamer op de begane grond en met aangebouwde garage op een kavel van 515 m². De woning is gebouwd in 1980, voorzien van spouwmuurisolatie, (grotendeels) isolerende beglazing en lichte dakisolatie. In ca. 2001 is de woning intern gedeeltelijk verbouwd waardoor er een slaapkamer en badkamer op de begane grond aanwezig is en tevens heeft er een uitbreiding plaatsgevonden met een extra berging en garage. Een unieke mogelijkheid om in een speels ingedeelde vrijstaande woning op een fraaie locatie in het de dorp te gaan wonen. De tuin is rondom gelegen, met het grootste deel op het zuidoosten, en voorzien van een praktische tuinberging. Oosterhesselen heeft vele voorzieningen, denk aan basis- en voortgezet onderwijs, supermarkt, medisch centrum en diverse sportaccommodaties, dit alles is op loopafstand bereikbaar. In de nabije omgeving bevinden zich prachtige natuurgebieden, waaronder het Klenckerveld met daarin de unieke Havezathe De Klencke en de uitgestrekte Boswachterij Gees. Een omgeving waar rust, natuur en ruimte samenkomen en waar u volop kunt genieten van wandel- en fietstochten in het groen. Met wat geluk kruist onderweg zelfs een ree uw pad. Daarnaast is het dorp uitstekend bereikbaar dankzij de gunstige ligging ten opzichte van de A37 en diverse uitvalswegen. Plaatsen als Emmen (ca. 20 minuten), Coevorden (ca. 15 minuten), Hoogeveen (ca. 20 minuten), Assen (ca. 35 minuten) en Groningen (ca. 50 minuten) zijn hierdoor vlot bereikbaar. Indeling: Begane grond: Entree/hal, toilet, woonkamer met openhaard voorzien van een voorzetgaskachel en een schuifpui naar de tuin, kookkeuken met zicht op de tuin, berging met achteringang, bijkeuken met doorgang naar de aangebouwde garage. Verdieping: overloop met vide, 2 slaapkamers ( resp. ca. 22 m² en 17 m²) met balkon, badkamer. Tweede verdieping: bereikbaar met een "vlizotrap", ruime beloopbare zolderruimte ingedeeld in twee ruimtes met dakraam. Bijzonderheden: *Slapen en baden op de begane grond; *Gebouwd in 1980, uitgebouwd in circa 2001; *De aanbouw is volledig geisoleerd; *Verwarming geschiedt middels een gasgestookte cv-installatie, Nefit 2014; *Slaapkamer(s) op de verdieping hebben een eigen balkon; *Tuin gelegen op het zuidoosten; *Speels ingedeelde woning.

Hipoteca berekenen

€ 439.000

Coste del comprador (estimado): € 10.630

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.780) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 449.630

2,78%

Anualmente

%

€ 21.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 439.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
2 badkamers en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
138 m²
Área del lote
515 m²
Contenido
643 m³
Otra zona interior
34 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
15 m²
Espacio de almacenamiento externo
6 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1980
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Beschutte ligging en in woonwijk
Jardín
Tuin rondom en zonneterras
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
02-05-2026

Instalaciones del baño

2 douches, toilet, 2 wastafels, en ligbad

Instalaciones de garaje

Elektrische deur, elektra, verwarming en stromend water

Características adicionales

  • Dakraam
  • rookkanaal
  • schuifpui
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7861

Mapas de Google

Ver Oosterhesselen en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Oosterhesselen

Estadísticas de vivienda y vecindario en Oosterhesselen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Oosterhesselen. En 2026 había 1.849 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 345.144.

Inhabitantes

1.849

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 345.144

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 31.786

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

22

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Oosterhesselen
Año Inhabitantes
2021 1.850
2022 1.865
2023 1.865
2024 1.895
2025 1.870
2026 1.849

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Oosterhesselen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 239.754
2022 EUR 272.627
2023 EUR 319.272
2024 EUR 330.155
2025 EUR 345.144

Composición de los residentes

Edad

65+: 645 0-15: 215 15-25: 165 25-45: 335 45-65: 445

Nivel académico

Hoger

450

Praktisch

210

Middelbaar

580

Origen de los residentes (2025)

Europa

50

Nederland

1.730

Buiten Europa

90

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 63
Appartementen 96
Tussenwoningen 62
Vrijstaande woningen 407
Twee-onder-één-kap woningen 249

Período de construcción del edificio

Voor 1700 2
1700 tot 1900 35
1900 tot 1925 37
1925 tot 1950 47
1950 tot 1970 113
1970 tot 1980 303
1980 tot 1990 118
1990 tot 2000 121
2000 tot 2010 31
2010 tot 2020 10
2020 en later 22

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

237

Etiqueta A

187

Etiqueta B

147

Etiqueta D

119

Etiqueta G

71

Etiqueta F

37

Etiqueta E

25

Etiqueta A+++

16

Etiqueta A++

15

Etiqueta A+

6

Etiqueta A++++

2

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Oosterhesselen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.652 3.010
2021 1.858 3.056
2022 1.452 2.923
2023 1.189 2.901
2024 1.098 3.025

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 926 • Electricidad: 2.305

Huurwoning

Gas: 850 • Electricidad: 1.870

Koopwoning

Gas: 1.263 • Electricidad: 3.130

Appartement

Gas: 671 • Electricidad: 1.398

Tussenwoning

Gas: 888 • Electricidad: 1.993

Vrijstaande woning

Gas: 1.378 • Electricidad: 3.543

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.058 • Electricidad: 2.361

Actividad empresarial en Oosterhesselen (2025)

Handel en HORECA 20
Nijverheid en energie 20
Zakelijke dienstverlening 45
Overheid, onderwijs en zorg 40
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 10
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 25

Número total de establecimientos empresariales: 200

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Oosterhesselen
Periodo Delitos
jan 2026 2
jul 2025 4
jun 2025 1
mei 2025 3
mrt 2025 5
mrt 2026 1
nov 2024 1
nov 2025 0
okt 2024 2
okt 2025 2
sep 2024 2
sep 2025 3

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Oosterhesselen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Oosterhesselen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Oosterhesselen?

Oosterhesselen telt in 2026 ongeveer 1.849 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Oosterhesselen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Oosterhesselen is in 2025 circa € 345.144.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Oosterhesselen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Oosterhesselen ligt rond € 31.786 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Oosterhesselen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 22 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Oosterhesselen?

In Oosterhesselen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 407 woningen.

Meer viviendas in Oosterhesselen

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.