Aller directement au contenu
Logo de Woonaccent Makelaars Emmeloord B.V.

Sportweg 27

8313AM Rutten • Flevoland

Disponible

€ 259.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.030

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.180) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 266.030

Prix d'achat /m²: € 3.083

Galerie de photos

Description

MERCATUS WONING Fijne tussenwoning met ruime tuin in het gezellige Rutten! Ben jij op zoek naar een comfortabele gezinswoning op een rustige locatie, maar toch dichtbij alle voorzieningen? Dan is deze tussenwoning in Rutten zeker een kijkje waard! Met 3 slaapkamers, een ruime achtertuin op het oosten en een praktische indeling biedt deze woning volop mogelijkheden voor starters, gezinnen of doorstromers. De woning beschikt over energielabel C en biedt een fijne basis om heerlijk thuis te komen. De lichte woonkamer en praktische leefruimtes zorgen voor een prettige woonsfeer. Op de verdieping bevinden zich drie slaapkamers, ideaal voor een gezin, thuiswerkplek of hobbyruimte. Buiten geniet je van een royale achtertuin op het oosten, waar je al vroeg in de ochtend van de zon kunt genieten. Daarnaast beschikt de woning over een vrijstaande stenen berging, perfect voor het stallen van fietsen en extra opslagruimte. De ligging is bovendien erg gunstig. Rutten biedt een rustige woonomgeving met een dorps karakter, terwijl voorzieningen in zowel Lemmer als Emmeloord snel bereikbaar zijn. Ook de uitvalswegen richting de A6 zorgen voor een goede verbinding naar de rest van de regio. Waarom je deze woning wilt bekijken: • Tussenwoning in rustige woonomgeving • 3 slaapkamers • Ruime achtertuin op het oosten • Vrijstaande stenen berging • Energielabel C • Nabij Lemmer en Emmeloord • Uitvalswegen snel bereikbaar *Om de doorstroming van huurwoningen te bevorderen, geeft Mercatus voorrang op zittende huurders. *Dit betreft een Mercatus-woning, hiervoor geldt een eigenbewoningsverplichting en anti-speculatiebeding. *Het perceel dient nog kadastraal te worden ingemeten. De kosten voor deze inmeting komen voor rekening van koper. INDELING Begane grond: entree/hal, kelderkast, meterkast, toilet, trapopgang, woonkamer met gesloten keuken. Eerste verdieping: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met douche, wasmachine aansluiting en wastafel. Vliering: via vlizotrap te bereiken bergzolder met cv- opstelling. Aan deze presentatie kunnen geen rechten worden ontleend.

Prêt immobilier berekenen

€ 259.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.030

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.180) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 266.030

2,78%

Annuellement

%

€ 12.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 259.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, tussenwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een vliering

Surfaces et volumes

Superficie habitable
84 m²
Superficie du terrain
173 m²
Contenu
298 m³
Espace de stockage externe
15 m²
Aire de la cour arrière
109 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1962
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie en dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
AWB (gas gestookt combiketel uit 2002, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
11-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 8313

Google Maps

Carte de Rutten

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Rutten

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Rutten. En 2025 étaient 1.705 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 405.000.

Résidents

1.705

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 405.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 30.000

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

57

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Rutten
Année Résidents
2021 1.655
2022 1.660
2023 1.715
2024 1.710
2025 1.705

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Rutten
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 294.000
2022 EUR 321.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 396.000
2025 EUR 405.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 340 0-15: 305 15-25: 200 25-45: 390 45-65: 465

Niveau d'enseignement

Hoger

320

Praktisch

380

Middelbaar

590

Origine des habitants (2025)

Europa

175

Nederland

1.460

Buiten Europa

80

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 141
Appartementen 23
Tussenwoningen 182
Vrijstaande woningen 258
Twee-onder-één-kap woningen 86

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 0
1900 tot 1925 0
1925 tot 1950 6
1950 tot 1970 387
1970 tot 1980 113
1980 tot 1990 24
1990 tot 2000 138
2000 tot 2010 99
2010 tot 2020 18
2020 en later 38

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette B

153

Étiquette F

151

Étiquette A

130

Étiquette C

130

Étiquette E

56

Étiquette D

40

Étiquette A++++

25

Étiquette A++

17

Étiquette A+++

14

Étiquette A+

13

Étiquette G

10

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Rutten
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.700 3.650
2021 1.810 3.690
2022 1.430 3.480
2023 1.160 3.410
2024 1.080 3.290

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 880 • Électricité: 2.930

Huurwoning

Gaz: 1.100 • Électricité: 2.810

Koopwoning

Gaz: 1.180 • Électricité: 3.600

Appartement

Gaz: 1.360 • Électricité: 3.620

Tussenwoning

Gaz: 820 • Électricité: 2.510

Vrijstaande woning

Gaz: 1.570 • Électricité: 4.410

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.010 • Électricité: 2.910

Activité dans Rutten (2025)

Handel en HORECA 25
Nijverheid en energie 50
Zakelijke dienstverlening 40
Overheid, onderwijs en zorg 30
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 10
Cultuur, recreatie en overige diensten 25

Nombre total d'établissements: 335

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Rutten
Période Délits
jan 2025 4
jan 2026 2
jul 2025 10
jun 2025 4
mei 2025 7
mrt 2025 6
nov 2024 6
nov 2025 3
okt 2024 7
okt 2025 2
sep 2024 0
sep 2025 4

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Rutten.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Rutten

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Rutten?

Rutten telt in 2025 ongeveer 1.705 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Rutten?

De gemiddelde WOZ-waarde in Rutten is in 2025 circa € 405.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Rutten?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Rutten ligt rond € 30.000 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Rutten?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 57 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Rutten?

In Rutten komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 258 woningen.

Meer maisons in Rutten

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.