Aller directement au contenu
Logo de Chantal Lefeber Makelaars

Essenlaan 32 c

2172BW Sassenheim • Zuid-Holland

Disponible

€ 385.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 394.550

Prix d'achat /m²: € 5.662

Galerie de photos

Description

Ruim en modern 3-kamer appartement met balkon en energielabel A+ In een kleinschalig en verzorgd appartementencomplex uit 2009 ligt dit ruime 3-kamer appartement aan de Essenlaan 32C. De ligging is rustig en tegelijkertijd uiterst centraal: op loopafstand van Park Rusthoff en het gezellige centrum van Sassenheim. Een comfortabele en energiezuinige woning met verrassend veel ruimte en licht. De bereikbaarheid is uitstekend. Uitvalswegen richting Schiphol, Den Haag en Amsterdam zijn snel te bereiken en ook het NS-station van Sassenheim ligt op korte afstand, waardoor reizen met het openbaar vervoer zeer prettig is. Het complex is goed onderhouden en voorzien van een lift, een afgesloten entree met bellentableau en brievenbussen, evenals een gezamenlijke fietsenberging. Door de kleinschalige opzet heerst er een prettige, rustige sfeer met veel privacy. Indeling Via de afgesloten entree bereik je het appartement. De hal geeft toegang tot de meterkast, een praktische berging met ruimte voor de wasmachine en de cv-installatie, en de verschillende vertrekken van de woning. De lichte woonkamer is royaal van opzet en heeft grote raampartijen die zorgen voor veel daglicht. Vanuit de woonkamer is er toegang tot het balkon, gelegen op het noordwesten. De open keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, met voldoende werk- en kastruimte. Het appartement beschikt over twee goed bemeten slaapkamers, waardoor de woning geschikt is voor stellen, kleine gezinnen of voor wie graag een extra werk- of logeerkamer wenst. De badkamer is verzorgd en uitgerust met een douche, wastafelmeubel en toilet. Met een woonoppervlakte van circa 68 m², kunststof kozijnen en een energielabel A+ is dit appartement niet alleen comfortabel, maar ook bijzonder energiezuinig en toekomstbestendig. De servicekosten van de Vereniging van Eigenaren bedragen momenteel €138,96 per maand. Bijzonderheden • Ruim 3-kamer appartement • Gebouwd in 2009 • Balkon gelegen op het noordwesten • Energiezuinig met energielabel A+ • Lift aanwezig • Gezamenlijke fietsenberging • Kleinschalig en goed onderhouden complex • Centraal gelegen nabij centrum Sassenheim, Park Rusthoff en NS-station • Goede verbindingen richting Schiphol, Den Haag en Amsterdam In de koopovereenkomst zal een niet-zelfbewoningsclausule worden opgenomen.

Prêt immobilier berekenen

€ 385.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 394.550

2,78%

Annuellement

%

€ 19.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 385.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Portiekflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
1 woonlaag
Situé à
1e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
68 m²
Contenu
221 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
5 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2009
Mode de construction
Bestaande bouw
Isolation
Volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom)
Label\u00e9nergie
A+

Cadastral et VvE

VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
11-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 2172

Google Maps

Carte de Sassenheim

Explorez Sassenheim et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Sassenheim

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Sassenheim. En 2025 étaient 16.020 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 440.847.

Résidents

16.020

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 440.847

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 37.767

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

497

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Sassenheim
Année Résidents
2021 15.755
2022 15.770
2023 16.020
2024 16.085
2025 16.020

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Sassenheim
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 338.806
2022 EUR 369.395
2023 EUR 418.655
2024 EUR 422.482
2025 EUR 440.847

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 3.775 0-15: 2.340 15-25: 1.820 25-45: 3.705 45-65: 4.385

Niveau d'enseignement

Hoger

4.050

Praktisch

2.610

Middelbaar

5.040

Origine des habitants (2025)

Europa

1.320

Nederland

12.905

Buiten Europa

1.800

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.215
Appartementen 2.487
Tussenwoningen 2.846
Vrijstaande woningen 425
Twee-onder-één-kap woningen 516

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 11
1700 tot 1900 50
1900 tot 1925 355
1925 tot 1950 730
1950 tot 1970 1.518
1970 tot 1980 822
1980 tot 1990 1.092
1990 tot 2000 505
2000 tot 2010 414
2010 tot 2020 190
2020 en later 241

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

2.218

Étiquette A

1.864

Étiquette B

1.137

Étiquette D

556

Étiquette G

513

Étiquette F

429

Étiquette E

404

Étiquette A+++

272

Étiquette A+

116

Étiquette A++

88

Étiquette A++++

21

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Sassenheim
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.085 2.799
2021 1.220 2.827
2022 945 2.612
2023 797 2.461
2024 786 2.497

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 950 • Électricité: 2.687

Huurwoning

Gaz: 642 • Électricité: 1.880

Koopwoning

Gaz: 899 • Électricité: 2.821

Appartement

Gaz: 516 • Électricité: 1.755

Tussenwoning

Gaz: 774 • Électricité: 2.483

Vrijstaande woning

Gaz: 1.582 • Électricité: 4.158

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.210 • Électricité: 3.375

Activité dans Sassenheim (2025)

Handel en HORECA 350
Nijverheid en energie 290
Zakelijke dienstverlening 620
Overheid, onderwijs en zorg 370
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 150
Financiele diensten en onroerendgoed 130
Cultuur, recreatie en overige diensten 185

Nombre total d'établissements: 2.140

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Sassenheim
Période Délits
jan 2025 33
jan 2026 33
jul 2025 39
jun 2025 44
mei 2025 36
mrt 2025 55
nov 2024 42
nov 2025 55
okt 2024 42
okt 2025 72
sep 2024 47
sep 2025 38

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Sassenheim.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Sassenheim

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Sassenheim?

Sassenheim telt in 2025 ongeveer 16.020 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Sassenheim?

De gemiddelde WOZ-waarde in Sassenheim is in 2025 circa € 440.847.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Sassenheim?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Sassenheim ligt rond € 37.767 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Sassenheim?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 497 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Sassenheim?

In Sassenheim komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 2.846 woningen.

Meer maisons in Sassenheim

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.