Ir directamente al contenido
Logotipo de Chantal Lefeber Makelaars

Essenlaan 32 c

2172BW Sassenheim • Zuid-Holland

Disponible

€ 385.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 394.550

Precio de compra /m²: € 5.662

Galería de fotos

Descripción

Ruim en modern 3-kamer appartement met balkon en energielabel A+ In een kleinschalig en verzorgd appartementencomplex uit 2009 ligt dit ruime 3-kamer appartement aan de Essenlaan 32C. De ligging is rustig en tegelijkertijd uiterst centraal: op loopafstand van Park Rusthoff en het gezellige centrum van Sassenheim. Een comfortabele en energiezuinige woning met verrassend veel ruimte en licht. De bereikbaarheid is uitstekend. Uitvalswegen richting Schiphol, Den Haag en Amsterdam zijn snel te bereiken en ook het NS-station van Sassenheim ligt op korte afstand, waardoor reizen met het openbaar vervoer zeer prettig is. Het complex is goed onderhouden en voorzien van een lift, een afgesloten entree met bellentableau en brievenbussen, evenals een gezamenlijke fietsenberging. Door de kleinschalige opzet heerst er een prettige, rustige sfeer met veel privacy. Indeling Via de afgesloten entree bereik je het appartement. De hal geeft toegang tot de meterkast, een praktische berging met ruimte voor de wasmachine en de cv-installatie, en de verschillende vertrekken van de woning. De lichte woonkamer is royaal van opzet en heeft grote raampartijen die zorgen voor veel daglicht. Vanuit de woonkamer is er toegang tot het balkon, gelegen op het noordwesten. De open keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, met voldoende werk- en kastruimte. Het appartement beschikt over twee goed bemeten slaapkamers, waardoor de woning geschikt is voor stellen, kleine gezinnen of voor wie graag een extra werk- of logeerkamer wenst. De badkamer is verzorgd en uitgerust met een douche, wastafelmeubel en toilet. Met een woonoppervlakte van circa 68 m², kunststof kozijnen en een energielabel A+ is dit appartement niet alleen comfortabel, maar ook bijzonder energiezuinig en toekomstbestendig. De servicekosten van de Vereniging van Eigenaren bedragen momenteel €138,96 per maand. Bijzonderheden • Ruim 3-kamer appartement • Gebouwd in 2009 • Balkon gelegen op het noordwesten • Energiezuinig met energielabel A+ • Lift aanwezig • Gezamenlijke fietsenberging • Kleinschalig en goed onderhouden complex • Centraal gelegen nabij centrum Sassenheim, Park Rusthoff en NS-station • Goede verbindingen richting Schiphol, Den Haag en Amsterdam In de koopovereenkomst zal een niet-zelfbewoningsclausule worden opgenomen.

Hipoteca berekenen

€ 385.000

Coste del comprador (estimado): € 9.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 394.550

2,78%

Anualmente

%

€ 19.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 385.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
1e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
68 m²
Contenido
221 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
5 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2009
Método de construcción
Bestaande bouw
Aislamiento
Volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom)
Etiqueta energética
A+

Catastral y VvE

VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Rescate
Inpandig
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
11-05-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 2172

Mapas de Google

Mapa de Sassenheim

Explora Sassenheim y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Sassenheim

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Sassenheim. En 2025 había 16.020 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 440.847.

Inhabitantes

16.020

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 440.847

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 37.767

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

497

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Sassenheim
Año Inhabitantes
2021 15.755
2022 15.770
2023 16.020
2024 16.085
2025 16.020

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Sassenheim
Año Promedio WOZ
2021 EUR 338.806
2022 EUR 369.395
2023 EUR 418.655
2024 EUR 422.482
2025 EUR 440.847

Composición de los residentes

Edad

65+: 3.775 0-15: 2.340 15-25: 1.820 25-45: 3.705 45-65: 4.385

Nivel académico

Hoger

4.050

Praktisch

2.610

Middelbaar

5.040

Origen de los residentes (2025)

Europa

1.320

Nederland

12.905

Buiten Europa

1.800

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 1.215
Appartementen 2.487
Tussenwoningen 2.846
Vrijstaande woningen 425
Twee-onder-één-kap woningen 516

Período de construcción del edificio

Voor 1700 11
1700 tot 1900 50
1900 tot 1925 355
1925 tot 1950 730
1950 tot 1970 1.518
1970 tot 1980 822
1980 tot 1990 1.092
1990 tot 2000 505
2000 tot 2010 414
2010 tot 2020 190
2020 en later 241

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

2.218

Etiqueta A

1.864

Etiqueta B

1.137

Etiqueta D

556

Etiqueta G

513

Etiqueta F

429

Etiqueta E

404

Etiqueta A+++

272

Etiqueta A+

116

Etiqueta A++

88

Etiqueta A++++

21

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Sassenheim
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.085 2.799
2021 1.220 2.827
2022 945 2.612
2023 797 2.461
2024 786 2.497

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 950 • Electricidad: 2.687

Huurwoning

Gas: 642 • Electricidad: 1.880

Koopwoning

Gas: 899 • Electricidad: 2.821

Appartement

Gas: 516 • Electricidad: 1.755

Tussenwoning

Gas: 774 • Electricidad: 2.483

Vrijstaande woning

Gas: 1.582 • Electricidad: 4.158

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.210 • Electricidad: 3.375

Actividad empresarial en Sassenheim (2025)

Handel en HORECA 350
Nijverheid en energie 290
Zakelijke dienstverlening 620
Overheid, onderwijs en zorg 370
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 150
Financiele diensten en onroerendgoed 130
Cultuur, recreatie en overige diensten 185

Número total de establecimientos empresariales: 2.140

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Sassenheim
Periodo Delitos
jan 2025 33
jan 2026 33
jul 2025 39
jun 2025 44
mei 2025 36
mrt 2025 55
nov 2024 42
nov 2025 55
okt 2024 42
okt 2025 72
sep 2024 47
sep 2025 38

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Sassenheim.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Sassenheim

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Sassenheim?

Sassenheim telt in 2025 ongeveer 16.020 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Sassenheim?

De gemiddelde WOZ-waarde in Sassenheim is in 2025 circa € 440.847.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Sassenheim?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Sassenheim ligt rond € 37.767 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Sassenheim?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 497 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Sassenheim?

In Sassenheim komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 2.846 woningen.

Meer viviendas in Sassenheim

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.