Aller directement au contenu
Logo de Poels Makelaars

Breukenhof 30

5931PZ Tegelen • Limburg

Disponible

€ 275.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 282.350

Prix d'achat /m²: € 3.526

Galerie de photos

Description

Aan een rustige straat in het centrum van Tegelen is deze hoekwoning gelegen. De woning heeft o.a. een ruime woonkamer, halfopen keuken, 2 slaapkamers, badkamer, 6 zonnepanelen, airco (verkoelen en verwarmen) en een berging. De tuin is te bereiken middels een vrije achterom. In de directe nabijheid bevinden zich school- en winkelvoorzieningen. Indeling: Begane grond: Middels de overdekte entree is de ontvangsthal te bereiken. De ontvangsthal geeft toegang tot de meterkast, garderobe, toiletruimte en loopdeur naar de woonkamer. De geheel betegelde toiletruimte is voorzien van een toilet met buitenraam. De woonkamer is ruim van opzet en ingedeeld met een eet en zitgedeelte. De keuken is verdekt opgesteld en voorzien van een 4-pits gasfornuis, afzuigkap, vaatwasmachine, koelkast, oven, spoelbak en veel opbergruimte. Middels een loopdeur is er toegang tot de overkapping. De gehele begane grond is voorzien van een tegelvloer en is er een airco aanwezig. De gehele begane grond met uitzondering van de voordeur is voorzien van rolluiken. Deze zijn op de achterdeur na elektrisch. 1e verdieping: Middels een vaste trap in de woonkamer is er toegang tot de overloop. De overloop geeft toegang tot de 2 slaapkamers, berging en badkamer. De slaapkamers zijn ruim van opzet en de masterbedroom welke aan de voorzijde is gelegen beschikt over een airco. De berging/wasruimte is voorzien van de witgoedaansluitingen en is er de HR combiketel (Remeha 2017) aanwezig. De badkamer is geheel betegeld en voorzien van een ligbad met douchefaciliteit, toilet, wastafel met meubel, natuurlijke ventilatie, buitenraam en verwarming. De gehele verdieping is voorzien van rolluiken. Tuin: De tuin is onderhoudsvriendelijk en beschikt over een overkapping en een stenen berging. Middels een vrije achterom is de tuin te bereiken. Algemeen: Bouwjaar 1976, inhoud ca. 290m³, woonoppervlakte ca. 78m². Onderhoudsstaat is zowel binnen als buiten goed. De gehele woning beschikt over energielabel C, 6 zonnepanelen, Combi Cv-ketel eigendom Remeha 2017. De woning is gelegen aan een rustige straat in het centrum van Tegelen op loopafstand van school- en winkelvoorzieningen. Vraagprijs: € 275.000,- k.k.

Prêt immobilier berekenen

€ 275.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 282.350

2,78%

Annuellement

%

€ 13.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 275.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, hoekwoning

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
78 m²
Superficie du terrain
119 m²
Contenu
290 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
12 m²
Espace de stockage externe
9 m²
Aire de la cour arrière
25 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1976
Mode de construction
Bestaande bouw
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

Ligbad, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • rolluiken
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5931

Google Maps

Tegelen sur la carte

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Tegelen

Chiffres de logement et de quartier dans Tegelen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Tegelen. En 2025 étaient 15.215 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 286.553.

Résidents

15.215

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 286.553

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 29.964

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

652

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Tegelen
Année Résidents
2021 15.170
2022 15.125
2023 15.175
2024 15.195
2025 15.215

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Tegelen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 208.727
2022 EUR 219.076
2023 EUR 258.702
2024 EUR 261.153
2025 EUR 286.553

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 3.835 0-15: 1.970 15-25: 1.580 25-45: 3.695 45-65: 4.130

Niveau d'enseignement

Hoger

2.250

Praktisch

3.910

Middelbaar

5.240

Origine des habitants (2025)

Europa

2.585

Nederland

10.340

Buiten Europa

2.290

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.345
Appartementen 2.178
Tussenwoningen 2.714
Vrijstaande woningen 493
Twee-onder-één-kap woningen 783

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 5
1700 tot 1900 55
1900 tot 1925 412
1925 tot 1950 1.013
1950 tot 1970 1.578
1970 tot 1980 957
1980 tot 1990 1.004
1990 tot 2000 500
2000 tot 2010 462
2010 tot 2020 84
2020 en later 195

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

1.750

Étiquette A

1.417

Étiquette B

1.300

Étiquette D

726

Étiquette E

640

Étiquette G

614

Étiquette F

586

Étiquette A+

180

Étiquette A+++

161

Étiquette A++

74

Étiquette A++++

37

Étiquette A+++++

1

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Tegelen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.197 2.855
2021 1.347 2.855
2022 1.064 2.709
2023 890 2.596
2024 864 2.616

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.016 • Électricité: 2.832

Huurwoning

Gaz: 739 • Électricité: 1.993

Koopwoning

Gaz: 973 • Électricité: 2.928

Appartement

Gaz: 642 • Électricité: 1.803

Tussenwoning

Gaz: 863 • Électricité: 2.675

Vrijstaande woning

Gaz: 1.442 • Électricité: 4.139

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.163 • Électricité: 3.106

Activité dans Tegelen (2025)

Handel en HORECA 270
Nijverheid en energie 220
Zakelijke dienstverlening 300
Overheid, onderwijs en zorg 280
Landbouw, bosbouw en visserij 10
Vervoer, informatie en communicatie 80
Financiele diensten en onroerendgoed 55
Cultuur, recreatie en overige diensten 185

Nombre total d'établissements: 1.395

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Tegelen
Période Délits
jan 2025 45
jan 2026 37
jul 2025 53
jun 2025 49
mei 2025 79
mrt 2025 55
nov 2024 65
nov 2025 38
okt 2024 57
okt 2025 50
sep 2024 47
sep 2025 57

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Tegelen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Tegelen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Tegelen?

Tegelen telt in 2025 ongeveer 15.215 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Tegelen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Tegelen is in 2025 circa € 286.553.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Tegelen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Tegelen ligt rond € 29.964 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Tegelen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 652 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Tegelen?

In Tegelen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 2.714 woningen.

Meer maisons in Tegelen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.