Aller directement au contenu
Logo de Woningadviseurs

Viergrenzenweg 40 B3

6291BM Vaals • Limburg

Disponible

€ 260.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.050

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.200) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 267.050

Prix d'achat /m²: € 3.768

Galerie de photos

Description

INTERESSANT AANBOD: Direct instapklaar appartement bouwjaar 2025, begane grond appartement· 2 slaapkamers · 2 badkamers · 69 m² wonen · ruim 32 m² buitenruimte. inpandige garage . ruime berging Direct instapklaar — vergelijkbare nieuwbouw is pas in 2028 klaar Wie nú een instapklaar nieuwbouwappartement op La Serena aan de Costa Cálida zoekt, heeft weinig keus. Vergelijkbare nieuwbouw in deze regio wordt pas in 2028 opgeleverd — en die zijn ruimschoots duurder want bij nieuwbouw betaal je 10% BTW + 1,5% zegelrecht én zijn airconditioning en witgoed niet inbegrepen. Dit appartement is er nú, alles zit er al in, en de prijs is scherp. Het appartement Appartement 0.3 is een ruim begane grond appartement in de enige fase van Serena View I die al is opgeleverd. Je stapt via een eigen buitenentree direct binnen — geen lange gangen, geen gedeeld trappenhuis. De lichte, open leefruimte van ruim 30 m² loopt naadloos over in de open keuken en geeft direct toegang tot de buitenruimte. Buiten beschik je over een extra groot betegeld terras van bijna 24 m² op het oosten — tuin en terras zijn hier samengevoegd tot één ruim, privaat verblijfsgebied. Ideaal voor een ontbijtje in de ochtendzon. Aan de westkant is een tweede terras van bijna 9 m², zodat je ook van de avondzon kunt genieten. Je buren aan de andere kant zijn luxe villa's; daarachter liggen de golfbaan en de Mar Menor. Het appartement heeft twee slaapkamers en twee badkamers. In de onderbouw bij het appartement horen een ruime privéparkeerplaats én een eigen afgesloten berging van 7,27 m² met elektra — handig voor fietsen, strandstoelen of sportspullen. Wat is er allemaal inbegrepen? Dit is geen kale nieuwbouw oplevering. De eigenaar heeft het appartement al gebruiksklaar gemaakt: - Volledig inbouwkeuken met alle apparatuur én wasmachine - Airconditioning voor zowel verwarmen als koelen — volledig geïnstalleerd - Heel-huis waterfiltersysteem — geen kalkafzetting op je douche en apparaten, én schoon drinkwater uit elke kraan. Nooit meer sjouwen met waterflessen - Rolluiken in de slaapkamers en gordijnen in de woonkamer - Meubilair eventueel gedeeltelijk in overleg over te nemen Het complex Serena View ligt direct aan La Serena Golf, een 18-holes baan waarvan 16 holes water bevatten. Het golfclubhuis is op loopafstand, zo'n 100 à 150 meter. Het gemeenschappelijke zwembad — met groot zwembad, apart kinderbad en jacuzzi met waterelement — is volledig operationeel. De VvE-bijdrage bedraagt €110 per maand en zal naar verwachting nog dalen naarmate het complex verder bezet raakt. Los Alcázares ligt aan de Mar Menor, de grootste zoutwater lagoon van Europa. Het water is warm, ondiep en golfvrij — geliefd bij zwemmers, zeilers en kitesurfers. De luchthaven van Murcia is op 25 minuten, Alicante op 55 minuten. Toeristische verhuur De toeristenverhuurlicentie is aangevraagd en wordt toegekend — de VvE-toestemming is statutair vastgelegd in de gemeenschapsakte. Dit appartement is daarmee ook aantrekkelijk als verhuurobject in het sterk groeiende zomerseizoen aan de Costa Cálida. Waarom La Serena nu interessant is voor Nederlandse investeerders La Serena is al jaren een van de meest populaire bestemmingen voor Nederlanders aan de Spaanse kust — en de vraag neemt alleen maar toe. Dat heeft een aantal concrete redenen. Ten eerste de Box 3-ontwikkeling in Nederland. Beleggers die hun vermogen in Nederland hadden geparkeerd in vastgoed of spaargeld zoeken alternatieven nu de belastingdruk op vermogen structureel is gestegen. Spaans vastgoed — zeker in een regio met sterk groeiende huurvraag — biedt een aantrekkelijk rendementsperspectief buiten de Nederlandse heffingsgrondslag. Ten tweede het aanbodstekort in de regio. Er zijn op dit moment vrijwel geen kwalitatieve nieuwbouwappartementen beschikbaar op La Serena. De verwachte oplevering van nieuw vergelijkbaar aanbod is pas 2028. Wie nú koopt, doet dat aan de voorkant van die schaarste — én heeft een verhuurlicentie klaarliggen terwijl concurrerende appartementen er nog niet eens staan. Ten derde het verhuurseizoen. De Mar Menor heeft een van de langste zwemseizoenen van Europa: van april tot en met oktober is het water warm genoeg. Combineer dat met de nabijheid van La Serena Golf — golfers boeken het hele jaar door — en je hebt een verhuurobject dat niet alleen in de piekweken loopt. Op basis van vergelijkbare objecten in de regio ligt een realistisch netto huurrendement op La Serena tussen de 4% en 6% per jaar, na aftrek van alle kosten en belastingen. Dat is inclusief marketing en beheer, VvE-kosten en de Spaanse heffing op huurinkomsten voor EU-burgers. De overdrachtsbelasting van 8% bij aankoop is éénmalig en aanzienlijk lager dan de totale kosten bij nieuwbouw — waar je 10% BTW + 1,5% zegelrecht betaalt én airconditioning en witgoed nog apart komen. Dit appartement is daarmee ook als investeringsobject direct en scherp instapklaar. Kerngegevens Woonoppervlakte: 69m² Terras + tuin (oost): ± 24 m² Terras (west): 9 m² Totaal: 101 m² Slaapkamers: 2 Badkamers: 2 Parkeerplaats: Privé in ondergrondse parkeergarage met lift Berging: ruim 7 m² met elektra VvE-bijdrage: € 110 / maand Overdrachtsbelasting: 7,75% Oplevering: in overleg Vraagprijs€ 260.000 k.k. De eigenaar is zo enthousiast over La Serena dat hij blijft — maar dan in een villa met privézwembad. Zijn appartement komt daardoor vrij. Interesse? Neem contact op voor meer informatie of een bezichtiging op locatie.

Prêt immobilier berekenen

€ 260.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.050

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.200) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 267.050

2,78%

Annuellement

%

€ 13.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 260.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Galerijflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers
Parquets
1 woonlaag
Situé à
1e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
69 m²
Contenu
182 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
33 m²
Espace de stockage externe
8 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2025
Mode de construction
Bestaande bouw
Isolation
Dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en volledig geïsoleerd
Eau chaude
Elektrische boiler
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

VvE inscrit KVKn
Non
Assemblée annuelle du VvE
Non
"VvE contribution périodique"
Non
Fonds de réserve VvE présent
Non
Plan d'entretien VvE
Non
Assurance de copropriété VvE
Non

Espace extérieur et parking

Jardin
Zonneterras
Sauvetage
Box
Parkieren
Parkeergarage
Type de garage
Parkeerkelder

Planification

Proposé depuis
11-05-2026

Équipements de la salle de bain

2 inloopdouches, 2 toiletten, en 2 wastafelmeubels

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • lift
  • rolluiken
  • schuifpui
  • TV kabel
  • en zwembad

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6291

Google Maps

Aperçu géographique Vaals

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Vaals

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Vaals. En 2026 étaient 7.699 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 216.636.

Résidents

7.699

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 216.636

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 27.772

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

294

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Vaals
Année Résidents
2021 7.785
2022 7.820
2023 7.890
2024 7.815
2025 7.720
2026 7.699

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Vaals
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 159.405
2022 EUR 171.950
2023 EUR 200.733
2024 EUR 199.930
2025 EUR 216.636

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 2.320 0-15: 765 15-25: 955 25-45: 1.500 45-65: 2.145

Niveau d'enseignement

Hoger

1.660

Praktisch

1.830

Middelbaar

2.130

Origine des habitants (2025)

Europa

4.120

Nederland

2.870

Buiten Europa

740

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 477
Appartementen 2.708
Tussenwoningen 882
Vrijstaande woningen 459
Twee-onder-één-kap woningen 317

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 10
1700 tot 1900 151
1900 tot 1925 114
1925 tot 1950 333
1950 tot 1970 800
1970 tot 1980 498
1980 tot 1990 689
1990 tot 2000 184
2000 tot 2010 184
2010 tot 2020 103
2020 en later 58

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

1.390

Étiquette A

750

Étiquette B

564

Étiquette D

397

Étiquette G

366

Étiquette F

346

Étiquette E

265

Étiquette A+

96

Étiquette A++

34

Étiquette A+++

15

Étiquette A++++

0

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Vaals
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.213 2.412
2021 1.338 2.447
2022 1.099 2.280
2023 950 2.158
2024 950 2.201

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.088 • Électricité: 2.488

Huurwoning

Gaz: 765 • Électricité: 1.851

Koopwoning

Gaz: 1.222 • Électricité: 2.589

Appartement

Gaz: 706 • Électricité: 1.702

Tussenwoning

Gaz: 1.007 • Électricité: 2.319

Vrijstaande woning

Gaz: 1.664 • Électricité: 3.464

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.283 • Électricité: 2.471

Activité dans Vaals (2025)

Handel en HORECA 135
Nijverheid en energie 85
Zakelijke dienstverlening 115
Overheid, onderwijs en zorg 90
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 35
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 80

Nombre total d'établissements: 595

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Vaals
Période Délits
jan 2026 16
jul 2025 24
jun 2025 28
mei 2025 37
mrt 2025 41
mrt 2026 22
nov 2024 29
nov 2025 30
okt 2024 23
okt 2025 21
sep 2024 23
sep 2025 32

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Vaals.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Vaals

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Vaals?

Vaals telt in 2026 ongeveer 7.699 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vaals?

De gemiddelde WOZ-waarde in Vaals is in 2025 circa € 216.636.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Vaals?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vaals ligt rond € 27.772 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Vaals?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 294 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Vaals?

In Vaals komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 2.708 woningen.

Meer maisons in Vaals

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.