Résidents
15.420
Dernière année: 2025
Wat een fantastische ligging van deze woning aan een groenstrook en waterpartij, bovendien op loopafstand van het winkelcentrum maar ook scholen, sportverenigingen en recreatiegebied Spaarnwoude. Een locatie waar kinderen nog veilig op straat kunnen spelen en het groen volop aanwezig is. Een heel fijn opgezette en vooral ook rustige woonwijk binnen de Velserbroek. Fijne voor- en bijna 10 meter diepe, zonnige achtertuin met stenen schuur en achterom. INDELING: Parterre: entree; meterkast; gemoderniseerd toilet (wandcloset, fonteintje en keurig tegelwerk); tuingerichte woonkamer met open keuken in hoekopstelling aan de voorzijde, voorzien van een inductie kookplaat, afzuigkap, oven, kast met opstelling koel/vriescombinatie, vaatwasser en de nodige kastruimte. Deur naar de heerlijk zonnige achtertuin met stenen schuur en achterom. 1e verdieping: overloopruimte; 2 slaapkamers aan de achterzijde, beiden met een vernieuwd dakvenster (kunststof) en laminaatvloer; ruime slaapkamer aan de voorzijde met laminaatvloer; ruime badkamer met ligbad annex douche, wastafel en toilet. 2e verdieping: overloopruimte; technische ruimte met opstellingsplaats van de c.v.-ketel, aansluiting voor de wasmachine en droger en de nodige bergruimte; royale slaapkamer met dakkapel aan de voorzijde en vernieuwd dakvenster aan de achterzijde (beiden van kunststof). Achter de schuine kapkanten is ook nog veel praktische bergruimte beschikbaar en via een vlizotrap is er toegankelijkheid tot een bergvliering die de grote hoeveelheid aan opslag- en bergmogelijkheden in deze woning compleet maakt. BIJZONDERHEDEN: - Zie voor de indeling, plattegronden en maatvoeringen de brochure op Funda. - (hard)houten kozijnen met isolerende beglazing en een drietal vernieuwde dakvensters in het achterdakvlak van zowel de 1e als 2e verdieping en een kunststof dakkapel aan de voorzijde van de 2e verdieping. - Verwarming en warmwater d.m.v. Intergas Xtreme HR combiketel uit 2021 (een echte top-ketel!). - Hoge score op gebied van duurzaamheid en zuinigheid; een A-label. - Elektra: 7 groepen, 2x aardlekschakelaar en een kookgroep. - Aanvaarding in overleg, kan eventueel op een redelijk korte termijn.
€ 550.000
Coûts d'achat (estimés): € 12.850
2 % de taxe sur le transfert (€ 11.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)
Total d'achat (y.c. t.t.): € 562.850
3,04%
Annuellement
€ 27.500
Disponible immédiatement
Hypothèque estimée
Frais mensuels bruts indicatifs
Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans
Indicative charge mensuelle net
iAvertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.
Ligbad, toilet, en wastafel
Aperçu spatial du site de travail dans Velserbroek
Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Velserbroek. En 2025 étaient 15.420 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 482.000.
Résidents
15.420
Dernière année: 2025
Moyenne WOZ
EUR 482.000
Dernière année: 2025
Revenu moyen par personne.
EUR 36.900
Source : TousLesChiffres
Délits (année en cours)
298
Total enregistré
| Année | Résidents |
|---|---|
| 2021 | 15.190 |
| 2022 | 14.970 |
| 2023 | 14.935 |
| 2024 | 15.085 |
| 2025 | 15.420 |
| Année | Moyenne WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 358.000 |
| 2022 | EUR 406.000 |
| 2023 | EUR 459.000 |
| 2024 | EUR 464.000 |
| 2025 | EUR 482.000 |
Hoger
4.060
Praktisch
2.360
Middelbaar
5.370
Europa
875
Nederland
12.945
Buiten Europa
1.605
Étiquette C
2.452
Étiquette B
2.242
Étiquette A
1.216
Étiquette A+++
396
Étiquette A++
93
Étiquette A+
72
Étiquette D
24
Étiquette G
10
Étiquette F
9
Étiquette E
6
Étiquette A++++
3
Étiquette A+++++
0
| Année | Gaz (m3) | Électricité (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 930 | 3.010 |
| 2021 | 1.060 | 2.990 |
| 2022 | 830 | 2.740 |
| 2023 | 720 | 2.510 |
| 2024 | 700 | 2.530 |
Hoekwoning
Gaz: 830 • Électricité: 2.740
Huurwoning
Gaz: 620 • Électricité: 2.040
Koopwoning
Gaz: 770 • Électricité: 2.720
Appartement
Gaz: 570 • Électricité: 1.830
Tussenwoning
Gaz: 720 • Électricité: 2.630
Vrijstaande woning
Gaz: 1.540 • Électricité: 4.120
Twee-onder-één-kap woning
Gaz: 1.100 • Électricité: 3.360
Nombre total d'établissements: 1.605
| Période | Délits |
|---|---|
| jan 2025 | 21 |
| jan 2026 | 14 |
| jul 2025 | 27 |
| jun 2025 | 30 |
| mei 2025 | 29 |
| mrt 2025 | 32 |
| nov 2024 | 12 |
| nov 2025 | 17 |
| okt 2024 | 18 |
| okt 2025 | 21 |
| sep 2024 | 24 |
| sep 2025 | 29 |
Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Velserbroek.
Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.
Velserbroek telt in 2025 ongeveer 15.420 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Velserbroek is in 2025 circa € 482.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Velserbroek ligt rond € 36.900 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 298 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Velserbroek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 3.704 woningen.
Voir plus d'habitations dans cette ville.
1991TC Velserbroek
€ 525.000 k.k.
1991TH Velserbroek
€ 500.000 k.k.
1992AL Velserbroek
€ 475.000 k.k.
1991MX Velserbroek
€ 549.000 k.k.
€ 4.463/m²
1992AX Velserbroek
€ 695.000 k.k.
€ 4.633/m²
1991HH Velserbroek
€ 500.000 k.k.
€ 4.902/m²
1992AR Velserbroek
€ 599.000 k.k.
€ 4.573/m²
1991GV Velserbroek
€ 575.000 k.k.