Aller directement au contenu
Logo de Hanita Arns Makelaardij

Niemeijerstraat 16 II

6701CR Wageningen • Gelderland

Vendu sous réserve

€ 285.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 292.550

Prix d'achat /m²: € 4.672

Galerie de photos

Description

In rustige woonomgeving, direct nabij het stadscentrum en de uiterwaarden gelegen, verzorgd 3-KAMER APPARTEMENT met grote berging in de onderbouw. Dit portiekappartement ligt op de 2e (bovenste) woonlaag en beschikt over een balkon aan de voor-/ en achterzijde. Karakteristieke details zoals granitovloeren in hal, keuken en toilet, glas-in-lood schuifdeuren in woonkamer en paneeldeuren zijn nog aanwezig. De indeling is als volgt: Entree, ruime hal, toilet, uitgebreide meterkast, keuken met hoekopstelling voorzien van diverse inbouwapparatuur t.w. spoelbak, elektrische kookplaat, afzuigkap, combimagnetron, aansluiting voor vaatwasser, kast met cv-combiketel en wasmachineaansluiting. De lichte woonkamer is voorzien van een laminaatvloer, inbouwkast en deur naar balkon. Het balkon ligt op het zuidwesten waar vanaf de middag tot 's avonds van de zon genoten kan worden en heeft een weids uitzicht over de uiterwaarden en de tuin/speelplaats van het appartementencomplex. Tevens is de grote raampartij in de woonkamer aan de voorzijde voorzien van een elektrisch screen. Middels de glas-in-lood schuifdeuren kom je in de ouderslaapkamer met deur naar badkamer en naar het balkon aan de achterzijde. De badkamer is voorzien van douche, vaste wastafel en designradiator. De tweede slaapkamer is gesitueerd aan de voorzijde geeft toegang tot het balkon en is opgesplitst in een tussen-/werkruimte waardoor er ruimte is gemaakt voor een drogeropstelling en extra bergruimte. De VvE is bezig met verduurzaming van het complex. Op de planning staan; het isoleren van de muren, dak, berging, plaatsen van kunststof kozijnen met HR++ glas. De servicekosten zullen hierdoor verhoogd worden. In de voorjaarsvergadering wordt een besluit genomen over de verhoging van de servicekosten. Bijzonderheden; - De servicekosten bedragen thans € 183,- per maand. - energielabel D - grote berging in de onderbouw van ruim 21 m2 - 2 slaapkamers - op loopafstand van de uiterwaarden

Prêt immobilier berekenen

€ 285.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 292.550

2,78%

Annuellement

%

€ 14.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 285.000 k.k.
Statut
Vendu sous réserve
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Portiekflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen
Situé à
3e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
61 m²
Contenu
183 m³
Autre espace intérieur
1 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
8 m²
Espace de stockage externe
21 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1951
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Label\u00e9nergie
D

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
"VvE contribution périodique"
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In centrum, in woonwijk en vrij uitzicht
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Planification

Proposé depuis
12-03-2026
Date de vente
11-04-2026

Équipements de la salle de bain

Douche en wastafel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6701

Google Maps

Localisation de Wageningen

Aperçu spatial du site de travail dans Wageningen

Chiffres de logement et de quartier dans Wageningen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Wageningen. En 2026 étaient 42.779 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 362.000.

Résidents

42.779

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 362.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 31.300

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.384

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Wageningen
Année Résidents
2022 39.939
2023 40.960
2024 42.579
2025 42.790
2026 42.779

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Wageningen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 257.000
2022 EUR 291.000
2023 EUR 346.000
2024 EUR 352.000
2025 EUR 362.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 7.511 0-15: 4.839 15-25: 9.555 25-45: 12.395 45-65: 8.479

Niveau d'enseignement

Hoger

53

Praktisch

18

Middelbaar

28

Origine des habitants (2025)

Europa

5.035

Nederland

28.591

Buiten Europa

9.164

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 2.081
Appartementen 10.308
Tussenwoningen 4.255
Vrijstaande woningen 1.334
Twee-onder-één-kap woningen 1.513

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 4
1700 tot 1900 328
1900 tot 1925 563
1925 tot 1950 1.462
1950 tot 1970 2.138
1970 tot 1980 1.611
1980 tot 1990 982
1990 tot 2000 1.247
2000 tot 2010 768
2010 tot 2020 1.229
2020 en later 854

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

5.312

Étiquette C

4.621

Étiquette B

3.073

Étiquette D

1.728

Étiquette G

1.481

Étiquette E

1.262

Étiquette F

798

Étiquette A+++

553

Étiquette A+

323

Étiquette A++++

278

Étiquette A++

217

Étiquette A+++++

10

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Wageningen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.000 2.460
2021 1.060 2.500
2022 840 2.340
2023 710 2.220
2024 690 2.270

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 760 • Électricité: 2.460

Huurwoning

Gaz: 630 • Électricité: 1.870

Koopwoning

Gaz: 820 • Électricité: 2.690

Appartement

Gaz: 600 • Électricité: 1.750

Tussenwoning

Gaz: 600 • Électricité: 2.460

Vrijstaande woning

Gaz: 1.500 • Électricité: 3.910

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.040 • Électricité: 2.800

Activité dans Wageningen (2025)

Handel en HORECA 650
Nijverheid en energie 425
Zakelijke dienstverlening 1.535
Overheid, onderwijs en zorg 945
Landbouw, bosbouw en visserij 80
Vervoer, informatie en communicatie 335
Financiele diensten en onroerendgoed 165
Cultuur, recreatie en overige diensten 515

Nombre total d'établissements: 4.655

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Wageningen
Période Délits
jan 2026 119
jul 2025 130
jun 2025 124
mei 2025 144
mrt 2025 112
mrt 2026 123
nov 2024 124
nov 2025 117
okt 2024 152
okt 2025 104
sep 2024 121
sep 2025 127

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Wageningen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Wageningen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Wageningen?

Wageningen telt in 2026 ongeveer 42.779 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Wageningen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Wageningen is in 2025 circa € 362.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Wageningen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Wageningen ligt rond € 31.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Wageningen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.384 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Wageningen?

In Wageningen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 10.308 woningen.

Meer maisons in Wageningen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.